SKJ teroristicka organizacija

P

Ploco

Gost
Po svom pravnom ustrojstvu KPJ je teroristicka organizacija. Vrsenjem terora tokom II svetskog rata otela je drzavu .U medjuvremenu putem prelazne vlade tito subasić, obojica anti srbi, vrse vlast dok pripreme teren, ubijanjem i zastrasivanjem, za uspostavljanjem drzavnosti. Nakon toga je laznim izborima/ "coravim kutijama"/ tu otimacinu legalizovala.
Isti princip koristi OVK, koja je takodje teroristicka organizacija. Tokom a i nakon NATO. agresije na nasu zemlju zaposijeda teritoriju Kosova i Metohije. Putem UMNIka se vrsi privremena uprava i siptarska obuka za upravu, jer u istorji siptari nikada nijesu imali drzavu, vec plemenski savez oko vodopoja i ispasa. Potom se priprema legalizacija otimacine, na vec vidjen nacin.
zar OVK ne koristi recept KPJ?!!
 
moguce da kortisti,samo sto se ovk ne moze porediti sa kpj,jer je to bila partija diktature,drzavni aparat kojim se komandovalo i koji je zamenjivao sve elemente drustva,i ekonomske politike privrednog sistema.
OVK je kao sto i sam/a znas nesto sasvim drugo.
Jeste bilo cistki i za vreme KPJ ali je ovo nesto drugo,tako da se ne mogu u potpunosti sloziti sa tobom.
 
sinisa lalic:
moguce da kortisti,samo sto se ovk ne moze porediti sa kpj,jer je to bila partija diktature,drzavni aparat kojim se komandovalo i koji je zamenjivao sve elemente drustva,i ekonomske politike privrednog sistema.
OVK je kao sto i sam/a znas nesto sasvim drugo.
Jeste bilo cistki i za vreme KPJ ali je ovo nesto drugo,tako da se ne mogu u potpunosti sloziti sa tobom.

govorim o djelovanju KPJ od nastanka 1919 do 1941, pa tek od 41-45- i nadalje. Kako sam Vas shvatio Vi govorite od periodu od 1945 pa nadalje. U vrijeme nastanka pa do 1941 sve vrijeme je postupala kao teroristicka organizacija
 
sinisa lalic:
moguce da kortisti,samo sto se ovk ne moze porediti sa kpj,jer je to bila partija diktature,drzavni aparat kojim se komandovalo i koji je zamenjivao sve elemente drustva,i ekonomske politike privrednog sistema.
OVK je kao sto i sam/a znas nesto sasvim drugo.
Jeste bilo cistki i za vreme KPJ ali je ovo nesto drugo,tako da se ne mogu u potpunosti sloziti sa tobom.
(quote"Branko")Ko ce koga, ako ne svoj svoga. Balkan je to...
 

Back
Top