Discovery: Ultimate Survivor

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Kako javlja BBC news Bear Grylls glavni protagonista Doscovery tv show-a Ultimate Survivor nalazi se u teskom stanju posle snimanja emisije u Srbiji.
Bear Grylls koji je do sada preziveo hladnocu Sibira,vrelinu Sahare,pasume Amazonije i Kostarike....poklekao je na zadnjem zadatku u Srbiji gde je po planu trebao da prezivi 30 dana ali je poklekao 25-og dana kada je kolabirao i hitno prebacen na VMA odakle je avionom transportovan za London gde mu je zivot i dalje u opasnosti. Posle prezivljavanja mnogih izazova vrucine u pustinjama,hladnoce,nepreglednih prasuma Bear Grylls je poklekao na demokratskoj proevropskoj vlasti u Srbiji. Grcevito je pokusavao danima da nadje resenja da prezivi ali na kraju 25-og dana se srusio.....mada mu je do zadnjeg dana moral bio na visokom nivou zahvaljujuci praznim obecanjima srpskih experata i vlasti.

2a8gvuf.jpg
 
Izjava Bear Grylls-a nakon sto je dosao svasti pre 2 sata u bolnici u Londonu.
-Do sada mi je ovo bilo najteze iskustvo...tamo je pravi pakao sto se prezivljavanja tice......vec posle par dana sam video da mojom taktikom nigde necu dogurati i da necu dugo izdrzati pa sam pokusao na nacin na koji to radi domace stanovnistvo ali jednostavno od praznih obecanja i lazi nisam mogao da prezivim...jednostavno u njima nije bilo kalorija ni proteina.
Zadnju nadu sam polagao u akcije od 1000 evra ali na zalost nisam uspeo....poklekao sam 5 dana pre kraja.

2q0126e.jpg

Slika:Bear Grylls u Beogradu posle 20 dana pokusaja prezivljavanja
 
Ultimate Survivor gledam skoro redovno, volem prirodu i sto bizi kontakt sa istom, po mogucnosrti visednevan, bez struje, tv, neta

iskreno sam zabrinut za decka, sta je sve on prosao, probao, kusao i popio, to ne moze cak niko od nasih ljubljenih politicara.

tu skoro je u pustinji iz buraga kamile cedio tecnost pravo sebi u usta, decko je expert do dzadza. kad su bre busmani morali da kazu `stani malo da se odmorimo`...
 
Ultimate Survivor gledam skoro redovno, volem prirodu i sto bizi kontakt sa istom, po mogucnosrti visednevan, bez struje, tv, neta

iskreno sam zabrinut za decka, sta je sve on prosao, probao, kusao i popio, to ne moze cak niko od nasih ljubljenih politicara.

tu skoro je u pustinji iz buraga kamile cedio tecnost pravo sebi u usta, decko je expert do dzadza. kad su bre busmani morali da kazu `stani malo da se odmorimo`...
Није он сам прошао, већ и екипа камермана. Није баш све тако тешко као што изгледа.
 

Back
Top