Trenutak istine

Lizard

Aktivan član
Poruka
1.737
TRENUTAK ISTINE će staviti učesnike na test detektora laži, koji otkriva da li govore istinu, za šansu da osvoje pet miliona dinara.

Izazov TRENUTKA ISTINE je jednostavan – odgovori iskreno na 21 pitanje, koja postaju sve intimnija i u zavisnosti od odluke poligrafa, osvoji i do 5 miliona dinara. Ovo je jedini kviz gde učesnici znaju i pitanja i odgovore pre nego što igra počne.
Pre samog takmičenja učesnici pristupaju testiranju na detektoru laži gde im se postavlja serija pitanja od strane poligrafskog eksperta, koji snima (zapisuje) njihove odgovore. U svakom trenutku, od poligrafskog testiranja pa do samog snimanja TV kviza, učesnici mogu da promene svoje odgovore ili da odustanu od takmičenja.
Da bi osvojili 5.000.000 dinara, učesnici moraju da govore istinu. Naravno, pitanja su lakša kada je ulog manji, ali kako se ulog povećava, stoje pred izazovom da priznaju neke stvari za koje bi obično lagali. Teža pitanja mogu biti posebno neprijatna zato što ih učesnik obelodanjuje pred supružnikom, prijateljima i porodicom, koji im prate i komentarišu svaku reč. Koje će sve mračne tajne nako otkriti za pet miliona dinara?

TRENUTAK ISTINE je licencirani show (“The Moment Of Thruth” ©ShineReville), koji se uspešno proizvodi i emituje u još 23 zemlje uključujući SAD, Španiju, Brazil, Nemačku, Francusku, Italiju i Veliku Britaniju.

Kviz će voditi Tatjana Vojtehovski-Stevanov
startuje 4.februara na Tv Pink.

Trenutak istine se trenutno sa velikim uspehom emituje u Hrvatskoj.
:arrow:

 
Ludilo uzima maha,
pored Velikog brata
sad i ovo...
Sta je to u ljudskoj prirodi koja se odusevljava pretresanjam,voajerisanjam necijeg zivota i iznosenjem prljavog vesa i tajni..?
I ljudi koji pristaju na sve to,pare su pare ali gde je tu samopostovanje?
Off topic ali morala sam:)
 
Odgledala sam na you tubu neke i...Ljudi su spremni da svoje najintimnije tajne odaju radi para iako mogu da izgube ljude koji ih vole...U ovom kvizu ne vredi lagati jer te citaju kao otvorenu knjigu...Slatko cu se nasmejati...1000 %...
 
Sve je to lepo, osim sto poligraf nije 100% relevantan,kada su u pitanju tacni odgovori...

Eeeeee pa da...a osim toga, poligraf nije doslovno detektor lazi, vec meri nagle fizioloske varijacije u organizmu...a one postoje i kada lazemo...ali i kada saopstavamo istinu nama dragim osobama...

-Da li ste ikada potrosili celu platu odjednom?
-Ne.
-Vas odgovor je netacan. Vi se mozda toga ne secate ali je detektor rekao da ipak jeste.

Da da...hoce to...Covek se ne seca kad je potrosio celu platu odjednom...

Sve u svemu...Jeftina zabava u jeftinom programu ruzicaste televizije...po ugledu na velike americke tv stanice....
 
ja sumnjam da uopste postoji bilo kakav poligraf, mislim da je u pitanju prevara, ali otkud znam... a i pitanja su formulisana da uvek morate odgovoriti sa DA, svaki odgovor NE je greska... bar je tako u hrvatskoj verziji... glupost teska...
 
sinoc kod Ognjena gost bila Vojtehovska..
pricali o kvizu...naravno
kaze da strategija
odgovori svuda sa da...ne pije vodu
to jest nisu pitanja tako formulisana...
postoji i jedna "pomoc"
imas pravo da pritisnes stop taster na jedno pitanje...
e sada meni ovo nije logicno...
ako su vec dosli tu da se blamiraju
i odgovaraju..nije mi jasno sto onda ne idu do kraja
ako odgovoris ne, na ono pitanje na koje si trebao
da kazes da..i ocigledno nisi u pravu
zasto onda nisi rekao tacan odgovor
misliiim..pa vec si se izblamirao..jel' tako..
a onda Vojtehovska kaze:
cudo je to koliko ljudi je u stvari ubedilo samog sebe
u nesto sto je laz.
ha :eek:
 
Ako neko hoce da se prijavi u tu emisiju da zaradi na brzinu pare odgovarajuci na neka tamo pitanja, ok, ali zasto bi mene zanimalo je li tamo neki anonimus prevario zenu, potrosio celu platu na gluposti, ucestvovao u trojci, pokupio nekad prostitutku, spavao sa tri ili 103 zene... Da ne prostacim, ali boli me ona stvar za te likove!
 
Baš sinoć gledah hrvatsku verziju i mislim da je namještaljka...tj.nema nikakve sigurnosti da to može biti sto posto tačno...A svi koji idu dalje,uvijek "padnu"na poslednjem pitanju za najveću sumu,koje i nije toliko strašno kao ona na koja su morali odgovarati do tad...i uvijek se to poslednje odnosi na nekoga od tri osobe koje ih prate u studiju...Mislim da je to dobro osmišljena psihološka prevara...A recimo,bilo je pitanje...da li iko zna za vašu vezu sa dosta starijom prijateljicom vaših roditelja...i lik kaže...ne...i odgovor bude tačan...Znači,niko ne zna...a kako oni znaju da mu baš to pitanje postave?Slučajno?Vjerovatnoća je mala...A tek kad kažu...možda vi svjesno ne mislite...ali tako kaže detektor...:roll: I ne mogu se sva pitanja svrstati u istu kategoriju...Nije isto kad vas neko pita...npr.imate li brata ili sestru i vi kažete da ili ne...ili kad vas pita da li mislite da je majka kriva za vaš nesretni život? Mislim,možeš da misliš i da i ne i možda i djelimično...i sl...Ti ljudi su samo pokusni kunići za povećanje gledanosti,ali mislim da moraš biti mnogo očajan ili mnogo drven da se prijaviš za tako nešto...
I bez obzira što svi ti ljudi misle da im je svejedno šta će reći,ipak im na kraju nije svejedno i vidi im se na licu da se osjećaju neprijatno...Meni ih je nekako bilo žao,i pored svega...
Uh,koji roman...:)
 
e to :lol:
pitali jednu
da li mislite da je vas zivot promasaj
pa jeee
nije sve crno i belo
ima tu i sivih nijansi :)
kada sam u depresiji meni je sav moj zivot teski shit
(naravno to su retki trenuci :lol: )
i sta tu reci...
 

Back
Top