Vodolije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vodolije su genijalci , npr Mocart.Vole slobodu i prijatelje.Lako upoznaju karaktere ljudi s kojima se sreću.Ja lično ne podnosim Vodolije , a ni oni mene.
Inače , Vodolije koje imaju malo više inteligencije obično postaju klinički lude osobe :o
 
Vodolije su najveci covekoljubci.One vide ono sto ostali znaci vide tek za 50 godina.Tesko se vezuje,ali ako joj pruzite dovoljno slobode ostace uz vas.Vodolije su prilicno neodgovorne i mrzovoljne.Uvek su im drugi ljudi preci od njih samih,pa cesto propuste dosta toga u zivotu.Boja koja privlaci vodolije je plava i sve njene nijanse.
 
hihihihi...i ja sam vodolija.Bas mi je simpa ovaj Gost,ali ozbiljno.Bas me zanima sta je on horoskopu.A sad sto se tice nas.Vodolije vole da sokiraju ljude!Ovo sve sto cu napisati su mi rekli neki ljudi koji se razumeju,ali ja se pronalazim u tome.Naravno sloboda i bla bla...Veoma neodgovorne osobe!Inteligentne i veliki sanjari...Veoma druzeljubive i pravi prijatelji.i sada jos nesto sto bas nije lepo,ali najvece tracare od svih znakova.Ja ne mislim tako,ali to su mi rekli.S obzirom da sam objektivna eto napisala sam ti i to da znas.
 
Ja sam vodolijica. I to bas prava! Kazu da sto si kasnije rodjen u ovom znaku imas vise karakteristika vodolija, ja sam inace rodjena 16. februara. Bilo bi glupo da sada pricam o tome da li smo mi dobre ili lose, ali znam da smo, kao i samo ime naseg znaka, neuobicajeni, nesvakidasnji, cudni, luckasti. Evo navecsu kao primer sebe. Ja zelim da budem astronautkinja, inace sviram klavir :) .Znam da nisam cista ali eto ukratko: to smo mi.
 
Sta uopste znaci "Ja sam vodolija". Ako mislite na suncev znak u vodoliji, imaju ga mnogi ljudi koji se rode tokom mesec dana vladavine ovog znaka. A ipak, ne mozemo reci da su svi luckasti, sokantni itd.
Mnogo je bitniji podznak jer se menja svaka dva sata. To je mnogo individualnija i tacnija slika koja govori mnogo vise o nama. Ipak, ko vam garantuje da znate svoj tacan ascedent ili podznak - verovatno se oslanjate na solarni zodijak koji ima gresku u racunjanju - precesija - te dobijete pogresan ASC. Vise o tome mozete pogledati na sajtu www.sjc-serbia.com koji je posvecen vedskoj ("indijskoj") astrologiji koja je sideralna, odnosno koristi egzaktan nacin racunjanja u odnosu na stvarno stanje planetana nebu u trenutku rodjenja.

Inace evo nekih osobina Kumbha lagne ili Vodolija podznaka:

Kumbh raši (Vodolija podznak)

+ Naučni pristup, nesebičnost i humanost, kreativnost i nove ideje, duboka intuicija, mnoštvo talenata i ambicija, ljubav ka samoći i društvu, želja za izučavanjem karaktera i ponašanja ljudi, posebno prijatelja. Ljubav ka ljudima istog ili nižeg socijalnog statusa (običnim ljudima), studioznost, oštroumnost, ljubaznost, saosećanje, asketski stav (kod duhovnih ljudi), prilagodljivost.

- Nepraktičnost, neprepoznavanje svojih talenata, nekonvencionalnost, buntovnost, činjenje neobičnih stvari ili neredovne aktivnosti, nesposobnost sleđenja rutine, potreba za drugačijim oblačenjem i izgledom, snažno izražavanje sklonosti i nenaklonosti, osamljivanje i depresija. Osećaj neuklapanja u društvo i okolnosti. U ekstremnim slučajevima paranoidne reakcije. Prikriva osmehom tugu.

dodatne osobine: univerzalnost, grupa, humanost, nemoralnost ili moralnost, prijateljstvo, samokontrola, koncentracija, stabilnost, inventivnost, duhovnost, čitanje karaktera, dubokoumnost, mentalna budnost, intuitivnost, koncentracija, progresivnost, briga za društvo u celini, osamljenost, depresivnost.

Mladen
 
Margott:
vishak u horoskopu..
tebe je ocigledno neka debelo.povredila...kada ih tako pljujes..ovog puta si me iznenadila :roll: jer ogranicenost-se ne uklapa u tvoj lik...na osnovu par losih iskustva pljuvati po svima..tako isto mnogi mogu da kazu-ovnovi su:odvratni,tvrdoglavi,sebicni,i jos brdo...losih...ajde malo spusti loptu...ljudi su razliciti,bolje se bavi psihologijom tih likova a ne po horoskopskom znaku-odlucivati kakav je ko i davati koje kakve izjave..
nista licno-pozdrav..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top