Iz neobaveznog u ozbiljno...?

drugacija

Početnik
Poruka
4
Zanima me da li neobavezna sex veza moze preci u neku ozbiljniju?
Da li bi muskarci mogli zamisliti sebe u ozbiljnoj vezi sa devojkom sa kojom su imali sex posle par susreta? A veza izmedju njih dvoje je i pocela kao neobavezno vidjanje.
Znaci od cega zavisi da li bi to neobavezno moglo da bude obavezno i ozbiljno, i da li je to uopste moguce?

p.s. izvinjavam se ako je ovakva tema vec bila

Pozdrav!
 
drugacija:
Zanima me da li neobavezna sex veza moze preci u neku ozbiljniju?
Da li bi muskarci mogli zamisliti sebe u ozbiljnoj vezi sa devojkom sa kojom su imali sex posle par susreta? A veza izmedju njih dvoje je i pocela kao neobavezno vidjanje.
Znaci od cega zavisi da li bi to neobavezno moglo da bude obavezno i ozbiljno, i da li je to uopste moguce?

p.s. izvinjavam se ako je ovakva tema vec bila

Pozdrav!

Moze se desiti ako se jave emocije. Ali, ako bilo koji partner jos uvek sve to shvata kao neozbiljnu kombinaciju, onda od toga nema nista... A, ako oba partnera osete da zele nesto vise, ja mislim da tu nema prepreka. Mislim da se ovo zadnje dosta retko desava. Obicno se jedna strana uzaludno veze... Iako tu ne moze biti nista.
 
drugacija:
Zanima me da li neobavezna sex veza moze preci u neku ozbiljniju?
Da li bi muskarci mogli zamisliti sebe u ozbiljnoj vezi sa devojkom sa kojom su imali sex posle par susreta? A veza izmedju njih dvoje je i pocela kao neobavezno vidjanje.
Znaci od cega zavisi da li bi to neobavezno moglo da bude obavezno i ozbiljno, i da li je to uopste moguce?

p.s. izvinjavam se ako je ovakva tema vec bila

Pozdrav!
U ljubavi je sve moguce...
Samo...ta ljubav se mora javiti...

PS.Moze i zaljubljenost...valjda...
 
iluzionista:
anakin:
znaci...neozbiljno je ako se odmah sexa...sve veze obavezno moraju poceti ozbiljno...ozbiljne veze iskljucuju sex posle nekoliko vidjanja...

aaaaaaaaaaa....... :twisted:

Pojasni ovo malo. Nije mi bas jasno sta si htela da kazes. :lol:
Ne mora sve poceti ozbiljno. ;) Ako je to bilo pitanje. :lol:
Mislila je na to da nijedna veza ne pocinje ozbiljno, a na osnovu formulacije pitanja ispada da veza nije ozbiljna ako odmah usledi sex...
 
Prvo hvala na odgovorima!

I moje je misljenje inace da je sve moguce, znaci zasto da ne......iz neke neobavezne veze preci u ozbiljnu vezu.
Ali ovo sam pitala da cujem i vasa misljenja, prvenstveno misljenja muskaraca....da vidim kakvo oni misljenje imaju o devojkama s kojima dodje do sexa posle jednog ili dva vidjenja. Imam utisak da se kod nas polako gubi onaj pojam laka devojka, mozda se varam....
Da li je po vama svaka devojka koja radi sta hoce u zivotu, radi ono sto ona zeli i kako trenutno oseca, pa makar to bilo i da se kresne sa tipom koga je tek upoznala, laka devojka?
 
Milow:
Snezna_kraljica:
littlefoot:
Prica se da je 50% u sexu, a 50% sve ostalo :D

Dobar sex je 10% veze, a los 90%.
Seres ko trudna foka.

Ako je sex los svaka veza ce da pukne.

:? Trudna foka?
Naravno da ce puci, kao sto sam i rekla - 90% da ce puci, ako ne i vise!
Dobra veza pored dobrog sexa ima dobre i druge aspekte medjusobne komunikacije. A ako je sex los, ne vredi ti nista ostalo...
U cemu je problem?
 
Moras imati stav, moras mu biti pozeljna i zanimljiva... Moras biti osoba s kojom zeli nesto vise od sexa... A, jedan od uslova za to je da on nema utisak da s tobom moze raditi sta hoce, i kad i kako hoce, vec da si ti s njim zato sto ti tako hoces... I bla, bla...
Eh da, trebalo bi i da budes dobra u krevetu, jer tesko da ce, ako mu u tom segmentu ne odgovaras, pozeljeti nesto vise s tobom...
 
Hvala jos jednom na odgovorima! :P

A sto se tice neozbiljnosti i ozbiljnosti te veze, i dalje je u neobaveznom statusu. Tako i meni i njemu odgovara za sada. Bez opterecenja.
Samo svako zensko je isto, kad ponekad ne bi pozelilo i nesto vise od trenutno sto se ima. E pa tako i ja. Eto ponekad bih i nesto malo ozbiljnije, ali sve mislim da mu ne dosadjujem ili da preteram u tim ozbiljnostima. Ma znate ono, javila bih mu se, ali da ne preteram....jer ponekad mi dodje i vise puta dnevno da se cujemo. A do sada je bilo da smo se culi povremeno, na svakih par dana. Ali......hmm sta ce biti videcemo.
 

Back
Top