Koja je najbolja gimnazija u beogradu???

treća :cool:
blejanje samo takvo...
ima 2 zgrade, u maloj su 1. i 2. god, a u velikoj 3. i 4... a udaljene su otprilike 5min. dok si u maloj neke časove imaš u velikoj, tako da se stalno šetkamo, a kako ni salu nemamo, na fizičko idemo u neku kao teretanu kod takvuda :cool:
što se profana tiče, ima nekih malo zadrtih al ybg toga ima svuda... više je opuštenih.
društvo...tačno je da ima nafuranih riba i buržujčina...ali nije to u tolikoj meri. a i od njih se mogu naći fini ljudi, iz iskustva pričam.
a kad pobegneš sa časa uvek imaš gde da odeš. taš, skc, mek na slaviji...sve je na 5min :cool: xD
 
imam 92 boda, sta da upisem....najbitnije mi je kakvo je drustvo, ono da nisu neki retardi al i da nisu neki istripovani:D

I to su isto tracevi!
Gde god odes nacices drustvo...Svugde ima normalnih samo ih treba naci..Tako meni pricali za BS gimnaziju kao tamo sve streberi niko normalan ovo ono narkomani, zapravo kad pogledas toga ima svugde nema gde nema samo se negde zataskava negde ne...I ti kad dodjes biras sam drustvo ne biraju ti ga drugi prema tome manite se toga drustvo!
 

Back
Top