Гласајмо за Милоша, 27.јануара!!!

Poruka
20.103
Јесте да се ова вест појавила 23.новембра прошле године, али вреди
да је поставим и да се сви потсетимо да 27.јанура гласамо за нашег Милоша!

z:dm4:z:dm4:z:dm4:z:dm4:z:dm4:


"SRBIJI NE TREBA SPASITELJ SVETA!"

Miloš Stanković (24), po mišljenju stručnog žirija „Gugla", ima najbolji izum koji bi mogao da sačuva Zemlju, a naša vlast ne želi da ulaže u njegove patente

image.jpg

JOŠ NIŠTA NIJE ZARADIO OD IZUMA... Osim revolucionarnog filtera, Miloš je izmislio i eko-auspuh, magnetni motor, pokretnu protivtenkovsku minu, gorivne ćelije.


..„Zamislite svet bez otrovnog dima iz fabričkihh dimnjaka, bez smoga i automobile koji rade na vodonik. Sve to zamišljao je i beogradski naučnik Miloš Stanković (24) i snove pretočio u izume. Patentirao je do sada desetak pronalazaka, a svetska priznanja dobijao na međunarodnim takmičenjima. Poslednji dokaz njegove genijalnosti stigao je od ekspertskog tima internet pretraživača ”Gugl„, koji je Milošev univerzalni filter za prečišćavanje gasova proglasio za najbolji od 100.000 prispelih projekata.

Radi kao honorarac
- Projekat kojim sam konkurisao je isti prečišćivač vazduha za koji sam ove godine dobio zlatnu medalju na međunarodnom sajmu ”Arhimed 2008„ u Moskvi. Reč je o filteru koji bi se ugrađivao u fabričke dimnjake i koji bi potpuno eliminisao emisiju štetnih gasova u atmosferu. To je sistem za odvajanje štetnih sastojaka izduvnih gasova pomoću separatora koji bi se kasnije uništavali. ”Gugl„ je ove godine prvi put organizovao veliki međunarodni konkurs povodom deset godina postojanja s temom ”Ideje koje će spasti planetu„ i moj projekat je ušao među deset najboljih na svetu.
...
Internet pretraživač ”Gugl„ objavio je konkurs za najbolje ideje koje mogu da spasu planetu Zemlju na sajtu www.project10tothe100.com, koji predstavlja najveći svetski konkurs za mlade inovatore. Ovaj sajt omogućava i glasanje za najbolji projekat. Preliminarni rezultati prikazani su na sajtu www.project10100previews.com, a na prvom mestu nalazi se Miloš Stanković i zastava Srbije.

- Konačni rezultati konkursa biće poznati nakon finalnog glasanja 27. januara 2009. godine. Za sada sam ja na prvom mestu, ali će konačni poredak zavisti od broja prispelih glasova ljudi koji posećuju ove sajtove. Voleo bih da ljudi iz Srbije glasaju za mene jer plasman među prvih pet obezbeđuje mogućnost realizacije projekta - kaže Miloš.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=51893&sectionId=33


.
 
Баш, без везе.
Прво сам мислила да не могу да отворим тему,..нешто је успоравало,
кочило,..
појавила се нека белина, а
онда кад се одблокирало, видим,.....ова тема ми се дуплирала...
(Да неко не мисли да сам отворила исту, два пута, једну за другом,...)

.
 
Очигледно да ниси ти крива. Ја сам одмах ушла у тему али није било ничега, никаквог текста ни наслова ни твоје сличице са стране. Онда се појавила још једна таква порука а тек после десетак минута се учитао текст.
 
Јесте да се ова вест појавила 23.новембра прошле године, али вреди
да је поставим и да се сви потсетимо да 27.јанура гласамо за нашег Милоша!

z:dm4:z:dm4:z:dm4:z:dm4:z:dm4:


"SRBIJI NE TREBA SPASITELJ SVETA!"

