Cirkus.....

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
Jedan od primera skupstinskog cirkusa...........
Cujem danas na vestima da su Radikali lupali nogama o pod da bi sprecili Nikolica da prica......

Je li bre ljudi koliko cete jos ostati slepi na ova dogadjanja.....koliko mislite jos da podnosite ove cirkusante koji nas navodno vode(mislim na sve ne samo na ove 2 frakcije.........)?
 
u redu je nezadovoljstvo, ali je dijagnoza malo onako, neuredna. znamo svi sta je bilo i zasto

Da ali skupstina treba da predstavlja obraz ovog naroda....da mu sluzi....a ne ovako bahato da se nadvikuju i zezaju kao mala deca....to mene izjeda....sto dobijaju od 100000 pa navise za blejanje.......a posten narod nema sta da jede.........
 
Jedan od primera skupstinskog cirkusa...........
Cujem danas na vestima da su Radikali lupali nogama o pod da bi sprecili Nikolica da prica......

Je li bre ljudi koliko cete jos ostati slepi na ova dogadjanja.....koliko mislite jos da podnosite ove cirkusante koji nas navodno vode(mislim na sve ne samo na ove 2 frakcije.........)?

Brate politicari su iz naroda shodno tome,nemam ti sta vise dodati na ovo..........
 
Ma nista to ,vest bi bilo da su se izuli i gadjali ga ovako ....

То је већ виђено, а и није дало неке Бог зна какве резултате...

Далеко лакше, брже и безболније би било када би лепо
свом Томици (и његовом симпатичном друштванцету из ћошка)
на Административном одбору
лепо одузели оно што су у вашем интересу,
а за свој (не баш скроман) рачун украли ...

Пошто је свестан да је осим личног кредибилитета, изгубио и сваку шансу да се утрпа у Власт, задовољио би се и неким именовањем за Амбасадора ...
Било где, само што даље од Србије и Шешеља ...

Сваком своје ...

Ћераћемо се ми још, макар до следећих избора, па ма када били ...
 
Da ali skupstina treba da predstavlja obraz ovog naroda....da mu sluzi....a ne ovako bahato da se nadvikuju i zezaju kao mala deca....to mene izjeda....sto dobijaju od 100000 pa navise za blejanje.......a posten narod nema sta da jede.........

па ебга, нису народни посланици дошли с марса или сл. то су људи из народа
а народ је, ђуро, шта?
 
Kako bi ja tuko te matorce što se kur*e po skupštini.

Jao, majko mila kako bi im *ebo mater lopovsku.

kur*e se i po vladi, i po ministarstvima i po javnim preduzecima i opstinama, ceo rezim se kur*e


a ti nista. ne bi da bijes te matorce. providan si ko boza.

a tek lopovi, i kako bi im *ebo mater lopovsku, da imas integritet odma bi te za predsednika. ovako samo si rezimski skojevac
 
А шта ми радимо?-Седимо иза монитора и кевћемо док они гутају и последње остатке неше дедовине.......Докле?-Шта је још потребно да се деси и да кажемо ДОСТА?
Мало ли је 20-година изгубљеног живота?....
 
А шта ми радимо?-Седимо иза монитора и кевћемо док они гутају и последње остатке неше дедовине.......Докле?-Шта је још потребно да се деси и да кажемо ДОСТА?
Мало ли је 20-година изгубљеног живота?....

A sta mozemo?....Sta mozemo nas dvoje da uradimo po tom pitanju?
Mislim ovaj narod je bio dovoljno kurazan i jak da skine jednog "tiranina" sto ne bi smo i ove....!
 

Back
Top