Zlo:-)

Lilith89

Primećen član
Poruka
568
Mozda je glupava,tema,al ajde dobro....mene ovo jako,jako zanima....

Svi smo ponekad zli....mislim zli...zlockasti onakoz;)
Ljubomorni na neciji uspeh,neko nas iznervira prosto svojom pojavom,pa uzivamo trazeci mu mane i loveci mu propuste....
Prosto nekada svi znamo biti sitne duse....:-0
Ali na stranu to...Da li vas posle takvih ''napada ''grize savset?
ili prihvatate to kao nesto,sasvim,sasvim normalno?
 
Nemam ja vremena za takve stvari

Kad si potpuno posvecen necemu jedino zlo koje ljudi mogu da ti uracunaju je to sto ne trpis nicija sranja i sto nemas vremena

Kakva crna zavist zavidim samo svom krevetu kako je on odmoran a ja umoran..

Moja savest je toliko mirna da me moli da neshto zeznem da bi mogla da me kopka

ranije sam verovatno bio takav uvek malo pozelenis od tudjeg uspeha ali kad pronadjesh sebe u necemu onda ti je svejedno da li si bolji ili gori od necega u tome ili necem drugom. Ostaje samo to.

Dokonost je majka svog zla

Muza ne trpi konkurenciju

edit: no dobro ja ni nisam tinejdzer :P
 
Poslednja izmena:
Istjerajte zlo iz žena, utjerajte im dobro!

Šalim se...
Naravno da smo svi zli ponekad, ali trudim se čisto radi svoje savjesti da ne budem takav...
Kad uradim neko zlo nekome pet dana ne mogu da spavam... i na kraju se to isto desi meni na neki drugačiji način, tako da ne vidim svrhu nanošenja zla nekome.
Kad uradim dobru stvar osjećam se kao i obično, ništa specijalno. Za razliku od zlog djela, dobro mi se ne vraća :P
 
Jedino 'zlo' koje nakome nanesem je kad mu kazem surovu istinu u facu..posle koje se mozda i osetim lose..ali ako ta osoba ne skapira da mu zelim time dobro i to pokaze..nije vredna grize savesti
 
prvo ne mislim da iko suštinksi zao ili loš (zato su mi i debilna fraze kao dobar čovek/loš čovek)... sad naravno živi smo ljudi i ponekad pomislim nešto kvarno i ružno, al trudim se da makimalno eliminišem sve negativne emocije i stvarno svakome, i koga poznajem i ne poznajem i "crnom ciganinu", što se kaže, želim sve najbolje i drago mi je zbog bilo čijeg uspeha i sreće...

i, da, provalio sam da kad god me obozmu negativne emocije prema nekome/nečemu to je zato što sam ja nečim nezadovoljan, tj. hoću reći da svako zlo i negativnost usmerena ka drugom proističu iz neke lične nesreće, frustracija, kompleksa, nezadovoljstva...

odgovor na temu: uglavnom ne grize savest (savest?!) posle tih nekih ispida jer kao što rekoh tudim se da ih eliminišem... a i kad se dese promislim dobro pa ako shvatim da sam opravdano postupio onda ništa, ako prema nekome ispadnem skotina onda mi nije problem da se izvinim i raščistim situaciju
 
Poslednja izmena:
До сада сам имао две особе према којима сам осећао потребу да им учиним неко зло. С једном особом се не виђам већ 3-4 године, а потребу за чињењем злога према другој особи сам добио тек недавно... наравно, то неће бити зло да јој сломим ногу или разлупам стан, али ситне смицалице, провокације и под*ебавања има да прште на све стране док јој се мозак не растане са душом тј. док не полуди. Да ли ће ме гристи савест? Не! Ни најмање.

С друге стране деси се ту и тамо да учиним ненамерно некоме нешто нажао због неког превида или тренутног неразмишљања, али то дакле није било намерно и трудим се углавном да то исправим на што бољи начин. :)
 
nisam "zla" bez razloga...
ali, voooolim :heart: da se svetim...e, tada sam uzasno nemilosrdna..ne biram sredstva :mrgreen: i obichno napravim mnogo jako sranje, ali se nikada ne kajem =)
 
Da, umem ponekad da budem takva . Nekad prekoravam sebe, nekad kazem 'proci ce' ali ja sebe *** ne smatram losom osobom,uopste .I to je vazno,meni makar .
 
Hm... osuđivanje, generalizacija, kritike, sklona sam tome.
Pre svega, ni ne trudim se, niti me je briga da upoznam bilo koga o kome pričam... ne dopuštam da priđu.
Ali, ne znam, ne kajem se, nemam grižu savesti, dobro znam zašto radim šta god to bilo...
Spavam mirno noću. Jej.
 
Mozda je glupava,tema,al ajde dobro....mene ovo jako,jako zanima....

Svi smo ponekad zli....mislim zli...zlockasti onakoz;)
Ljubomorni na neciji uspeh,neko nas iznervira prosto svojom pojavom,pa uzivamo trazeci mu mane i loveci mu propuste....
Prosto nekada svi znamo biti sitne duse....:-0
Ali na stranu to...Da li vas posle takvih ''napada ''grize savset?
ili prihvatate to kao nesto,sasvim,sasvim normalno?

Ja sam zao...Mogu i da ubijem i da me ne grize savest,jer sam zao...Pa politicari i ovi danasnji su itekako ubice,ali neposredne,jer njihovom rdjavom politikom toliko je porodica poumiralo od gladi...
 
Hm... osuđivanje, generalizacija, kritike, sklona sam tome.
Pre svega, ni ne trudim se, niti me je briga da upoznam bilo koga o kome pričam... ne dopuštam da priđu.
Ali, ne znam, ne kajem se, nemam grižu savesti, dobro znam zašto radim šta god to bilo...
Spavam mirno noću. Jej.

e ti si mi ko pljunuta keva,
pu...

sram te bilo GoSpOdZho,
 

Back
Top