Бајден обећава да ће заштити шиптаре свим средствима

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
I will continue with every fiber in my being to keep America involved with troops that can shoot and kill to protect the rights of the albanians whereever they reside in the Balkans...

Убијајте, радите шта хоћете, то је порука потпредседника Америке шиптарима.
 
Džaba ovaj svira ***** , dani kada je US of A i njeni vojnici "shoot & kill" kako ovaj kaže su iza njih.Neka se ne brine mnogo za naše albanijans pobrinućemo se mi za njih,uz amanet EU.Da sam na njegovom mestu brinuo bi me Irak i svo ono silno naouržanje koje su im ostavili u ime demokratije.Ustvari nema on šta da se brine ; nek se brine Izrael.
 
zanima me datum izjave

ali, datum ne menja nista. ovo je jedan ogoljeni primer jezika mrznje, genocidan.

nirberg, djavo, napunjena puska, ima dobrih srba!?!?!?!?!...sta sve naprica za kratko vreme

samo me brine analogija sa WWI i WWII, tako je pocinjalo onomad

i jos nesto, da se slucajem obama tragicno razboli ovo ga menja

Izjava je stara godinu dana....

Nema nikakvu težinu...
 
Lepo je povukao paralelu izmedju nas i Nazi - Nemacke, izgleda da ce pre talibani iz Guantanamo Beja imati koristi od Obame nego Srbija....

Nije nista drugo ni za ocekivati, on je bio planer bombardovanja 99 te...


И зато треба макар милион Срба да изађе на митинг против НАТО-а
све су то иста внаго!

.
 
zanima me datum izjave

ali, datum ne menja nista. ovo je jedan ogoljeni primer jezika mrznje, genocidan.

nirberg, djavo, napunjena puska, ima dobrih srba!?!?!?!?!...sta sve naprica za kratko vreme

samo me brine analogija sa WWI i WWII, tako je pocinjalo onomad

i jos nesto, da se slucajem obama tragicno razboli ovo ga menja


...да ужас,..а тек гђа КлиМтон?
 
zanima me datum izjave

ali, datum ne menja nista. ovo je jedan ogoljeni primer jezika mrznje, genocidan.

nirberg, djavo, napunjena puska, ima dobrih srba!?!?!?!?!...sta sve naprica za kratko vreme

samo me brine analogija sa WWI i WWII, tako je pocinjalo onomad

i jos nesto, da se slucajem obama tragicno razboli ovo ga menja

Управо си погодио мету у центар... мислим да то и јесте план!

Убиће га к`о зеца!
 
гђа КлиМтон?

pa zbog nje je kimton i naredio pocetak bombardovanja,

ne salim se i ne preterujem, mladi mozda ne znaju - afera sa monikom je bila u punom medijskom usponu, sa izglednim impicmentom i svim sto sledi i....

pocinje bombardovanje, bacanjem bombi na bgd i srbiju, medijska paznja se okrece, bombe se bacaju pet dana i po gradovima nakosovu dok se nije pokrenuo talas izbeglica siptarskih, zapadni mediji su dobili naj pricu krvi do kolena , neko drugi je kriv... super za bracno stanje klimtona

ponavljam, ne salim se i ne preterujem, cak sam malo smanjo dozivljaj

samo da se zna cemu se mozemo nadati od te tipicne uspesne amerikanke pa i njenog egzemplarnog prdsednika
 
Ajde bre ljudi sta se lozite! Pa mi smo krivi za sve ne samo na Balkanu vec i u celom svetu! Sloba bio gori od Hitlera! Samo to kad shvatimo i kad pogledamo svoje djavolske duse i krvave ruke natoplenje krvlju 10000000000000000000000000000000000000000 nevinih Albanaca tek onda cemo da n.ajebemo z:mrgreen: Salu na stranu ovu budalu treba shvatiti ozbiljno jer je on u vrhu Americke politike. Barace Obama uvek budi sa nama! Bas smo ovce z:mrgreen: Shot and kill Serbs!!! Razmislite o ovome...
 
ipak iz svega navedenog prizlazi da su ovi ameri na vlasti dobrovoljno i svojevoljno izabrali vekovne srpske krvnike i dusmane za lokalne prijatelje, a nas za neprijatelje

pa nas komotno, sa sigurne visine, uporedjuju sa nacistima i djavolima,

uzmem onda ogledalo, ko velim pametniji su, ma bar su bogatiji, aj da proverim, i... lazu

mi smo jedan skroman, posten narod, drzavotvoran, znaci organizovan i nosilac civilizacije na ovim prostorima

laze taj
 
polako breeeeee patriote, covek kaze da ce sve uciniti da zastiti albance.
ja jos nikada nisam cuo da neko kaze da ce stititi jaceg od slabijeg. a s obzirom na dogadjaje iz zadnje decenije, a i neka predvidjanja i zelje ovde na forumu, [ a on to prati, ipak je ovo neki realan presek drustvenog misljenja] bas je lepo od njega sto vam je dao na uvid da trebate biti fini i pristojni inace....
 
