ДС капитулирала на Вождовцу. Следе избори!
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: ДС капитулирала на Вождовцу. Следе избори!

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano ДС капитулирала на Вождовцу. Следе избори!

BETA

Predsednik opštine Voždovac podneo ostavku
    Predsednik beogradske opštine Voždovac Goran Lukačević i predsednik Skupštine opštine Branko Arsenijević podneli su ostavke na te funkcije, saopšteno je iz opštine

Lukačević i Arsenijević su članovi Demokratske stranke i predstavnici Liste "Za evropski Voždovac".

Na funkciju je Lukačević izabran 15. jula glasovima odbornika te liste, Liberalno-demokratske partije i koalicije Socijalistička partija Srbije-Partija ujedinjenih penzionera Srbije.

U saopštenju opštine Voždovac nisu navedeni razlozi zbog kojih su dvojica funkcinera podnela ostavke.

Шта рећи, него Богу хвала да су се дозвали памети. Коначно је агонија Вождовца завршена у којој је владајућа коалиција ЗЕВ-СПС-ЛДП, која није имала већину, противправно и на лоповски начин узупирала власт више од пола године. Такво безакоње и бестидност одавно нису виђени. Од момента када су председника општине и остале органе изабрали ван скупштинске сале, у неким општинским канцеларијама, до непоштовања одлука суда о томе да нису легитимно и легално изабрали општинско руководство, до тога да су чланове општинског већа уводили да гласају као одборници... Језиво је то било. Српска напредна странка је константно истицала о каквом се безакоњу ради, као и локални одбор ДСС који ради одлично и просто је невероватно да су ти људи део оног аутистичног ДСС. Коначно ћемо ићи на изборе и заиста се надам добром успеху Српске напредне странке на Вождовцу, где иначе живим!

kisela bombona nije na forumu
    срећа долази у кућу где се чује смех
    Elita kisela bombona (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    638

Podrazumevano Re: ДС капитулирала на Вождовцу. Следе избори!

Citat Original postavio Djuka_SNS Pogledaj poruku
    BETA

Predsednik beogradske opštine Voždovac Goran Lukačević i predsednik Skupštine opštine Branko Arsenijević podneli su ostavke na te funkcije, saopšteno je iz opštine

Lukačević i Arsenijević su članovi Demokratske stranke i predstavnici Liste "Za evropski Voždovac".

Na funkciju je Lukačević izabran 15. jula glasovima odbornika te liste, Liberalno-demokratske partije i koalicije Socijalistička partija Srbije-Partija ujedinjenih penzionera Srbije.

U saopštenju opštine Voždovac nisu navedeni razlozi zbog kojih su dvojica funkcinera podnela ostavke.

Шта рећи, него Богу хвала да су се дозвали памети. Коначно је агонија Вождовца завршена у којој је владајућа коалиција ЗЕВ-СПС-ЛДП, која није имала већину, противправно и на лоповски начин узупирала власт више од пола године. Такво безакоње и бестидност одавно нису виђени. Од момента када су председника општине и остале органе изабрали ван скупштинске сале, у неким општинским канцеларијама, до непоштовања одлука суда о томе да нису легитимно и легално изабрали општинско руководство, до тога да су чланове општинског већа уводили да гласају као одборници... Језиво је то било. Српска напредна странка је константно истицала о каквом се безакоњу ради, као и локални одбор ДСС који ради одлично и просто је невероватно да су ти људи део оног аутистичног ДСС. Коначно ћемо ићи на изборе и заиста се надам добром успеху Српске напредне странке на Вождовцу, где иначе живим!
    ...ти мислиш да ће Тома добити Вождовац?
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Мислим да ће СНС имати добар резултат. Ја сам реалан у политици. Добрим резултатом СНС сматрам све што СНС освоји у распону од 18 до 25 одсто на тој општини.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

BETA

Nisam siguran da li možemo da dobijemo Voždovac.
    Ja mislim 30% sigurno, to da.
    SRS neće ništa.

Ističe se
    Učlanjen
    22.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vidi ga ovaj izdajnik idejnog mu vodje.

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Сасвим сам задовољан резултатом од 18 до 25 одсто. Наравно, све што више остваримо тим боље. А слажем се да СРС на Вождовцу неће добити ништа и готово сам сигуран да ће бити испод цензуса, јер њихов одбор воде крајње нестручни људи.

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    638

Сасвим сам задовољан резултатом од 18 до 25 одсто. Наравно, све што више остваримо тим боље. А слажем се да СРС на Вождовцу неће добити ништа и готово сам сигуран да ће бити испод цензуса, јер њихов одбор воде крајње нестручни људи.

Ђука, ти још имаш времена да се предомислиш,
    пошто ниси заслужио да будеш обманут!

Поздрав
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Sad će Tominih pet pristalica sa Voždovca da izvade stvar.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

наводим да сам разговарао са људима који су одвајкада у СРС-у, који су жестоки националисти, да не кажем Четници. КАда ми отворено кажу да неће да изађу да гласају и да не желе више да чују за СРС
    "Сале када видим како лупају о клупе и како се понашају- само себе уништавају"
    Дакле најтврђи део СРС је напустио.

