Obama: lagao sam, stavljaću papke i na druge države, kao što je radio Buš
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Obama: lagao sam, stavljaću papke i na druge države, kao što je radio Buš

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Obama: lagao sam, stavljaću papke i na druge države, kao što je radio Buš

VJETAR promjena koje su nastupile s dolaskom Baracka Obame na mjesto predsjednika SAD-a, dopuhao je i do Afganistana, odnosno predsjednika Hamida Karzaija.

Nekoć veliki miljenik Zapada, za kojeg u toj zemlji nije postojala nikakva alternativa, čini se nije u istoj milosti predsjednika Obame, koji ga želi smijeniti zbog korupcije, lošeg vođenja države i eskalacije sukoba u toj zemlji, piše Independent.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Obama: lagao sam, stavljaću papke i na druge države, kao što je radio Buš

Nema izvora,nema obrazloženja,tema nije smislena celina.Katanac za autora da nosi oko vrata za podsećanje!

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Obama: lagao sam, stavljaću papke i na druge države, kao što je radio Buš

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Nema izvora,nema obrazloženja,tema nije smislena celina.Katanac za autora da nosi oko vrata za podsećanje!
    http://www.index.hr/vijesti/clanak/obama-zeli-smjeniti-afganistanskog-predsjednika-hamida-karzaija/418458.aspx

Nisam hteo odmah link, pošto si alergičan na hrvatske medije.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Još jedan banaćanin Pogledaj poruku
    Nisam jedini forumaš ovde,a ti ne moraš da se stidiš svog hrvatskog porekla.Pravilnik Krstarice ne zabranjuje prećutkivanje i laganje.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma ne treba verovati medijima bas svaku rec...

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Nista novo . Promet heroina je opao pa Osama smenjuje jednog menadzera kompanije drugim . Obama se pokazuje kao dobar privrednik .
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Opet. Nije do alergije, nego si smorio, bre.

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Nisam jedini forumaš ovde,a ti ne moraš da se stidiš svog hrvatskog porekla.Pravilnik Krstarice ne zabranjuje prećutkivanje i laganje.
    Veruj mi da bih voleo da živim u Hrvatskoj, prvom prilikom bih otišao tamo.
    Srbin sam i od keve i od tjaleta, ali srpstvo mnogo košta . Na popisu ću se izjasniti kao Eskim, iako sam Srbin.

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Kad budes hte oda ides na more , cimni me da ti iznajmim stan , ovi Rotsildovi hoteli po primorju su jako skupi :-P
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio wujaymarkoff Pogledaj poruku
    Kad budes hte oda ides na more , cimni me da ti iznajmim stan , ovi Rotsildovi hoteli po primorju su jako skupi :-P
    Ne na more, ja bih tamo živeo za stalno. Bolje tamo nego u ovom glibu zvanom Srbija (ovo nije uvreda Srbije, nego faktičko stanje koje traje decenijama).

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Srbin sam i od keve i od tjaleta, ali srpstvo mnogo košta . Na popisu ću se izjasniti kao Eskim, iako sam Srbin.
    Ma radi šta hoćeš,najbolje idi u Hrvatsku pa pljuj po njima.Inače,nerad najviše košta.Nisu te dobro naučili mama i tata.

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    853

UUuuu hebo te , sta ce mo sad . .... jadni mi

Ističe se
    Učlanjen
    22.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa kad ne citas ni jedne vesti od tih tvojih hrvatskih.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Кај си ми ти само у Банату... Би тија да се биднеш у лијепа Ваша, само реци, бит ће решено...

Aktivan član
    Učlanjen
    22.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja jednostavno moram ovde da postavim ceo tekst iz razloga da bi sve pismene demokrate mogle da vide "crno na belo" kako se u americkim kolonijam i slobodnim demokratskim drzavama bira predsednik drzave i da najosetljivija mesta boldujem.

VJETAR promjena koje su nastupile s dolaskom Baracka Obame na mjesto predsjednika SAD-a, dopuhao je i do Afganistana, odnosno predsjednika Hamida Karzaija.

Nekoć veliki miljenik Zapada, za kojeg u toj zemlji nije postojala nikakva alternativa, čini se nije u istoj milosti predsjednika Obame, koji ga želi smijeniti zbog korupcije, lošeg vođenja države i eskalacije sukoba u toj zemlji, piše Independent.

U tom smislu, u Washington su doputovala njegova četiri moguća nasljednika, kako bi se sastali s predstavnicima Obamine administracije te se govori o svojevrsnom "Timu iz snova", koji bi ujedinjen trebao stati na kraj vlastitim nesuglasicama i ujediniti ratom rastrgani Afganistan.

Amerikanci ne žele neposredno utjecati na izbore

Pritom, Amerikanci nemaju namjeru odlučivati rezultat izbora ali mogu predložiti najbolje kandidate za vođu te zemlje, kazao je jedan američki analitičar koji se nalazi u Kabulu. Afganistansku delegaciju u Washingtonu čine tri bivša ministra, Abdullah Abdullah, Ašraf Gani i Ahmad Jalali te guverner istočne provincije Nangahar, Gul Aga Šerzai.

Kritikama trenutne afganistanske vlasti pridružila se i američka državna tajnica Hillary Clinton, koja je podržala izjavu tajnika NATO saveza Jaapa de Hoopa Scheffera, koji je kazao kako u Afganistanu "ima previše Talibana, a premalo dobre vlasti".

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    853

PRAVA DEMOKRATIJA NE DELU . Pluralizam sloboda izbora , glasanje , pravo glasa .

E to je , do duse ne obako direktno uradjeno i kod nas . Bilo je pretnji kolko oces , satro samoizolacijom ...

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...a naslov je mogao da bude "obama zeli izbore u avganistanu"

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Ko zna sta nam sve Klintonka sprema .
    Ako obama smenjuje Busove banana predsednike Tadic treba da se zabrine ,nista nije bolji od tog avganistanca sto se tice Korupcije.
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.837
    Reputaciona moć
    820

Sta je tu novo i iznenadjujuce?!
    Pa to smo valjda i ocekivali

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    Sta je tu novo i iznenadjujuce?!
    Pa to smo valjda i ocekivali
    neeeeeeeeeeeeeeeeee..............
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Slične teme

1. Ko je najvise lagao u kampanji
    Autor Torrente-Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 09.05.2008., 16:03
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.03.2008., 11:37
  3. I ja bi da zaradim ........(ni ja vas ne bi LAGAO)!
    Autor NetLovac u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 12.07.2006., 15:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •