kako dozivljavate....

Ja sam vrloozbiljan, dok smo napolju recimo sa vremena na vreme (podosta često leti) naredim joj da ide, recimo, u košulji i siknjici, bez donjeg veša. Što je uzbuđuje. A kada smo u 4 zida... e pa to nije za javnost.

Ovo vrlo ozbiljno shvatam, i za mene nije šala.
 
linija 7???
peeeroooooo....ne, ne..SEEEDAAAM
da, kao sadam....samo sa e...ne, ne kao ne dam :evil:
ma pusti ja cu.....
"ja samo zelim da kazem da verujem u ljubav....vechnu....platonsku i da....tu-tu-tu-tu"
yebi ga....veza se prekinula...
AAAAAAA....to si ti pero....
ne voli je neshto :?
idemo dalje
 
goodday:
voljenu osobu....
da ne bi ispalo da je pitanje glupo, pitam, tachnije, shta u njoj vidite....trazite, volite.....
jer nas ubija ono shto nas i hrani...

Ako hoces ozbiljan odgovor, tema zahteva razmisljanje. Trenutno niti sam raspolozen za razmisljanje o tome, niti sam u vezi. Mogao bi da odgovorim uopsteno, ali to ne bi bila dobra ideja... Bas pre neki dan sam ostao bez mogucnosti da to dozivim sa onom koju sam voleo, vec sam morao da se zadovoljim samo prijateljstvom... Sad sam Ok s time, ali jos nisam raspolozen za odgovaranje na ozbiljna, skoro filozofska, pitanja o ljubavi.
 
iluzionista:
goodday:
voljenu osobu....
da ne bi ispalo da je pitanje glupo, pitam, tachnije, shta u njoj vidite....trazite, volite.....
jer nas ubija ono shto nas i hrani...

Ako hoces ozbiljan odgovor, tema zahteva razmisljanje. Trenutno niti sam raspolozen za razmisljanje o tome, niti sam u vezi. Mogao bi da odgovorim uopsteno, ali to ne bi bila dobra ideja... Bas pre neki dan sam ostao bez mogucnosti da to dozivim sa onom koju sam voleo, vec sam morao da se zadovoljim samo prijateljstvom... Sad sam Ok s time, ali jos nisam raspolozen za odgovaranje na ozbiljna, skoro filozofska, pitanja o ljubavi.
...to je bio iluzionista....tajac....
evo....javljaju se neke devojke ovde....traze da ostavish broj....drago im je da josh ima osecajnih mladica.....
i meni je drago....
idemo dalje
 
iluzionista:
goodday:
ma nagazio sam knjigu :lol: :lol:
pa mi ovakvo praznjenje....yebi ga, svako mora da ima neshto :wink:
a i slushaoci to vole...tako je....idemo malo na reklame

E, ne pominji mi to. Odmaram jos neki dan i onda... :roll: Priblizava se jun...
eto....bio je to iluzionista...ponovo....da se javi i pokupi neke telefone od redakcije....heheheh
znachi.....ohladila ga drugarica....pa je odluchio da malo odmori do ispitnog roka....
devojke...ukoliko zelite da osvojite ovog finog decka....
1-ne pominjite ljubav
2-ne pominjite uchenje :wink:
idemo dalje
 
Trazim harizmu, nekakav specifican dar duha! To mi je dovoljno da se zatelebam,vrti mi se u glavi kao na ringispilu,srce mi prodivlja kao africki bubanj!Mora da me nadahne, mora da me inspirise, mora da me izludi! A posle ko prezivi, pricace! :shock:
A ako pitas sta je to konkretno, nemam pojma, moze uvek da bude nesto drugo! :lol:
 
divlja-u-srcu:
Trazim harizmu, nekakav specifican dar duha! To mi je dovoljno da se zatelebam,vrti mi se u glavi kao na ringispilu,srce mi prodivlja kao africki bubanj!Mora da me nadahne, mora da me inspirise, mora da me izludi! A posle ko prezivi, pricace! :shock:
A ako pitas sta je to konkretno, nemam pojma, moze uvek da bude nesto drugo! :lol:
odlichno....sdeskriptivno...
vidim pominju se neki africhki bubnjevi....ludilo....udar munje....
devojko za vas je niko drugi do FANTOM-him self :wink:
idemo dalje
 

Back
Top