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    638

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Sad će Tominih pet pristalica sa Voždovca da izvade stvar.

....де с` ти видела пет

Primećen član Vilajet (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Zamolicu glasace SRS i SNS
    da se nose u tri lepe
    niko od was nije izdajnik
    utuwite to
    ZAJEDNO SE DRZITE
    inace smo pukli.!.
    Sigurno je rekla neka me trazi i vidi da me nema,ta zena sa rukama deteta,koju volim
    to dete koje je zaspalo ne obrisavsi suze koje budim.
    http://www.youtube.com/watch?v=mjNB5c6OkNs

Ističe se
    Učlanjen
    22.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ode DS u tri lepe.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio kisela bombona Pogledaj poruku
    ....де с` ти видела пет
    Trudim se da budem optimista, podižem im moral.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Očekujem skok akcija Koštunjavog na Voždovcu.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Vilajet Pogledaj poruku
    da se nose u tri lepe
    utuwite to
    ZAJEDNO SE DRZITE
    inace smo pukli.!.
    Ovaj je provokator!
    Samo nastavite
    danas nam je divan dan

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Драге воље нудимо сарадњу радикалима на свим нивоима. То радимо од самог почетка раскола. Нудимо им и на Вождовцу, али нисам убеђен да ће на тој општини прећи цензус.
    Такође, велики је проблем што њима Шешељ неће дозволити да праве коалиције нигде са нама. То је велики проблем.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Драге воље нудимо сарадњу радикалима на свим нивоима. То радимо од самог почетка раскола. Нудимо им и на Вождовцу, али нисам убеђен да ће на тој општини прећи цензус.
    Такође, велики је проблем што њима Шешељ неће дозволити да праве коалиције нигде са нама. То је велики проблем.
    Неће дозволити и не треба да дозволи. Све коалиције са Српском Радикалном Странком можете одмах да заборавите. Прво покушате да уништите странку, да нас представите као примитивне и зле а онда нудите коалиције. Срамота!

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio Vilajet Pogledaj poruku
    da se nose u tri lepe
    utuwite to
    ZAJEDNO SE DRZITE
    inace smo pukli.!.

Podrzavam

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Гласачи не могу да буду издајници. Гласају људи за онога ко им делује најбоље па некад и погреше.
    Тома је издајник а такође и Александар.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio Najgora_od_sve_dece Pogledaj poruku
    Неће дозволити и не треба да дозволи. Све коалиције са Српском Радикалном Странком можете одмах да заборавите. Прво покушате да уништите странку, да нас представите као примитивне и зле а онда нудите коалиције. Срамота!

Al samo ako ne uspeju s drugima da naprave.....................posto Toma stalno pominje mogucnost koalicije sa DS-om,ali nikako sa radikalima

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Таквог човека нико неће примити у коалицију. Једном се показао као издајник а такви људи не требају апсолутно никоме.

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Супер. Само тако наставите. Ви никада нећете укапирати шта значи државни интерес и увек ћете гледати искључиво вашу странку, а не државу и грађане. Нама је мило што се ви такви, јер ћете само наставити да губите на популарности. Узгред, ми на Вождовцу нудимо сарадњу радикалима само ако пређу цензус. А то је мало вероватно да ће се догодити.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Супер. Само тако наставите. Ви никада нећете укапирати шта значи државни интерес и увек ћете гледати искључиво вашу странку, а не државу и грађане. Нама је мило што се ви такви, јер ћете само наставити да губите на популарности. Узгред, ми на Вождовцу нудимо сарадњу радикалима само ако пређу цензус. А то је мало вероватно да ће се догодити.
    Не брини ти Ђукановићу за радикале као што ни ми не бринемо за тебе. Има времена, схватићеш са ким имаш посла. Уопште ти не замерам што си уз Тому и што га подржаваш. Ако тај човек нешто уме то је да добро лаже и да манипулише људима. Преварио је и паметније од тебе и мене и то не једном.

За разлику од многих овде убеђена сам да га браниш из уверења а не из интереса јер сам и ја била спремна то да радим јако дуго, док ми се нису отвориле очи. Има времена и за тебе, само полако. Надам се да ћеш што пре доћи у круг његових најближих сарадника, чисто да мало видиш како је то и како ћеш се после тога осећати у сваком смислу искоришћено.

Aktivan član
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

За мене свакако има времена. За радикале нема. Они нестају, јер су изгубљени у времену и простору. То је оно што никада нису успели да укапирају.
    А што се тиче његових најближих сарадника, па ето, ту сам негде, а могу то будем кад хоћу, а генерално ме не занима то да будем, па нећу. Занима ме да се бавим својом струком, а ово радим јер волим. И ова опција је била оно зашта сам се залагао у СРС, али због полуписменог света никада није могла да дође до изражаја. Нажалост!

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Kakva ti je to sad priča o državnom interesu i lokalnim izborima u beogradskoj opštini?
    Nadležnost gradske opštine je isključivo lokalna problematika.
    danas nam je divan dan

Slične teme

1. Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 30.03.2009., 13:49
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.03.2009., 22:06
  3. Odgovora: 251
    Poslednja poruka: 04.03.2009., 14:49
  4. Избори или пуч?
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 12:41