Devojka se ubila pred web kamerom zbog neostvarene ljubavi

Neuzvracena ljubav nije razlog za samoubistvo, moguce je da je devojka bila labilna, pogotovo sto se ubila na takav nacin, otprilike mi izgleda kao da je rekla "e sad cu da im svima (njemu) pokazem, pa da vidi koliko cu da im (njemu) nedostajem". Ona cak to nije uradila u afektu, zgrabila pistolj ili u njegovom nedostatku s eobesila ili tako nesto, vec je planirala! Sta je mislila da se ona nekome sveti time, da ce nekome (njemu) nabiti osecaj krivice. Zeznula se nema joj vise povratka.
 
Za nekoga je ljubav nesto skorz suprotno od necega sto je za nekoga drugoga to, i zato samo povrsna osoba moze reci da nesto tako ... tako zestoko radi "iz ljubavi". Tu fale objasnjenja. Odnosno, ljubav je to sto je, ali nemamo svi ispravnu sliku o tome sta je ona zapravo i u realnosti, a verovatno i niko nema skroz preciznu.
 
Poslednja izmena:
CCC ovo je KRANJE MORBIDNO!!!

Kao prvo ne znam ko ce da klikne na sliku da bi GLEDAO VIDEO KLIP jer je u pitanju SLIKA, znaci vecina ljudi ce kliknuti na sliku da bi procitala detaljniju vest
kada je klip postavljen to treba da izgleda ovako



tako da se ovo istrazivanje moze smatrati totalnim promasajem i ne uspehom ;)

istraživanje nula, mirko, ali vidiš da je preraslo u temu samoubistvo zbog ljubavi.. ( :

i nije samo to, jer je samoubistvo po def. strogo intiman čin, a kad je javan onda on ima cilj, kao i svaki javni čin - da ima svoju publiku.....
e, sad, zašto je neko ko je već doneo odluku o samobistvu imao potrebu i da nam ostavi i video snimak, i trag o tome..govorim hipotetički, jer mi ovde ne znamo šta je bilo....osim da je pobudilo radoznalost..seznaciju i bilo je onih koji su pomisli- e, to je strašno, ne želim da gledam, to je sigurno strašna scena...a drugi, većina, su odmah otvorili fotografiju....nadajući se da će doživeti prizor koji će ih fascinirati...
 
Poslednja izmena:
Ko si ti da me istražuješ?

Psihološki test

Na ovoj stranici nema traženog video klipa, jer taj video klip ni ne postoji, već je to samo psihološki test našeg stanovništva.

Čisto da se vidi koliko ljudi bi gledali tako nešto.
Da bi ovaj test što bolje prošao, molimo Vas da na forumu, blogu ili već gde ste naišli na ovaj link ne postavljate komentare da je ovo test. Hvala!

Rezultati ovog testa će biti objavljeni 3. Marta
Molimo Vas da prosledite ovaj link i tako da pomognete u našem istraživanju.
 
I sta je sad poenta ove teme? Prica o samoubistvu ili ispitivanje koliko na forumu ima onih koji bi uzivo da vide samoubistvo?
Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji su isli da gledaju npr pogubljenja (i po meni spadaju u istu grupu sa onima koji bi uzivo da gledaju neko ubistvo ili samoubistvo). Takvima fali cela drvna industrija u glavi.

Sto se samoubistava iz ljubavi tice, po psiholozima niko se ne ubija zbog ljubavi, obicno je tu citav skup problema koje su te osobe imale, pa im eventualno i neuspeh u ljubavi dodje kao poslednja kap. Ali nikada nije to jedini uzrok samoubistva.
 

Back
Top