Ili jesi ili nisi :)

Poruka
15.196
Juce sam cula jedanu savrsenu recenicu o dva naizgled ista tipa: Jedan je ono sto jeste , drugi je ono sto je postao...z;)
Obojica su uslovno receno, 'frajeri' svaki na svoj nacin.. :sanke:Samo jednom je to nekako urodjeno, a ovaj drugi je to naucio.. Sta mislite, da li ljudi sopstvenim delovanjem ili mozda autosugestijom, ili necim trecim mogu da postanu 'frajeri i ribe' ili je to nesto sa cim se radjas? Da imas sharm, harizmu :aha:, neku dopadljivost i moc da se svima dopadnes tj da ljudi nisu nikako ravnodusni na tvoju pojavu, bilo njihove reakcije pozitivne ili negativne? :think:
:hvala:
 
ne volim kad se ljudi previse trude da budu: svoji, samouvereni, drski, macho....ma smor....a i urodjeni sarm se prepoznaje....on je lagan, nenapadan....e takvi ljudi su istinski sarmantni....i dok si rekao keks vec si obrlatjen....:)
 
postoje rodjeni sharmeri (to se lepo vidi kod male dece), a moze se mnogo dobiti i iskustvom, to oblikuje nekoga u velikoj meri, u autosugestiju "ja sam dobra riba, ja sam dobra riba" nekako sumnjam...lako se provale oni/one napucane, lazno sigurne i samouverene...to je onda izvestaceno i smesno
inace volim ljude sigurne u sebe, ali svi smo mi u odredjenim situacijama nesigurni do bola
 
dok se nisam prvi put obrijao bio sam kao sa reklame za deciju pastetu. a onda sam poceo da radim na sebi .... i vidi me FRAJER ma sta frajer KROMPIRCINA I PO BRE ! :D

to ide sa godinama ima hiljade primera likova koji su sa 17-18 bili okarakterisani "ala ce da bude frajer" i trt...corak ispuvali se jer su mislili da samo baby-face zavrsava posao.
"spolja gladac unutra jadac" a ribe vole kompletne frajere tj. i da se lepo obuce, da je uredan, lepo i pametno razgovara. mastovit, vredan, duhovit, iskren, pazljiv.....

nije lako danas biti devojka, ne bio vam ja u kozi slab vam je izbor :D
 
hih
ljudi iz moje okoline me
ili obozavaju
ili me ocima ne mogu gledati.

sredine nikad nije bilo.

ili ce sve najbolje za mene reci,
ili ce me ocrneti najgore.

ali, koga je jos briga za to. :p

Tzv harizmatska mocz:lol:
Nesto i na faxu pametno da naucim z:mrgreen:
Ali, postoje osobe koje GLUME ludilo tj nekog i na kraju zaista to postanu.. Ne bih verovala da ne znam par. Naravno da se ne izvrne, ne moze iz vestice u Pepeljigu , ili da istripuje da zeli da bude riba u 75z:p, ali se nekako nauce, valjda je to neka autosugestija, sta li je :think:
 
dok se nisam prvi put obrijao bio sam kao sa reklame za deciju pastetu. a onda sam poceo da radim na sebi .... i vidi me FRAJER ma sta frajer KROMPIRCINA I PO BRE ! :D

to ide sa godinama ima hiljade primera likova koji su sa 17-18 bili okarakterisani "ala ce da bude frajer" i trt...corak ispuvali se jer su mislili da samo baby-face zavrsava posao.
"spolja gladac unutra jadac" a ribe vole kompletne frajere tj. i da se lepo obuce, da je uredan, lepo i pametno razgovara. mastovit, vredan, duhovit, iskren, pazljiv.....

nije lako danas biti devojka, ne bio vam ja u kozi slab vam je izbor :D

jeli kropiritju a za kog ti igrash?
izdizesh zene na pijedestal nidje veze...
yebesh ti shta?
 
