Sta ili ko vam nedostaje....

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094
...od jutros sam prilicno setna.Zapravo uvek o nekim porodicnim praznicima meni nedostaju neki dragi ljudi...Uvek pravim retrospektivu prisutnih i odsutnih,na bilo koji nacin.
Od jutros mi najvise nedostaje moja sestra i njena kcerka koje zive daleko,i nikakvi skypovi,camovi i ostale tehnicke zavrzlame to ne mogu da nadomeste..
Nisam tuzna,samo sam eto tako nekako...
A vi drugari?Sigurno da i vama nesto ili neko...nekad...z:)
 
Posto zivim u inostranstvu vec dve godine, najcesce mi nedostaju roditelji i prijatelji, pogotovu prijateljice i one kafice i tracevi i to sto ponekad nemam sa kime da podelim srecu i tugu. Jeste da dosta komuniciramo preko interneta ali nije to to. Fali mi pravi kontakt. Nedostaje mi i moj grad Beograd. Stvarno je ova tema malo depresivna, bolje da se maknem malo
 
...od jutros sam prilicno setna.Zapravo uvek o nekim porodicnim praznicima meni nedostaju neki dragi ljudi...Uvek pravim retrospektivu prisutnih i odsutnih,na bilo koji nacin.
Od jutros mi najvise nedostaje moja sestra i njena kcerka koje zive daleko,i nikakvi skypovi,camovi i ostale tehnicke zavrzlame to ne mogu da nadomeste..
Nisam tuzna,samo sam eto tako nekako...
A vi drugari?Sigurno da i vama nesto ili neko...nekad...z:)

Isto....sestra i njena cerka su daleko....vidjamo se bas retko.....sto kazes...ni msn,ni skajp ne mogu upotpuniti tu prazninu....al' opet znaci i ta kamera....bar vidim tetkino zlato.....z:girl:
 

Back
Top