Sta je Neda radila u Bodrumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahaha neda se trpala sa crncugama

i jos kaze

YOU ARE THE FIRST MAN WHO MAKE LOVE WITH ME THE WAY A MAN SHOULD

slobodan prevod za forumase sa manjkom znanja engleskog:

Neda kaze crncugi ti si prvi muskarac koji me je ka.rao onako kako se to od muskarca ocekuje da to radi z:D
 
Poslednja izmena:
A dobro Tihi,to je scenario.Verovatno ga je pisao neka scenarista muškarac koji zna šta se očekuje da treba žena da kaže u jednoj takvoj sceni.Inače ceo klip je bljuvotina,što ne znači da sam Nedin obožavalac.Kad je videla da nema kinte kol'ko joj treba,napustila je DS.
 
protestvujem, sto se ovde indirektno implicira da se dobra h...a se pripisuje samo rezimskim pristalicama

pre bih rekao da su oni manekeni proeu manjinskih disciplina u `tome`, a da se obican narod bavi disciplinom classic, tj vecina
 
Ko je bre ta i kakve ima veze sa ovom?

Mi smo prvi zakazali skup, a logično je da incidente priželjkuje onaj ko zakazuje kontramiting u isto vreme, na istom mestu. Ako nije naredio Šešelj, onda je moguće da je Todorović zakazao skup i naredio napad na Vučića. Mada, moguće je da je to učinila i Elena Božić-Talijan. U novoj stranačkoj hijerarhiji ona je odmah posle predsednika. Mislim, ona je ispod njega!

Ovo su Nikoliceve reci. z:plez:
 
Mi smo prvi zakazali skup, a logično je da incidente priželjkuje onaj ko zakazuje kontramiting u isto vreme, na istom mestu. Ako nije naredio Šešelj, onda je moguće da je Todorović zakazao skup i naredio napad na Vučića. Mada, moguće je da je to učinila i Elena Božić-Talijan. U novoj stranačkoj hijerarhiji ona je odmah posle predsednika. Mislim, ona je ispod njega!

Ovo su Nikoliceve reci. z:plez:

Ali devocice ja stvarno ne znam ko je ta i kakve veze ima sa ovom????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top