molim vas da mi pomognete,bas sam u frci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mala mazica

Početnik
Poruka
1
za pocetak caos!bas imam frku! Vec dugo imam decka,i tek smo pre par nedelja spavali,tj.pokusali.Mene je jako bolelo,pa smo posle drugog pokusaja prestali.(inace,bila sam nevina do tad)Nisam ni sigurna da li je "usao" skroz! Ono sto me zanima jeste da je on koristio zastitu,ali bio je malo veci kondom...posle pokusaja smo primetili da je spao kondom,ali nismo sigurni kada.On kaze da misli da je tek posle spao.Nego,meni se posle pojavio neki sekret tamne boje,i otisla sam kod ginekologa.Tamo su mi uradili ultrazvuk i videli da imam cistu od 3 cm,i bris,tj vaginalni sekret.nalazi kazu da je stepen cistoce 3! Meni vec kasni par dana,tj.uvek je neredovno.Dobijam na 32-34 dana,a sada je 34. Zanima me da li je moguce da sam,ne daj Boze,trudna,od ona dva pokusaja,"ulaska" sa recimo,koriscenjem kondoma??? On je ejakulirao tek posle nekih 10-15-ak min.Dobila sam zbog ciste da pijem neke tablete od kojih cu za 5 dana dobiti menzis,a posle pijem antibebi pulule 3 meseca,pana kontrolu.Molim vas,pomozite mi!Unapred hvala!
 
Kupi test na trudnocu u apoteci. Pouzdani su uglavnom. Ako i posle toga budes u dilemi ponovi test i idi opet na pregled.
Menstruacija moze kasniti i zbog ciste i zbog prepisane terapije ali i zbog tvog straha i stresa koje je izazvalo gubitak nevinosti, strah od trudnoce i dijagnosticirana cista.
Kad sve prodje u najboljem redu ( verovatno ce tako biti) u odnose stupajte malo spremniji i sa pouzdanijom zastitom.
I cemu panika ako si u kontaktu sa lekarom? On zasigurno vise zna i vise moze da pomogne nego svi ucesnici foruma zajedno.
Sretno!
 
..hm..ako dijagnostika nije uznapredovala mnogo od moje poslednje trudnoce
onda se testovi iz krvi ili urina rade onda kada ochekujesh menstruaciju, a UZ dve nedelje kasnije,
tj kada ti kasni bar 15 dana.. ili ti u 6-7 nedelji trudnoce..

Auuu, al sam se obrukalaaa!
Tako mi i treba kad pametujem :rumenko:
A samo sam htela da pomognem i devojku malo bodrim...

U svakom slučaju, glavu gore! "Svaki problem je najveći na početku..."
 
99% nisi trudna...onaj 1% ostavljam eto tek da ga ostavim...ako je proslo sedam dana od odnosa mozes da uradis test, cisto da te smiri...moguce je da ti kasni zbog ciste, meni se zbog ciste desavalo da ne dobijem po dva meseca...i da, na klasicnom ultra zvuku se ne moze videti plod jako rano...ima kao neki vaginalni ultra zvuk na kome se vidi odmah prve nedelje, ali kosta 3000(ovo znam jer je ginekolog pokusao da unovci moju paranoju :D )
p0zdrav...i nemoj da se frcis bezveze...mada znam kako je to, ja se i pored pilula, i kondoma ufrcim kad mi kasni 3 dana :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top