Koliko?
Da nisi ti ona što je predlagala pre godinu dana na ovom forumu "prepametnu ideju", da Srbija da novčanu naknadu Albancima i otkupi sve njihove nekretnine, da bi ovi napustili Kosovo?

Ne, moje ideje su mnogo isplatljivije i ekstremnije :twisted: z:mrgreen:
Koliko?
Dosta manje nego sto zapravo vredi ako uzmemo i ekonomske i kulturne faktore.
Milijarda dolara za gospodu u White House-u i Srbija ima zeleno svetlo i medijski mrak na Kosmetu z;)
 
polako breeeeee patriote, covek kaze da ce sve uciniti da zastiti albance.
ja jos nikada nisam cuo da neko kaze da ce stititi jaceg od slabijeg. a s obzirom na dogadjaje iz zadnje decenije, a i neka predvidjanja i zelje ovde na forumu, [ a on to prati, ipak je ovo neki realan presek drustvenog misljenja] bas je lepo od njega sto vam je dao na uvid da trebate biti fini i pristojni inace....

Inace ce da predlozi novi rat ekonomski napacenom Americkom narodu koji ce onda sve da ih lincuje na Capitol Hillu :hahaha:
 
ima zrna istine i u ovome...
znaci ne moze niko raditi na stetu celog naroda.... makar on bio i albanac.
ps.koliko primera ima u srbiji da je upravo neki srbin najvise zahebao bas svoj naord.... iako je namera bila drugacija
pa to ti kazem,na balkanu sve plemenski narodi,poznat ce najgore da te nagrdi i to kad najmanje ocekujes :)
 
Pa to se znalo.
Bajden je oportunista koji veliki deo svoje popularnosti treba zahvaliti tome što je podržavao najpopularniju opciju kada je to trebalo (pa se ponekad i sam poricao).
Za vreme rata je podržavao sve koji nisu Srbi i bio je jedan od najjačih zagovornika bombardovanja Srba.

Sve je to bilo poznato onog trenutka kada je nominovan za podpredsednika. Tome se ne treba čuditi.
Sreća te više Balkan nije medijski popularan, pa ne privlači takve lešinare kakvi su Bajden i Holbruk.
Evo, gledam, nigde se nije objavio napad na tu bazu na Kosovu. Zamislite taj scenario pre 10 godina?!
 
Neko spominje rat? Hajde da vidimo:

Srbija i RS = većinu stanovništva čine ljudi stariji od 45 godina.
Albanija, Kosovo i Albanci iz Makedonije = većina mlađa od 40 godina
Broj Albanaca i Srba na Balkanu je sličan (nešto više ima Srba), ali Srbi zbog malog procenta mladih (ratno sposobnih) nisu sposobni za rat.
Albanija se godinama naoružava, Srbija 30 godina nije ni mrdnula na tom polju.
Albanci imaju NATO podršku i podršku mudžahedina.

Srbija bi pukla kao zvečka u ratu i zauvek bila bačena na kolena pred Albancima, Albanci bi još za osvetu zauzeli terirotije do Leskovca.
Ako se nadate da će Rusija baciti atomsku bombu na Ameriku i Albaniju, onda se grdno varate.
 
6:58 - "... for United States cannot remain secure in the World without secure and stable Europe..."

Pa jel' ovaj izašao iz 50.-ih god. prošlog veka?Evropi preti opasnost od koga ? Vanzemaljaca?Mjanmarskih komaraca?Od koga?
SSSR-a? Matorac, to je bilo pre pola veka,danas je 2009-ta,kod evropljana te bajke ne prolaze,eventualno možeš da muvaš albanijanse i ove "proevropske (još malo pa smo ušli u NATO/EU, ali samo još malo) intelektualne gramade" iz Istočnog bloka ,Staroj Evropi ti ->USA<- nisi potreban.Potrebna je ona tebi,lepo si primetio,bez Evrope (pod nogama) si niko i ništa.Uskoro ćeš to i biti.

"...and Europe cannot be stable without finally having SE Europe become a stable part of that world."
Lepo primetio čova.Evropo, hoće li ti ovaj region biti stabilan ako postoji Kosove republjik?Ili će biti stabilan kao sastavni deo Srbije koja je u EU ?
Ima još da nas mole evropljani da uzmemo KiM natrag.

Mamica mu rekla " The road to hell is paved with good intentions" ..... Crni kukavče,pa nije valjda da je na nas Srbe mislila kada ti je to rekla...obro si bostan kad ti dođe vreme da ispostaviš račune pred Svevišnjim.:hahaha:

 

Back
Top