Da li se mužjaci tinejdžeri (hmm) boje lepih devojaka???

Gimnazoid

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
121
Meni se uvek dopadnu neki ''ružnjikavi'' momci... nikad se nisam ložila na neki extra izgled niti slično... e sad... pre nekoliko nedelja jedan takav me je bezrazložno odbio, a pri tom sam samo pokušavala da uspostavim drugarski odnos ( za početak) ...

Moje pitanje je da li se momci plaše lepih devojaka (iz mog iskustva meni pre prilaze lepši od mene nego oni ''ružniji'' ) i zašto je to tako?

Da li je to neki strah od odbijanja... ili šta?

Da čujem sad vaše mišljenje... z:poz:z:poz:z:poz:
 
Nego, da rezimiramo
iz sopstvenog iskustva u medjuljudskim odnosima (ne ljubavnim, poshto ochigledno on ne "oseca" nishta prema tebi) smatram da ce ti biti veoma teshko da ga zainteresujesh za sebe, s obzirom da, kako si rekla, on je tebe odbio i oseca odbojnost prema tebi. Uzrok tome mozhe biti prvi utisak o tebi, ili neshto shto je nachuo od drugih i nije mu se svidelo.
Realno, ja bih se ostavio zaludnog posla, mada to zavisi od tebe.
 
Eeej...ljudi budite ozbiljni!!! Odgovarajte na temu ili uopšte nemojte!

p.s. rekla sam da je dečko ružniji od mene (po mišljenju svih mojih prijatelja a i mene same)
p.s.s. e sliku nećete dobiti! :-P

Ти си авангарда нека? Е без слике ништа, окачи тему мачку о реп ништа од моје стручне помоћи! :cool:
 
Ovo je copy paste jednog mog posta sa druge teme.

hehe da u pravu si. Mislim ova tvoja teorija se pokazala apsolutno tacnom. Naime za novaka sam se pridruzio drugaru u separeu gde su bile tri ribe izmedju ostalog. Prvu sam odmah otpisao jer je bila glavu ipo visa od mene [ne nisam nizak normalan sam], jedna je bila bomba a druga je bila prosecna devojka...

Moj drugar je probao da muva tu "bombu" te sam ja nju odmah otpisao znate Bro's before Ho's kako kazu... medjutim mene ova prosecna na fini nacin oladi [kao dugo joj se svidja tu jedan decko ovo ono pokrlja se ona sa njim]... mog drugara oladi ta extra riba, ja potpuno nezainteresovano i pre nego sto sam se presabrao od skorasnje soft korpe pocinjem komunikaciju sa tom ribom... i par minuta kasnije je bila pritegnuta uza zid odmah iza separea... E sad, ove dve losije ribe ne bih mogao da smuvam to vece iz razloga sto: prva je bila visa od mene te bi me odbila bez razmisljanja verovatno iz sopstvenog straha i laznog samopouzdanja. Druga bi me odbila jer je vec bila muvana to vece od strane par tipova jer deluje pristupacnije...

ali treca, najbolja, je pala... i to potpuno neplanirano, mislim zamislite tipa koji posle trecine flase pelinkovca, par tuborga dolazi sa isflekanom kravatom i pokusava tako pijan da nauci ribu da zaveze istu, a i sam je je tri puta vezao pre toga... ali upalilo je...
 
Meni se uvek dopadnu neki ''ružnjikavi'' momci... nikad se nisam ložila na neki extra izgled niti slično... e sad... pre nekoliko nedelja jedan takav me je bezrazložno odbio, a pri tom sam samo pokušavala da uspostavim drugarski odnos ( za početak) ...

Moje pitanje je da li se momci plaše lepih devojaka (iz mog iskustva meni pre prilaze lepši od mene nego oni ''ružniji'' ) i zašto je to tako?

Da li je to neki strah od odbijanja... ili šta?

