o lazima, obicnim

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
ja stvarno imam jednu dilemu.

evo ovako, primetila sam neke obicne lazi kod svog decka. kao, nista opasno. i kuliram. daklen, on kaze- to je tako i tako, ja kazem, da:). posto za sada snimam situaciju i necu bezveze da trosim energiju na neke rasprave a da nemam podlogu za to.
medjutim, to je pocelo da se provlaci. da traje. da postaje uobicajeno.
ja i dalje nista ne pominjem.

kako vi reagujete u takvim situacijama?
ja cekam na krivini:). ocu da kazem, ako stvarno misli da nista ne provaljujem onda ne vredja moju inteligenciju nego pokazuje svoj manjak iste:). i meni je to donekle sipaticno, snimam i cekam i pitam se da li stvarno veruje da sam poverovala:).
 
Uglavnom si sve rekla i sama.
Nije mi se desilo sa partnerom ali mi se dešavalo sa najboljim drugom.
Pa ne znam.
Pretežno sam mu odmah govorila da ne njake ali opet to je drugarski odnos u pitanju.
Nekad sam ga i propuštala, kad nisam imala živaca za rasprave.
 
pa jest, stvarno je gadno, ne možeš mu ni u oči reći nešto kao "a što lažeš"
mislim deluje grubo i otvara big džajent raspravu
a ako ideš nekim okolnim lukavstvima i hvataš ga u laži sto milijardi puta je gore
nisam pametna
=)
i dalje
 
ne znam,neke zauzetosti, pa neki ortaci o kojima ja do sada nisam ni cula, pa kao sa njima "neki posao" pa nemam pojma. ovo nije on.
mada je sa mnom i sa njim sve super, daklen....hm.

a zasto ga ne pitas, zapitkujes?
zasto kuliras u precutkujes?
pa ne morate se svadjati... samo pitas, zanima te...

ja ne volim nejasnoce, ako je zauzet, volim da znam cim, ako izlazi, volim da znam sa kim... to je sve... a idem sa nekim da radim nesto nije odgovor koji volim cuti... i nema svadja, ja samo pitam, on samo odgovori i svi zadovoljni...

ako laze kod sitnica, hmmm, mozes misliti kako ce kod krupnih stvari...
 
a zasto ga ne pitas, zapitkujes?
zasto kuliras u precutkujes?
pa ne morate se svadjati... samo pitas, zanima te...

ja ne volim nejasnoce, ako je zauzet, volim da znam cim, ako izlazi, volim da znam sa kim... to je sve... a idem sa nekim da radim nesto nije odgovor koji volim cuti... i nema svadja, ja samo pitam, on samo odgovori i svi zadovoljni...

ako laze kod sitnica, hmmm, mozes misliti kako ce kod krupnih stvari...

e vidis pil, slazem se sa tobom, a ti njegovi odgovori na moja ta normalna pitanja su,mislim, bili lazni. i na to sam rekla, da, da:). do daljnjeg.
 

Back
Top