Koliko vam treba vremena?

prestanite da gledate americke filmove.
:neutral:

Pa o tome i pricam upravooooo! Da to nije kao u Americkim filmovima kad one glupacice sede ispred tv-a i gledaju filmove (po mogucstvu crno bele) oko njih brdo maramica i slatkisha i onda joj upadaju drugarice u sobu izvlace je iz kraveta nateraju je da ode na neku luudu zurku godine i ona tamo upozna novog princa i tako preboli starog! eee....haos.....Ja lepo odmah izadjem nadjem nekog ali ne ide to kao u filmovima, ***! :aha:
 
Pa o tome i pricam upravooooo! Da to nije kao u Americkim filmovima kad one glupacice sede ispred tv-a i gledaju filmove (po mogucstvu crno bele) oko njih brdo maramica i slatkisha i onda joj upadaju drugarice u sobu izvlace je iz kraveta nateraju je da ode na neku luudu zurku godine i ona tamo upozna novog princa i tako preboli starog! eee....haos.....Ja lepo odmah izadjem nadjem nekog ali ne ide to kao u filmovima, ***! :aha:

e,
da ti kazem ja nesto,
ja sam tako jednom lezala u krevetu 13 dana
i gledala u plafon,
cutala i plakala, dana belog nisam videla.
i nista nisam jela, htela d' umrem i te fore,
zavrsila u bolnici, prepolovljena, 7 dana na infuziji.

al' znas, tad sam imala 17 godina.
kapiras?
:neutral:
 
e,
da ti kazem ja nesto,
ja sam tako jednom lezala u krevetu 13 dana
i gledala u plafon,
cutala i plakala, dana belog nisam videla.
i nista nisam jela, htela d' umrem i te fore,
zavrsila u bolnici, prepolovljena, 7 dana na infuziji.

al' znas, tad sam imala 17 godina.
kapiras?
:neutral:

mmm prepolovila se? Svidja mi se recept! :mrgreen: shalim se....
Ma kapiram naravno, bila sam i ja u takvim situacijama ali to je sve proshlo.....:zaljubljena:
 
Sad sam bas gledala "Ljubav u doba kolere" na RTSu...uh!
Koliko vam treba vremena da prebolite bivsu ljubav ili se neke ljubavi nikada ne prebole?

Secam ih se, ali ne i toga koliko je potrebno da se prebole. Trulo zvuci, ali svaka zauzima neko svoje mesto u srcu. Dobro je sto vecinu njih vise nikada necu videti, ne bi danima bio za zivot ako bi se to desilo, jer ne postoji garancija da sam ih preboleo. :zstidljivko: Jednu od bivsih ljubavi sretnem povremeno, sve prodje uobicajeno, uz osmehe, ali njen pogled najradije izbegavam.
Cudne su ove price o bivsim ljubavima. z:)
Bolje je govoriti o sadasnjosti. I voleti nekog... :zstidljivko:
 
Sad sam bas gledala "Ljubav u doba kolere" na RTSu...uh!
Koliko vam treba vremena da prebolite bivsu ljubav ili se neke ljubavi nikada ne prebole?


e , a ja gledala pokahontas2.
ona je prebolela dzona smita. sahranila njegov kompas i krenula za drugim nekim dzonom.
znaci , zakopamo kompas od bivseg u sneg, prekrijemo tu gomilicu zimskim ogrtacem koji smo svukli sa sebe
i cao!

tako sam ja to gledala veceras...........
 
e , a ja gledala pokahontas2.
ona je prebolela dzona smita. sahranila njegov kompas i krenula za drugim nekim dzonom.
znaci , zakopamo kompas od bivseg u sneg, prekrijemo tu gomilicu zimskim ogrtacem koji smo svukli sa sebe
i cao!

tako sam ja to gledala veceras...........

Eeee da si mi ranije rekla, sad vishe nema snega, ja bi probala da vidim da li deluje stvarno!! :hahaha::hahaha:
 
Vreme leči sve rane . Jeste stara izreka , ali istinita . Treba vremena ... dok si mlad , ranjiv si . Par godina mora proći da sve padne u zaborav . I onda shvatiš da nema razloga tugovati . Ako nekom nisi drag , zbog čega plakati . Neka dotična osoba ide sa milim Bogom !

Pozdrav !!z:)
 
Sad sam bas gledala "Ljubav u doba kolere" na RTSu...uh!
Koliko vam treba vremena da prebolite bivsu ljubav ili se neke ljubavi nikada ne prebole?

z:) jedna nikad...i to je bas lepo....i tako treba da bude...i u tome nema nicega pateticnog niti tuznog.....jedna osoba te obelezi i ti tu nista ne mozes....samo da cutis, osmehnes se kad god ga se setis i teras kroz zivot dalje.....z:)
 
Pa 2-3 godine brzo prodju...(ako je za utehu...mada potpuno te razumem, i ja sam takva)
Znam neke kojima prodje zivot, a to je velika steta, jer dok se taj koga preboljevamo provodi, mi propustamo dragocene prilike...

tebi nije zao sto niste zajedno nego ti je zao sto i on ne boluje za tobom i sto se kao provodi? ti u stvari zalish sebe? ko te tera da ne koristis dragocene prilike?
dve tri godine malo i brzo prodju? kad nesto boli tako jako jako ne mozes da racunas obicnim ovozemaljskim vremenom. mene cela prica sad posmatrana iz drugog ugla,iza ovih redova,asocira da ovde govoris o pacenistvu. jao jadna ja patim ceo zivot, zrtvujem se,a on ganja sojke.ah jadna ja,kuku je i jao meni.ma daj.
uostalom kako meris njegovu bol? kako znas da ga ne boli? to sto ne propusta prilike ne znaci da nije obelezen bolom za ceo zivot.spoljasnja manifestacija ne podrazumeva unutrasnji dozivljaj.
eto tako ja nesto mislim.
 
Poslednja izmena:

Back
Top