Postovan Lidijo Vukicevic :D

dabome da hebem i redovno i dobro...veruj mi na rec
a igram za MUSKE naravno samo konstatujem poznavajuci mnoge likove kako su u tripu da je dovoljno da je kesha i da je samo sa parama "odradio" tj "odvojio" ribu. tuzno mi je to.

ribama samo treba paznja i neznost....i jos jedan par cipela :D
 
Juce sam cula jedanu savrsenu recenicu o dva naizgled ista tipa: Jedan je ono sto jeste , drugi je ono sto je postao...z;)
Obojica su uslovno receno, 'frajeri' svaki na svoj nacin.. :sanke:Samo jednom je to nekako urodjeno, a ovaj drugi je to naucio.. Sta mislite, da li ljudi sopstvenim delovanjem ili mozda autosugestijom, ili necim trecim mogu da postanu 'frajeri i ribe' ili je to nesto sa cim se radjas? Da imas sharm, harizmu :aha:, neku dopadljivost i moc da se svima dopadnes tj da ljudi nisu nikako ravnodusni na tvoju pojavu, bilo njihove reakcije pozitivne ili negativne? :think:
:hvala:

Lepo pitanje, lepo stvarno...
To se i ja pitam - da li je moguce da su uvezbane tehnike toliko vazne u danasnjim musko-zenskim odnosima... ?
Zloupotreba talenta, mogucnosti...
Sharm, harizma i dopadljivost su urodjeni, ne sticu se, ali finish je danas vazan.
Niko nece da se potrudi da otkrije sta je u tebi, gleda se samo final.
Igrali su lepsi fudbal ali su izgubili 1:0...
Rezultat, rezultat, rezultat... Mantra 21. veka...
Iskompleksirani klinci i klinke postaju uspesni monstrumi...
 
Postovan Lidijo Vukicevic :D

dabome da hebem i redovno i dobro...veruj mi na rec
a igram za MUSKE naravno samo konstatujem poznavajuci mnoge likove kako su u tripu da je dovoljno da je kesha i da je samo sa parama "odradio" tj "odvojio" ribu. tuzno mi je to.

ribama samo treba paznja i neznost....i jos jedan par cipela :D

postovani krompiru
zene vole da budu tretirane kao komad mesa
mada kad sad procitaju odma ce krenuti da zvocaju
ali ni one same ne znaju sta oce uostalom valjda ja bolje znam od njih sta one oce
 
ja sam bi Tikvica ali uspesnom operacijom sam postao Krompir....pa se malo neckam nekad :stidljivko:

aloooooooo MUSKO SAM VIDI MI KITE :D

p.s. dragone :D a jel znas koji ce rezultat da bude na derbiju da uplatim tiket ?
brate mili lako je tebi kad znas od danas si ti moj duhovni vodja na ljis-u :lol: i nikog drugog ne slusam

a nisi se setio zasto sam ja Krompir? ne? e pa "meso" i "krompir" uvek su ODLICNA kombinacija :mrgreen:
 
ja sam bi Tikvica ali uspesnom operacijom sam postao Krompir....pa se malo neckam nekad :stidljivko:

aloooooooo MUSKO SAM VIDI MI KITE :D

cek cek aaaaaa vidi stvarnoooo :))))
lupa.jpg
 
"try not to become a man of success but rather to become a man of value!"... rekao je jedan naucnik, mozda i najpoznatiji ikad... koji je u jednom trenutku shvatio da to, za sta je on verovao da je prava stvar, nije uopste tako kako izgleda... niti onako kako je on zamislio... a to onda vise ne vredi...
 
Lepo pitanje, lepo stvarno...
To se i ja pitam - da li je moguce da su uvezbane tehnike toliko vazne u danasnjim musko-zenskim odnosima... ?
Zloupotreba talenta, mogucnosti...
Sharm, harizma i dopadljivost su urodjeni, ne sticu se, ali finish je danas vazan.
Niko nece da se potrudi da otkrije sta je u tebi, gleda se samo final.
Igrali su lepsi fudbal ali su izgubili 1:0...
Rezultat, rezultat, rezultat... Mantra 21. veka...
Iskompleksirani klinci i klinke postaju uspesni monstrumi...

Ovo su 3 razlicite stvari..neko u besnim kolima i dobrom odelu je automatski sarmantan sto ne znaci i harizmatican..onaj ko se ozeni i pusti stomacinu vise nije dopadljiv..itd itd
 

Back
Top