Американци имају право, ЗАШТО не бисмо имали

Poruka
20.103
и ми?


Они сеју бомбе по целом свету, када кажу да је угрожено њихово право!??
Имамо ли и ми право да реагујемо, али за разлику од американаца,
на својој територији, па и
када се на територији Србије ствара паравојска,
Thumb_MS-12728031.jpg



......
"Srpski poslanici, članovi Odbora za odbranu i bezbednost, slažu se u oceni da Srbija nije Amerika, ali da agresivnijom diplomatskom politikom mora da upozori na kršenje Rezolucije 1244 i traži rasformiranje tek osnovanih Kosovskih bezbednosnih snaga (KBS).

*******************************************************************************************************


Мислим да би се ово могло постићи само да се стално инсистира...,
и тражи у свим међународним институцијама!
 
Apsolutno treba izvršiti jak pritisak da se u Savetu Bezbednosti i UN-u donese rezolucija o ukidanju snaga bezbednosti Kosova.

Није ми јасно зашто ови наши посланици не траже ванредно заседање скупштине,
да би о томе донели неку Одлуку која би била обавезна за све,
од председника ...до министра иностраних послова да на овоме инсистирају.
 
Dosadno mi pa piskaram gluposti.


Боље би било да направиш (напишеш) неки транспарент,
па да идемо испред парламента,
и да натерамо успаване посланике да погурају оне на врху да и они
мало јаче заталасају!

.
 
Боље би било да направиш (напишеш) неки транспарент,
па да идемо испред парламента,
и да натерамо успаване посланике да погурају оне на врху да и они
мало јаче заталасају!

.

Necu mrzi me.
 
Ovo je buduća (šiptarska) vojska Kosova i Srbija u međunarodnim institucijama treba da insistira da se te šiptarske snage što pre rasformiraju !



А, шта каже наш млађани Јеремић,

- "Beograd će koristiti samo diplomatska sredstva u cilju rasformiranja te ilegalne formacije. Ona je pretnja i miru i stabilnosti zapadnog Balkana, većinom je čine pripadnici bivše OVK, koja je, prema Rezoluciji 1244, trebalo da bude demilitarizovana - podseća Jeremić...."


.................

А шта на то каже,


" Predsednik Odbora za bezbednost Dragan Todorović,

- On je bio glavni zagovornik dolaska Euleksa, tako da je njegova priča besmislena. Ta misija nije statusno neutralna, jer pomaže osnivanje oružanih snaga, čiju okosnicu čine teroristi OVK. Srbija preko SB UN i njegovih stalnih članica Rusije i Kine mora da stopira formiranje ovih snaga - predlaže Todorović...."


.
 

Back
Top