Ima li neko malo crno musko mace?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pogledaj ovo
Imamo tri maceta koja nestrpljivo cekaju da nekome ulepsaju zivot i donesu srecu na najlepsi moguci nacin.

Njihova prica je pocela pre dva meseca, kada ih je neki necovek istovario sa sve kutijom i ostavio da se sami snalaze. U pocetku su bili u kucici koju smo im napravili - od ljudi smo ih cuvali koliko smo mogli (veci deo dana smo provodili sa njima) a od pasa ih je cuvala kuca Dona.

Medjutim, nekome su ipak zasmetali pa je (uvek u toku noci, kada su pojedini najhrabriji) dva puta kutija iscepana, a daske pobacane i - posto je odmah nova kutija pravljena, nekome je dozlogrdilo pa su sve stvari bacene a podrum zatvoren. Tako su zavrsili kod jedne zene koja ih drzi na ogradjenoj terasi u suterenu.
U medjuvremenu smo jedno udomili, a jedno je nestalo tako da ostaju tri neodoljive zenkice zeljne ljubavi i paznje.
Jedno je kod mene, hajducki Radi se o crnoj maci, najsitnijoj, koja je jela sneg pa je tako dobila ranice u ustima i sad je pod terapijom, ali vec se skoro sasvim oporavila. Jos sutra smo kod cika-doktora, a onda je i ona spremna za novi dom.
Sve tri mace su umiljate, ali karakter ove crne me odusevljava - u kuci je neprimetna, kad je mazite njenoj sreci nema kraja, obozava da bude uz nekoga (trenutno mi lezi u krilu sa sve cet'ri uvis), prati me u stopu, prede kao navijena cak i kad je niko ne dira, kad se deli hrana prvo mora da se "zahvali", kad se mazi pada na glavu, jos se ni jednom nije oglasila (predenje non-stop ne racunam)... Jako je inteligentna i vec zna sta sme a sta ne sme da radi. Jedino sto je straaasno radoznala> sve mora da vidi i proveri.
Ostacu duzna za nove slike, dok ne kupim baterije za aparat ali dok se to ne desi: dve mace su sivo-bele a jedna je crna sa jedva vidljivim smedjim prelivima. Sve su nestvarno lepe, pufnaste, ciste i dobre.

Ociscene su od buva i glista, a uskoro ce biti i vakcinisane. Obezbedjena je i besplatna sterilizacija kada za to dodje vreme, a poklanjaju se iskljucivo za stan.

Kontakt tel. 063 77 33 965
 
Draga Mina,ja bih rado uzela zensko mace,ali Marko zeli musko,jer ako je zensko kako ce ga zvati Macan!!!
Dugo smo ga imali,Marko je najvise bio vezan za njega i obrnuto,jako pati sto ga nema.
Cak sam htela da mu kupim psa,mislila sam da ce brze preboleti,ali on ne zeli...Mislim(poucena na svojoj kozi kada sam bila mala),da ce se najlakse pomiriti sa gubitkom ako dobije slicno mace.Problem je u tome sto se mace uglavnom radjaju malo kasnije,mislim u martu...Ako nesto cujes,javljaj.
Pozdrav.
 
Nasa maca se juce omacila i dobila 4 maceta od kojih je jedno crno i musko...i bogami
najborbenije u leglu.
Mace ce biti spremne za poklanjanje za jedno 2.5-3 meseca, ociscene i vakcinisane.
Mace su kucne, zivimo u stanu i voleli bi da je i kod vas ista situacija
... ako se niste snasli, javite nam !

063/597 377
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top