Eh becarci dosli ste mi glave

N

Na delu

Gost
Postovanje svim damama.Ja sam u velikoj frci, zena me je uhvatila sa svalerkom (koja je uzgred bila udata!)krio sam uspesno dugo vremena ali otkrila je slucajno, imamo i decu , ja je volim bla bla ( e zna li neko shortcut taster za bla bla)i sad hocu da mi oprosti jer ipak rodila mi je decu pa iako nije neka lepota, pa sam eto svratio u zenski kutak razmisljam vi zene bolje poznajete dusu zene nego ja pa mozda i date neki savet kako da ova kriza prodje ma*ku mu...

Ajdete pisite neshto .....

Ljubim ruke
 
.. razmisli malo i obrnuto, da li bi ti oprostio njoj da je uradila nesto makar slicno?

Moj nedvosmislen i jedan jedini savet je da PRIZNAS SVE i potanko od pocetka do kraja ( ako ga ima)mozda ti oprosti makar pola jer voli te to je sigurno ali prevara je u stanju da potpuno ubije ljubav, zato se potpuno otvori kao pred ortakom iskreno joj sve ispricaj,prvo ovde svima nama da vidimo kako zvuci, pa onda ona ako vidi da si iskren mozda malo popusti videcemo, od tebe zavisi...
Da chujemo SVE
 
Kelis:

Da sam na njenom mestu nikada ti ne bih oprostila...zasto?
Zato sto je opisujes sa bla bla bla...
da cujemo prvo njegovu pricu. Aman zene stanite nemojte odma ostro treba sve uzeti u obzir zasad znamo da je bila lepa i to jako bogami(mislimo na svalerku) a zena mu je rugoba to se vidi iz price da nije tako prisao bi odmah zeni a ne njoj, dalje, znamo da je visoka vitka zgodna do bola ali i udata da, da, bila je udata kada se on povezao sa njom, ovaj lik se inace provlaci na vise mesta tako da sam negde chitala da je poznat u kraju sto dobro i diskretno lize i to temeljno tako da ga je ova crnka verovatno i sama zadovoljna preporucila dalje, i ko zna sta sve tu ima , sacekajte da chujemo, sirota zena ali ja koja sam razvedena zbog gotovo identicne stvari i podizem dvoje dece uz njegovu alimentaciju (koju uz to uopste i ne placa) shvatila sam da danas zena koja zeli da sacuva brak ukoliko nije narocito sigurna u svoju lepotu moze samo da kaze muzu ovako: U redu varaj me gde god stignes i kad god hoces samo javi uvece da ne zakljucavam vrata ili da neces doci do ujutro uopste ne moraju u drustvu da ti se smeju da cvikas od zene ti im odmah reci da ti ona dopusta da je varas ali samo te je zamolila na pocetku da ne bude vanbracne dece, e jedini problem u ovom fantasticnom resenju je sto nijedan muz ne moze bas tu sitnicu da garantuje, osim toga u koliko se zaljubi u neku od u ovom slucaju ljubavnica takodje trebalo bi zahtevati da javi nesto malo vremena ranije da se obave neophodne pripreme za razvod a i da se deca posalju malo kod psihologa i pedagoga pre suda da ima objasne da mama tata njih ne vole nista manje zato sto ubuduce nece biti opet zajedno i zato sto tata odsad ima narednu zenu koja njih isto ne mrzi nego voli......"
Vidite dragi moji iskustvo nas uci da se sve moze lepim i dogovorom zato da chujemo najpre sta on ima da kaze?
 
Na delu:
Postovanje svim damama.Ja sam u velikoj frci, zena me je uhvatila sa svalerkom (koja je uzgred bila udata!)krio sam uspesno dugo vremena ali otkrila je slucajno, imamo i decu , ja je volim bla bla ( e zna li neko shortcut taster za bla bla)i sad hocu da mi oprosti jer ipak rodila mi je decu pa iako nije neka lepota, pa sam eto svratio u zenski kutak razmisljam vi zene bolje poznajete dusu zene nego ja pa mozda i date neki savet kako da ova kriza prodje ma*ku mu...

Ajdete pisite neshto .....

Ljubim ruke
Ti ne zasluzujes da ti oprosti. Meni je odvratno kad se ljudi tako ponasaju.
A to koliko ti postujes dame vidi se iz onoga sto si napisao(svalerka i zena bla bla koja nije neka lepota)i toga kako se odnosis prema njima.
 
Na delu:
Postovanje svim damama.Ja sam u velikoj frci, zena me je uhvatila sa svalerkom (koja je uzgred bila udata!)krio sam uspesno dugo vremena ali otkrila je slucajno, imamo i decu , ja je volim bla bla ( e zna li neko shortcut taster za bla bla)i sad hocu da mi oprosti jer ipak rodila mi je decu pa iako nije neka lepota, pa sam eto svratio u zenski kutak razmisljam vi zene bolje poznajete dusu zene nego ja pa mozda i date neki savet kako da ova kriza prodje ma*ku mu...

Ajdete pisite neshto .....

