Devojka se ubila pred web kamerom zbog ne ostvarene ljubavi

Kad stisne frka bolecete bas kako je placen i kakav je...to se zove borba za egzistenciju.
Postoji mnogo problema i postoji mnogo nacina razmisljanja.
Od onih uzaludnih do onih konstruktivnih.
Zato mi je smesno sto se hvatate za to " Razmisljanje je majka" jer razmisljanje ne samo da nije uvek konstruktivno vec je cesto i pogubno..
Pogotovo za tip ljudi kao Mima Lasevska;)

Pa ja sam zakleti racionalista, tako da je po meni "ideja" kao pojam zvezda vodilja covecanstva... A razmisljanje moze biti pogubno samo za one koji se pribojavaju istine...
I mada Mima ima s vremena na vreme svoje momente, mislim da nije to ono sto joj predstavlja problem, nego prosto cinjenica da se odaljava od realnosti putem tih svojih razmisljanja previse
 
:lol: nemojte se baviti mojom problematikom, molim vas.
tim pre jer su vam pretpostavke onako baš... u stranu.
luka je kanda ubo srž... kao i obično.
doduše putem pp. ;)

a ja sam isuviše nestalna, tako da kod mene se osećanja smenjuju... često.

I don't know is it rain or is it a hurricane ;)

sama ta tematika, samoubistvo, smisao-besmisao, meni uvek navuče crne misli.
doduše, ne samo o meni, već i o drugima, o ljudima generalno.
o ljudskoj prirodi.
 
Šta je s' vama, ima klipa, ja ga odgledala. :eek:

Za one koji nisu u kratkim crtama:
Devojka odsvirala plačući neku melodiju, ne znam šta je to... :confused: Podsetilo me na valcer cveća, no nije to. I potom rekla aj lov ju majkl, vidaut ju maj lajf iz veri mizrbl end aj šud daj i prerezala žiletom prvo jezik (moje slobodno tumačenje: pokajala se jer je rekla aj lov ju) i onda je uz neke neartikulisanje krike i liptanje krvi iz usta uzela drugi žilet i nekako nespretno rezala ruke, blago epileptično i onda je šikljala krv na sve strane i ona se nekako lelujala kao u transu i onda je pala na pod gde se tresla dok i poslednji njen mišić, nerv, šta već nije utihnuo.
 
Pa ni ne rekoh da je morbidno. :confused:
Već da nisam htela da bude morbidno...
Mada sad mi se svašta bolesno mota po glavi.
Njaaaa. Bolje da popijem guaranu i da učim.

Inače, pod pretpostavkom da se zaista devojka ubila, koji je to zapravo neznamšta, želja, poriv da svi saznaju njenu bol.
Ne samo fizičku, već i onu koja ju je nagnala da počini samoubistvo. :confused:
Ne mogu, zapravo, da odlučim da li je to čista patetika i nedostatak dostojanstva ili ono istinsko očajanje.
 

Back
Top