ИСТИНА О ЕУ

ademe,tekst moze da pise svako i ti prihvatas kao istinu da je neko rekao-nepotvrdjena istina,a klip ti pokazuje uistinu,tu osobu sto je i kako rekla ali ... polako ima vremena shvatices!

tekst je misljenje tog koji je napisao isti.
klip takodje.
ali ja obicno izbegavam da otvaram klipove, nekako me mrzi, osim ako nije neka muzika u pitanju,
 
neki su se bojali ruske gubernije a AKO udjemo u eu apri tom pocne da se primenjuje lisabonski sporazum, srbija ce imati jednaka ovlascenja ko sto danas ima ap vojvodina.z:)

da znas, u pravu si, samo mi nisu jasni ti koji se boje da postanemo ruska gubernija.
Pa bilo bi nam super, pravo blagostanje, cirkali bi vodku i vozili moskvice i sta nam vise treba.
nego ne znam kako bi zaobisli ove nato izdajnicke zemlje sto nas dele od Rusijez:(
 
da znas, u pravu si, samo mi nisu jasni ti koji se boje da postanemo ruska gubernija.
Pa bilo bi nam super, pravo blagostanje, cirkali bi vodku i vozili moskvice i sta nam vise treba.
nego ne znam kako bi zaobisli ove nato izdajnicke zemlje sto nas dele od Rusijez:(

Мислиш на Бугарску која је пресрећна што је потписала споразум о јужном току, или Румунија која је рекла да ће они одмах потписати о јужном току ако Србија неће?!

Русија је много више од вотке и москвича. Радије ће срби и москвиче
Moskvich-Knqz%20%20Vladimir.jpg
да возе у руској губернији него да постану роб антисрпскоме западу.
 
Мислиш на Бугарску која је пресрећна што је потписала споразум о јужном току, или Румунија која је рекла да ће они одмах потписати о јужном току ако Србија неће?!

Русија је много више од вотке и москвича. Радије ће срби и москвиче
Moskvich-Knqz%20%20Vladimir.jpg
да возе у руској губернији него да постану роб антисрпскоме западу.

vidis ja bih radije da radim za zapadnu platu i da vozim opela ili renoa.
Sa rusima treba da imamo ok odnose ali mi i geografski i u svakom drugom pogledu pripadamo evropi
 
vidis ja bih radije da radim za zapadnu platu i da vozim opela ili renoa.
Sa rusima treba da imamo ok odnose ali mi i geografski i u svakom drugom pogledu pripadamo evropi

Јел си ти видео колико бугари и румуни имају мале плате у односу на запад, а чланови су ЕУ?! Вековни непријатељи са запада су показали милион пута да не желе Србију. Русија је исто део Европе.
 
Јел си ти видео колико бугари и румуни имају мале плате у односу на запад, а чланови су ЕУ?! Вековни непријатељи са запада су показали милион пута да не желе Србију. Русија је исто део Европе.
rale misli da ce srbija istog dana kad udje u eu ( a uci ce litl tumorou) postati nemacka.z:)
a takvih ima kolko os.z:(
 
:dash:
****** vas EU,****** vas Rusija.....umesto da pocne napredak od Srbije
mi kao budale cekamo da nas Havijer Solana i Vladimir Putin potapsu po ramenu i da nam bace kosku napredka


Inace se slazem sa misljenjem coveka sa prvog videa....na rusevinama zveri se radja jos jedna krupnija i teza za ubiti.........
 
Poslednja izmena:

Back
Top