Ljubim ruke


Postovani gospodine,
to je bar lako. Sta god vam 'natovare' vi opovrgnite. Valjda znate onu narodnu - Zar vise verujes sopstvenim ocima nego meni!? Ako je dovoljno pametna ubedicete je da ste skroz nevini u celoj toj prici.
 
Dina:
Postovani gospodine,
to je bar lako. Sta god vam 'natovare' vi opovrgnite. Valjda znate onu narodnu - Zar vise verujes sopstvenim ocima nego meni!? Ako je dovoljno pametna ubedicete je da ste skroz nevini u celoj toj prici.

Poštovana Dino, biću slobodan da Vam ukažem na malu nepravilnost u vezi citata svima nam poznate muške narodne izreke. Pravilan i potpun citat bi bio:
Zar više veruješ svojim lažljivim očima, nego meni, čoveku tvog života ?
Nadam se da mi nećete zameriti. S poštovanjem, M. Vasić.
 
Bolje da si pitao na forumu Savremen muškarac. Dobio bi svrishodne savete. Ovako, ćuti i trpi pljuvačinu.

Bezdušan prevarant ! Slizao se sa onom droljom. Odvratno ! Ne zaslužuje da živi ! Kreten. Ja ga ne bih ni pogledala. Manijak. Zaslužio je da ga: izbaci iz kuće, uzme mu sve pare, osramoti, osakati, uštroji, prebije, umlati. Užas ! Sadista. Ja mu ne bih dala da vidi decu nikad više. Bljak. Muška šovinistička svinja. Grubijan ! Šta je mislio dok se švalerisao ? Razmišljao onim a ne mozgom. Idiot.
...


Stvarno mi nisi jasan ?! Na ženskom forumu tražiš savet povodom provaljene švaleracije. Svašta.
 
Na delu:
Postovanje svim damama.Ja sam u velikoj frci, zena me je uhvatila sa svalerkom (koja je uzgred bila udata!)krio sam uspesno dugo vremena ali otkrila je slucajno, imamo i decu , ja je volim bla bla ( e zna li neko shortcut taster za bla bla)i sad hocu da mi oprosti jer ipak rodila mi je decu pa iako nije neka lepota, pa sam eto svratio u zenski kutak razmisljam vi zene bolje poznajete dusu zene nego ja pa mozda i date neki savet kako da ova kriza prodje ma*ku mu...

Ajdete pisite neshto .....

Ljubim ruke

pa upoznaj zhenu sa svalerkom i pomogni joj da postane lepa...pomozi joj malo oko poslova da i ona mozhe da juri tipove i tako
 
evo ja cu napisati sta se desilo u jednom malom mestu pre godinu dana jednom tipu...On je imao zenu i sina i pored njih jos i recimo svalerku koja mu je rodila devojcicu.Svi su znali o tome samo zena nije verovala jer je verovala muzu a kada ga je pitala za nju on je odgovarao da nema sanse da on ima nekog pored nje. Prosle godine dosla mu je u kucu svalerkina mama jer je obecao da ce dete krstiti ko sto je red a on se izvlacio kao nema vremena...dve godine...E tada je zena saznala sta je istina. Isteran je iz kuce ali na par dana, oprosteno mu je...kao smirice se...U meduvremenu su svalerka i zena postale drugarice, pritegle su ga jer su cule da ima jos jednu...Eto idile...On izrzava dve zene, one su se smirile i zive...doduse ne u istom mestu ali sve se sleglo...Pa sad...
 
Milojko Vasic:
Dina:
Postovani gospodine,
to je bar lako. Sta god vam 'natovare' vi opovrgnite. Valjda znate onu narodnu - Zar vise verujes sopstvenim ocima nego meni!? Ako je dovoljno pametna ubedicete je da ste skroz nevini u celoj toj prici.

Poštovana Dino, biću slobodan da Vam ukažem na malu nepravilnost u vezi citata svima nam poznate muške narodne izreke. Pravilan i potpun citat bi bio:
Zar više veruješ svojim lažljivim očima, nego meni, čoveku tvog života ?
Nadam se da mi nećete zameriti. S poštovanjem, M. Vasić.

Naravno da ne zameram. Mada je znacenje isto, ovako jos bolje zvuci, a ima i jaci efekat. Nadam se da je to ono sto ste zeleli da postignete.
Postovanje
 
gigule:
evo ja cu napisati sta se desilo u jednom malom mestu pre godinu dana jednom tipu...On je imao zenu i sina i pored njih jos i recimo svalerku koja mu je rodila devojcicu.Svi su znali o tome samo zena nije verovala jer je verovala muzu a kada ga je pitala za nju on je odgovarao da nema sanse da on ima nekog pored nje. Prosle godine dosla mu je u kucu svalerkina mama jer je obecao da ce dete krstiti ko sto je red a on se izvlacio kao nema vremena...dve godine...E tada je zena saznala sta je istina. Isteran je iz kuce ali na par dana, oprosteno mu je...kao smirice se...U meduvremenu su svalerka i zena postale drugarice, pritegle su ga jer su cule da ima jos jednu...Eto idile...On izrzava dve zene, one su se smirile i zive...doduse ne u istom mestu ali sve se sleglo...Pa sad...

heheh :)) ziveli arapi
 
trejsi:
Na delu:
Postovanje svim damama.Ja sam u velikoj frci, zena me je uhvatila sa svalerkom (koja je uzgred bila udata!)krio sam uspesno dugo vremena ali otkrila je slucajno, imamo i decu , ja je volim bla bla ( e zna li neko shortcut taster za bla bla)i sad hocu da mi oprosti jer ipak rodila mi je decu pa iako nije neka lepota, pa sam eto svratio u zenski kutak razmisljam vi zene bolje poznajete dusu zene nego ja pa mozda i date neki savet kako da ova kriza prodje ma*ku mu...

