Pitanje vezano za jaknu...

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Imam jaknu od vestacke koze,crne boje,pa je pocela da se skida boja sa kragne,a to se manifestuje u sitnim tackicama koje se lepe za garderobu i ruke pri dodiru...

Bio sam u hemijskoj cistioni,oni kazu da ne moze to da se prefarba jer nije prava koza,a ja mislim da to nema veze,ima li neko iskustva sa ovim ili neku ideju sta uraditi?

Unapred hvala!
 
Ma znam,nego mi se model bas bio svideo kad sam je kupovao...

Skini kroj pa naruči da ti sašiju istu od prave kože.
U Indiji to rade - ako u radnji nema model koji hoćeš, naručiš i za dva dana dodješ po jašu; i ne naplaćuju više nego jakne koje već imaju u radnji, cene su niže nego za kožnjake kod nas na bazaru.
Jedino što za put do Indije treba da istreseš koju hiljadu €, ali kažu da je mnogo lepa zemlja i da vredi...:sanke:
 
Skini kroj pa naruči da ti sašiju istu od prave kože.
U Indiji to rade - ako u radnji nema model koji hoćeš, naručiš i za dva dana dodješ po jašu; i ne naplaćuju više nego jakne koje već imaju u radnji, cene su niže nego za kožnjake kod nas na bazaru.
Jedino što za put do Indije treba da istreseš koju hiljadu €, ali kažu da je mnogo lepa zemlja i da vredi...:sanke:

ne zezaj coveka nebi on nosio ovo da mu se daju pare za kozu
poslusaj mene nadji neko devojce najbolje da jos cale neki direktor negde
takva ima da ti kupi koznu jaknu
 
Najverovatnije cu novu jaknu da kupim,i nije problem u tome da li je kozna,niti je kinta problem,mogu da odvojim 150-200evra za koznjaka,nego stize prolece,pa mi glupo da kupujem za ovu sezonu,zato sam se i raspitivao ima li nekih predloga da se ova jos nosi neka 2 meseca pa do sledece zime...
 
Kupis parce vestacke koze ili odes kod ovih sto siju kozne jakne lepo pokucas na vrata i kazes dobar dan..da li mozete da mi promenite kragnu ja ovoj jakni ..Oni lepo kazu..Mozemo..a ti onda dalje pitaj..koliko ce to da kosta a oni ti lepo kazu ..toliko i toliko ..a ti budi i dalje uporan jer tvoja jakna je u pitanju pa pitaj a kada ce to biti gotovo jer nemam drugu a oni ce da ti kazu..dodjite po podne u najboljem slucaju ako su raspolozeni reci ce ti..sedite bice za pola sata..Sta si toliko iskomplikovao oko jedne kragne..?? Pozdrav
 
Kupis parce vestacke koze ili odes kod ovih sto siju kozne jakne lepo pokucas na vrata i kazes dobar dan..da li mozete da mi promenite kragnu ja ovoj jakni ..Oni lepo kazu..Mozemo..a ti onda dalje pitaj..koliko ce to da kosta a oni ti lepo kazu ..toliko i toliko ..a ti budi i dalje uporan jer tvoja jakna je u pitanju pa pitaj a kada ce to biti gotovo jer nemam drugu a oni ce da ti kazu..dodjite po podne u najboljem slucaju ako su raspolozeni reci ce ti..sedite bice za pola sata..Sta si toliko iskomplikovao oko jedne kragne..?? Pozdrav
Kakav kurs iz pedagogije, kakvi materinski saveti!
Molim vas, drugari, recite ovoj devojci da, ako dete bude žensko, devojčici da ime Gorana. :heart:

Pozzzzzz.
 
Kupis parce vestacke koze ili odes kod ovih sto siju kozne jakne lepo pokucas na vrata i kazes dobar dan..da li mozete da mi promenite kragnu ja ovoj jakni ..Oni lepo kazu..Mozemo..a ti onda dalje pitaj..koliko ce to da kosta a oni ti lepo kazu ..toliko i toliko ..a ti budi i dalje uporan jer tvoja jakna je u pitanju pa pitaj a kada ce to biti gotovo jer nemam drugu a oni ce da ti kazu..dodjite po podne u najboljem slucaju ako su raspolozeni reci ce ti..sedite bice za pola sata..Sta si toliko iskomplikovao oko jedne kragne..?? Pozdrav

haha kakav odgovor :klap:
 

Back
Top