Miloš Stanković (24), po mišljenju stručnog žirija „Gugla", ima najbolji izum koji bi mogao da sačuva Zemlju, a naša vlast ne želi da ulaže u njegove patente

image.jpg

JOŠ NIŠTA NIJE ZARADIO OD IZUMA... Osim revolucionarnog filtera, Miloš je izmislio i eko-auspuh, magnetni motor, pokretnu protivtenkovsku minu, gorivne ćelije.


..„Zamislite svet bez otrovnog dima iz fabričkihh dimnjaka, bez smoga i automobile koji rade na vodonik. Sve to zamišljao je i beogradski naučnik Miloš Stanković (24) i snove pretočio u izume. Patentirao je do sada desetak pronalazaka, a svetska priznanja dobijao na međunarodnim takmičenjima. Poslednji dokaz njegove genijalnosti stigao je od ekspertskog tima internet pretraživača ”Gugl„, koji je Milošev univerzalni filter za prečišćavanje gasova proglasio za najbolji od 100.000 prispelih projekata.

Radi kao honorarac

.

z:dm:z:dm:z:dm:z:dm:z:dm:
A zamislite svet bez pokretnih protiv tenkovskih mina gde će se ratovi voditi sa ofarbanim kuglicama pa ko bude najviše usran taj da izgubi?
Patentni su obično logično poboljšanje nečeg što već postoji u nauci.
Patent može lepo da se unovči, a naučnik ne.
Prodajom patenta za filter može lepo da se zaradi, samo da se otvori za procenat kod onog ko hoće da napravi štetan ugovor sa firmom i da te bog vidi.
Nikola Tesla već nije imao kome da naplati daljinsko upravljanje ali mu je zato FBI prvi iskazao saučešće u sobi.
A te žalopojke - ja radio ovo pa mi pomozi kod mene više u ovim godinama ne prolaze!
Ko te terao?
Kao oni seljaci za maline, pa za nojeve i činčile...
Ko je mene pitao čime da se bave?
Što mene pitaju kako da zarade?

p.s. puno pozdrava za nasmejanu devojčicu sa belim mlazovima na licu
 
Poslednja izmena:
Iron, lupaš kontru bez ikakvog smisla.

Ti smatraš da momka treba poslati u majčinu, jer 'ko te je terao' da to radiš, pa si sad nama došao da cviliš za pomoć?
Zaboravi li Iron da je u prirodi ljudi da postavljamo pitanja, a strast da na njih dajemo odgovore? To je ono što nas je uzdiglo od ostalih sisara.

Funkcija države mora biti da podstiče i podržava napredak. Bez obzira koliko kul ti želeo da ispadneš pucajući kontre...
 
image.jpg

Osvojio Rusiju... Zlatna medalja u Moskvi



.

image.jpg


Нуде му много...Милош не жели у САД....
........................али ко зна докле ће издржати ......?


.

A kod ruske slike ne piše da ne želi za Rusiju!
A ova zlatokosa u Americi, vidi se kako joj viri iz očliju ali ja je ne bi ružna je mnogo...
 
Pa jel se u kineskoj jakni ide za Ameriku na priznanje?
A što nije obukao košulju ispod sakoa kad je išao za Rusiju?
A ako mu pomognemo da proda jel će nam da pare?

...ал` си ти нека цепидлака,..све ти смета,...ма
не,...
као нека зла свекрва си.
2.gif


Па шта фали како се обукао,..дечко не воли оне са "марком",
кад осећа да ће сам бити марка,.....(јел` се то оно каже бренд')

.
За то ћеш морати сам да га питаш.

.
 
...ал` си ти нека цепидлака,..све ти смета,...ма
не,...
као нека зла свекрва си.
2.gif


Па шта фали како се обукао,..дечко не воли оне са "марком",
кад осећа да ће сам бити марка,.....(јел` се то оно каже бренд')

.
За то ћеш морати сам да га питаш.

.


Eeee sestro slatka... hoćeš da budeš brend a ne priznaješ brendove?
Nego jel si smuvala jednog od dva Petrovića?
 

Back
Top