najcesce muske lazi

Ha ha evo vam ubedljivo najbolje...Kada decko raskida sa ribom i kaze" Znas ti si zaista divna devojka, lepa si,pametna, dobra ali ja moram da te ostavim jer mislim da si predobra za mene" Jbte ko jos ostavlja nekoga ko je bolji od njega?! Pogotovo kada pricamo o muskarcima?!
Mada i ova je dobra. Kada decko ostavlja ribu jer je nevina " Najbolje je da prekinemo jer vidim da ti zelis da izgubis nevinost sa nekim do koga ti je stalo a ja smatram da nisam taj koji to treba da uradi jer ne zelim da te povredim" Sta je sa mozgom?! U prevodu to znaci" Nisi iskusna u krevetu i zato sam nasao drugu ribu koja jeste,ali cu ipak u tvojim ocima ostati iskren i fin a ne djubre koje je htelo samo da te iskoristi"
 
ti si nesto najlepse sto sam video u zivotu

strasno sam zauzet ovih dana

eee da cuvena...i skroz mi je lose sa devojkom...a tek seks sto imamo los...al eto ne mogu da je ostavim

:hahaha:

idi bre novalista sad razmisljam knjigu da napisem z:D
 
Ha ha evo vam ubedljivo najbolje...Kada decko raskida sa ribom i kaze" Znas ti si zaista divna devojka, lepa si,pametna, dobra ali ja moram da te ostavim jer mislim da si predobra za mene" Jbte ko jos ostavlja nekoga ko je bolji od njega?! Pogotovo kada pricamo o muskarcima?!
Mada i ova je dobra. Kada decko ostavlja ribu jer je nevina " Najbolje je da prekinemo jer vidim da ti zelis da izgubis nevinost sa nekim do koga ti je stalo a ja smatram da nisam taj koji to treba da uradi jer ne zelim da te povredim" Sta je sa mozgom?! U prevodu to znaci" Nisi iskusna u krevetu i zato sam nasao drugu ribu koja jeste,ali cu ipak u tvojim ocima ostati iskren i fin a ne djubre koje je htelo samo da te iskoristi"

eee da bravo..previse si dobra za mene z:lol:
 
Ha ha evo vam ubedljivo najbolje...Kada decko raskida sa ribom i kaze" Znas ti si zaista divna devojka, lepa si,pametna, dobra ali ja moram da te ostavim jer mislim da si predobra za mene" Jbte ko jos ostavlja nekoga ko je bolji od njega?! Pogotovo kada pricamo o muskarcima?!

Mada i ova je dobra. Kada decko ostavlja ribu jer je nevina " Najbolje je da prekinemo jer vidim da ti zelis da izgubis nevinost sa nekim do koga ti je stalo a ja smatram da nisam taj koji to treba da uradi jer ne zelim da te povredim" Sta je sa mozgom?! U prevodu to znaci" Nisi iskusna u krevetu i zato sam nasao drugu ribu koja jeste,ali cu ipak u tvojim ocima ostati iskren i fin a ne djubre koje je htelo samo da te iskoristi"

Smešni su, kao hteli da se izvuku, da ispadnu fini, a baš tako pokažu jedini cilj koji su imali z:ddm:
 
što je laž
ti si nešto najlepše što sam video u životu
ja stvarno jesam nešto najlepše što je video u životu

a i ono previše si dobra, nije laž
mene je jedan ostavio jer je tražio da budem gora, više zlobna prema ljudima
nije mogao da podnese da im tetošem ol da tajm
 
-pred razvodom sam,samo da deca malo porastu(naravno da spavamo u odvojenim krevetima)
-nikad se nisam ovako napalio :roll:
-nemam nista protiv da mi zena bude direktor ako je sposobna(ha ha ha)
-bas je bezveze mina kostic(bal bal)
 

Back
Top