Da čujem sad vaše mišljenje... z:poz:z:poz:z:poz:

e posle moje ispovesti da ti odgovorim...

jedan deo momaka koji izlazi uvece izlazi sa nadom da ce se desiti cudo jer je svestan da verovanto nece prici nijednoj ribi i onda izadje, popije, gleda oko tri sata parove okolo, vrati se da odspava i sutra ponovo...tako danima... neki su probali da muvaju neki cak nisu uopste... nemaju hrabrosti da bilo sta preduzmu...

jedan deo momaka izlazi sa svojim "najboljim drugaricama", nema nameru da muva nista sem nje naravno, i ne ocekuje cudo... trci danima oko nje opsluzuje je i danima gleda kako ona menja momke cesce nego ves... ali on nastavlja...

jedan deo momaka izlazi da lovi. Vece je kratko i vecina preferira laksi plen za to vece... Zato prilaze mahom manje lepim devojkama nego onim lepoticama... odnosno jedna extra riba sa tri drugarice znatno losije od nje je sasvim cesta pojava... jos je cesca pojava da te tri njene drugarice imaju musku pratnju do kraja veceri dok ona stoji sama...

Zasto? Zato sto muskarci prilaze losijim u nadi za boljim rezultatom. Tu dolazi do paradoxa zbog pravila ponude i potraznje... hehe momci se prakticno pobiju oko tih osrednjih a one kvalitetne ostaju slobodne... zato su one laksi plen onima koji imaju dovoljno vere u sebe... ili znaju metod :D

znaci mislim da ce one prelepe vise da nas vozaju, neki se boje njih, neki samo ne zele da trose toliko vremena...
 
hehe da u pravu si. Mislim ova tvoja teorija se pokazala apsolutno tacnom. Naime za novaka sam se pridruzio drugaru u separeu gde su bile tri ribe izmedju ostalog. Prvu sam odmah otpisao jer je bila glavu ipo visa od mene [ne nisam nizak normalan sam], jedna je bila bomba a druga je bila prosecna devojka...

Moj drugar je probao da muva tu "bombu" te sam ja nju odmah otpisao znate Bro's before Ho's kako kazu... medjutim mene ova prosecna na fini nacin oladi [kao dugo joj se svidja tu jedan decko ovo ono pokrlja se ona sa njim]... mog drugara oladi ta extra riba, ja potpuno nezainteresovano i pre nego sto sam se presabrao od skorasnje soft korpe pocinjem komunikaciju sa tom ribom... i par minuta kasnije je bila pritegnuta uza zid odmah iza separea... E sad, ove dve losije ribe ne bih mogao da smuvam to vece iz razloga sto: prva je bila visa od mene te bi me odbila bez razmisljanja verovatno iz sopstvenog straha i laznog samopouzdanja. Druga bi me odbila jer je vec bila muvana to vece od strane par tipova jer deluje pristupacnije...

ali treca, najbolja, je pala... i to potpuno neplanirano, mislim zamislite tipa koji posle trecine flase pelinkovca, par tuborga dolazi sa isflekanom kravatom i pokusava tako pijan da nauci ribu da zaveze istu, a i sam je je tri puta vezao pre toga... ali upalilo je...

Slicna je situacija bila kod mene, zato sam ovo i napisao, a onima sto se ne usudjiju da prilaze najljepsim djevojkama, grijese i to zesce;)
 
Meni se uvek dopadnu neki ''ružnjikavi'' momci... nikad se nisam ložila na neki extra izgled niti slično... e sad... pre nekoliko nedelja jedan takav me je bezrazložno odbio, a pri tom sam samo pokušavala da uspostavim drugarski odnos ( za početak) ...

Moje pitanje je da li se momci plaše lepih devojaka (iz mog iskustva meni pre prilaze lepši od mene nego oni ''ružniji'' ) i zašto je to tako?

Da li je to neki strah od odbijanja... ili šta?

Da čujem sad vaše mišljenje... z:poz:z:poz:z:poz:

Pa... zavisi od doticne osobe, tj. kakav je njegov tip devojaka... Ti ces nekome da se svidjas, nekome neces... pa sada zavisi.
 

Back
Top