Ajdete pisite neshto .....

Ljubim ruke
Ti ne zasluzujes da ti oprosti. Meni je odvratno kad se ljudi tako ponasaju.
A to koliko ti postujes dame vidi se iz onoga sto si napisao(svalerka i zena bla bla koja nije neka lepota)i toga kako se odnosis prema njima.

Slazem se, ne treba mu oprostiti. Zamislite ako mu oprosti sta ce on misliti, verovatno ce mu zakljucak biti da sledeci put mora da bude oprezniji. Ona ne treba uopste da se ponizava i da mu oprasta ono sto je svojim ocima videla i cak slusala sve pojedinosti i gadosti koje joj je njegova svalerka pricala o jednom dosadnom manijaku koji je lize dok je muz na sl. putu naravno ne samo lize a ona pritom nije ni znala da prica sa njegovom rodjenom zenom, a ni zena nije znala zajedno su se smejale i uzasavale sta sve muskarci rade i koliko se ponizavaju zbog one zenske stvari. Otkrila je onda kada je ovaj njen nazovi muz popio batine i jedva izvukao zivu glavu kada je svalerkin muz iz Mladenovca saznao cak su ih i rastavljali svi i joooj jooj svasta je tu bilo sreca pa su sklonili negde decu da ne gledaju.....
E pa ljudi moji da se coveku zivot nacisto zgadi.
Znam sve ovo jer sam dobra sa njegovom zenom i pricala mi je sve ovo ridajuci ona jeste nije neka lepotica ali skomna zenica sta ce trudila se oko dece a on ih je sve nacisto upropastio.
 
jagodica:
gigule:
evo ja cu napisati sta se desilo u jednom malom mestu pre godinu dana jednom tipu...On je imao zenu i sina i pored njih jos i recimo svalerku koja mu je rodila devojcicu.Svi su znali o tome samo zena nije verovala jer je verovala muzu a kada ga je pitala za nju on je odgovarao da nema sanse da on ima nekog pored nje. Prosle godine dosla mu je u kucu svalerkina mama jer je obecao da ce dete krstiti ko sto je red a on se izvlacio kao nema vremena...dve godine...E tada je zena saznala sta je istina. Isteran je iz kuce ali na par dana, oprosteno mu je...kao smirice se...U meduvremenu su svalerka i zena postale drugarice, pritegle su ga jer su cule da ima jos jednu...Eto idile...On izrzava dve zene, one su se smirile i zive...doduse ne u istom mestu ali sve se sleglo...Pa sad...



heheh :)) ziveli arapi
Nemam pojma sta se ta zena toliko muci.
Ako on njoj daje kintu i ako je dobar prema deci pokazuje im domaci iz matematike vodi ih u zooloski kupuje im sladoled i ostalo ma sta je bre boli uvo sto je vara. Ej, zene vi sve koje ovo citate uklavirite vec jednom da su se zene uvek i sada udavale iskljucivo zbog para, dakle ako se taj negde jos i napljakao love i kupuje joj bunde od bizona i tacne i cipele od krokodilske koze sta nju interesuje s kim se on jos *ebe ma ' ajde bre ko se jos danas udaje iz ciste i prave ljubavi to su totalno prevazidjene i shtetne gluposti,oduvek je bilo tako da covek koji ima para moze da se ozeni po zelji da bira dok onaj koji nema je mogao da ozeni samo onu koju mu bog da ili npr. stric dovede.
Ako on vara nju neka i ona brate digne malo glavu pa i ona njega, neka se popne na stiklice malo proseta gradom pa vidi kakav je izbor mogu i da se dogovore tako da to kao i svi kulturni obavljaju sa dogovorom i da deca ne osete da gube porodicnu harmoniju.
Iiij idite bre ma ima milion kombinacija za one realne ljude koji stvataju da su bla bla prave ljubavi samo zablude dece i tinejdzera dok su realna i uspesna osecanja samo ona koju su ustvari dobra kalkulacija, zato digitron u ruke i bicete srecne!
 
E drage moje devojcice, negodujte koliko god hocete i ja sam bila za onu narodnu izreku: >Trazi muza za muza, a ne za [/i]muzu<, verujte nema vajde od toga. Jedan brak iza sebe i sina od 19 godina. Nista vise.Da mi je >ribica< bila knjigovodja, dosad bih imala zamak, ali srce nije kuca da sene kada ono hoce... neznam snalazite se kako znate i umete. :oops:
 

Back
Top