JavaScrip greska

Dobrinka

Obećava
Poruka
67
Evo ja opet.
Sve je dobro, radi, super,...ali, kad otvorim e-mail, otvori mi prozor sa porukom
JavaScrip greska, pa u daljem tekstu navodi provajdera, pa neke cifrice i reci, ne znam sta znaci, pa onda na kraju Linija 1407
pa onda Invalid property value.
Nekad posle toga izbaci i prozorce gde trazi ime i sifru da bih otkljucala.
Meni posta radi, mogla bih ja tako to iskljucivati da sam "drvena" z:D, ali mi ide na nerve i ne znam kako da resim to. I znam da nesto ne stima, a ne volim to.
Kako da znam kad ne znam ni sta jez:p
Hajde molim vas, sta je i kako da ga se trsim.
Hvala sviiima na savetimaaaz;)
 
Nasla sam resenje.
Ako nekog zanima, ko ne zna, a ima slican problem.
U Interntet Exploreru 6 ili 7, kliknite na Tools>Internet Option a zatim kliknite na Advanced karticu. Uključite znak potvrđivanja kod „Disable Script Debugging (Internet Explorer)“ i „Disable Script Debugging (Other)“ opcija. Isključite znak za potvrđivanje pored opcije „Display a notification about every script error“.

Takođe možete da isključite i izveštaje o greškama za one situacije kada se Internet Explorer sruši. U Windows XP-u, idite u Control Panel, dvostruko kliknite na System a zatim otvorite Advanced karticu. Na Advanced kartici kliknite na „Error Reporting“ u dnu ekrana. Uključite opciju „Disable error reporting“. Samo ako želite isključite i opciju „But notify me when critical erro
 

Back
Top