Letovi - info i iskustva

dosta...jatova karta do istanbula je 10 000 din, a od istanbula do sydneya (to sam gledala) je 370e ... naravno sa taxama.

Isplati se,hvala na informaciji.;)

P.S.Evo rajskog ostrva Palau.
1019491-Palaus_famed_Rock_Islands-Palau.jpg


beach-of-ulimang-in-ngaraard_palau1.jpg


Capitol-complex-melekeok-palau20071220.jpg


Glavni grad je Koror,a predsednik je Džonson Toribiong(Johnson Toribiong).

Ako hoćete tamo,slobodno kliknite ovde-http://www.trivago.rs/koror-86258/hotel/pan-pacific-palau-pacific-resort-103007
 
Emiratima je meni najbolja opcija,Beograd.Dubai.Melbourne, Beograd-Dubai sa tada malim odmorom u Bejrutu sat vremea ukupno 6 sati,onda cekanje 4 sata na aerodromu, ukrcavanje na emirate i Dubai.Melbourne 16 sati bez stajanja...uhvati me nikotinska kriza do sletanja!
 
Da podignem temu iz mrtvih :), možda ima i novih iskustava.

Počinjem polako da razmišljam o letu za preseljenje ( Beograd-Pert u mom slučaju ), pa me zanimaju i kako su drugi prošli, pre svega što se cene i količine prtljaga tiče. Znam da cena zavisi od doba godine kad se leti, ali dozvoljena težina prtljaga zavisi od kompanija. Prema onom što sam do sada video, količina prtljaga po osobi uključena u cenu je sledeća:

20kg Singapore
23kg Quatar
30kg Emirates, Quantas, Virgin, Etihad
40kg migrant fare Singapore, Malaysia, Quantas

Na ovo se dodaje i uobičajenih 7kg kabinskog prtljaga.

Čini mi se da je Singapore Airlines sa 40kg+7kg+laptop najbolja opcija. Zna li neko za bolje rešenje? Kakva je situacija što se cena tiče, ko je uobičajeno najpovoljniji? U koje doba godine su najjeftinije karte za Australiju? Da li je neko išao preko IOM?
 
Poslednja izmena:

Back
Top