samo za ljubavnike-ce nemirnog duha

zendeli:
mandrak-21:
apotekarka:
Možda da malo preciziraš...
da li zenska moze da svrsi ako joj se lize i koliko dugo bi joj trebalo,a za muzjake da li su neked svrsili samo predigrom bez ubacivanja mislim posle vatachine vidis gace ti se zalepile
Reci da se salis sa tim pitanjem.


Nemoj da si takva, ko pita ne skita....
Odgovor je naravno DA, koliko dugo-od 5 do 20minuta, sve zavisi šta se još događa. :wink:
 
zendeli:
Ma nisam takva,samo mi malo cudno pitanje,cak sam i profil pogledala,'67.godiste.Djeluje mi kao zezanje za nekog tako zrelog.

Na webu nikad ne znas ko je ko. Ima i onih koji se predstavljaju kao ono sto nisu. Retki su iskreni. Mozda covek i ima xx godina, a mozda je u pitanju samo neki tinejdzer. U svakom slucaju, ako mislis da je neozbiljno postavljeno pitanje, ne pustaj da te pogadja. Jednostavno ga ignorisi... Neke teme prosto vape da niko na njih ne odgovori. ;)
 
iluzionista:
zendeli:
Ma nisam takva,samo mi malo cudno pitanje,cak sam i profil pogledala,'67.godiste.Djeluje mi kao zezanje za nekog tako zrelog.

Na webu nikad ne znas ko je ko. Ima i onih koji se predstavljaju kao ono sto nisu. Retki su iskreni. Mozda covek i ima xx godina, a mozda je u pitanju samo neki tinejdzer. U svakom slucaju, ako mislis da je neozbiljno postavljeno pitanje, ne pustaj da te pogadja. Jednostavno ga ignorisi... Neke teme prosto vape da niko na njih ne odgovori. ;)
Pazi,ne pogadja me.Forumu prilazim kao vidu zabave,ne necem sto me moze pogoditi,te sam tako i ovo pitanje shvatila kao salu.Mada...ima ljudi kojima je nesto uskraceno,nejasno,treba im pomoci i pojasniti.
Zato odgovaram na pitanje:Moze se svrsiti na taj nacin,vrijeme je razlicito,zavisi sta ti neko radi,sta ti njemu radis i koliko ste u tome vjesti.
 
[/quote]da li zenska moze da svrsi ako joj se lize i koliko dugo bi joj trebalo,a za muzjake da li su neked svrsili samo predigrom bez ubacivanja mislim posle vatachine vidis gace ti se zalepile[/quote]
Eh svasta cu jos da chujem,pa naravno da moze,tako je i najlepse...bar meni :lol: , a vreme do 10min maksimum :roll:
 

Back
Top