Sta muskarci misle o sopstvenoj emancipaciji?

kako ocenjujete svoj polozaj u odnosu na zene?
smatrate li da su vam prava ugrozena?
da li cinite nesto da popravite svoj polozaj u odnosu na zene?

otirach
da
kukam ali slaba vajda
nemamo infrastrukturu to nas yebe a i ovo je sredina puna zatucanih balkanki
da smo organizovani ko zene bilo bi super...NVO,sekretari za prava mushkaraca pri ministarstvu,aktivisti u izgradnji sigurne mushke kutje itd. itd.
bilo bi posla i love za sve...a vako...pfffffff
 
Mislim da je zaista veliko dostignuće za ceo ljudski rod, a pogotovu muškarce što, zahvaljujući emancipaciji, napokon možemo da priznamo i budemo prepoznati da smo osećajni i ranjivi koliko i žene, kao i da nismo svebitni, da ne moramo da se samo mi žrtvujemo da bi finansijski izdržavali porodicu, te da se možemo posvetiti ne samo sebi već i svemu onome što nam je bilo uskraćivano, poput vaspitanja dece i brige o domaćinstvu.
aaaaww :aha:
jos samo da to i ostali ukapiraju
 
dobro, znam da nije muzevno kukati i da vam je tesko da pricate o tome.. aj, ja cu da nacmem temu..

da li vam se desilo da izadjete iz rudarskog okna i odete do sekretarice da je zamolite da vam napise neko resenje.. ona vas pogleda izmucenim pogledom i kaze:" jaaoo, pa znate li koliko vas ima u rudniku.. ja ne mogu sve da stignem.." :manikir: iako vam je hitno, dodje vam jako zao koleginice i kazete"pa, dobro.. nije to bas tolko.. a kad da dodjem".. "pa dodjite za tri dana".. :manikir: dobro.. dodjete za tri dana. i, aj kobajagi da vam je otkucano resenje, da ne duzimo pricu.. vi sretni ko kuce u liftu, kupite joj bombonjeru i kafu.. zahvalni do neba
ja da sam sekretarica u administraciji rudnika, ja bih svakako znala da ti imash najduzzi u rudniku i ja te ne bih poslala nazad sa rechima da mi dodjesh za tri dana, nego bih te zamolila da mi dodjesh odma`, a reshenje nek` sacheka.... :D
 

Back
Top