Србомрзац постављен за амбасодора Србије у Немачкој

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Parsifal

Aktivan član
Poruka
1.008
Иво Висковић, професор са факултета Политичких Наука, именован је за амбасадора Србије у Немачкој. У томе не би било ничега чудног да дотични професор није познат као србомрзац (иначе је хрват по националности), који је у једној емисији на ТВ "Политика" пред читавим аудиторијумом упоређивао србе са нацистима.

Непуних месец дана после те изјаве, ХДС и Борис Францетић одредили су га да заступа интересе Србије у нама пријатељској Немачкој.
 
Mislim da je onaj predhodni dobro radio svioj posao . Nasi poslovni ljudi , koji rade iizvoz za Nemackui su mi pricali o tome, i hvalili ga. . A ovaj , sto ide sad , e on je Hrvat . Ne moze se biti dobar Hrvat i dobar Srbin u isto vreme . Bas nikako . to su apsolutnne suprotnosti . On kao Hrvat , mora da radi na stetu Hrvatske , da bi radeio y korist Srbije i obratno . A svaki Hrvat , je prvo Hrvat , pa sve drugo , sto sa nama Srbima nije slucaj .
 
Иво Висковић, професор са факултета Политичких Наука, именован је за амбасадора Србије у Немачкој. У томе не би било ничега чудног да дотични професор није познат као србомрзац (иначе је хрват по националности), који је у једној емисији на ТВ "Политика" пред читавим аудиторијумом упоређивао србе са нацистима.

Непуних месец дана после те изјаве, ХДС и Борис Францетић одредили су га да заступа интересе Србије у нама пријатељској Немачкој.


Ma super.z:mrgreen:Sve bolje od boljeg.Ko ce bolje od njega odraditi posao za Vojvodinu sa pravoga mesta.:zima2:
 
Интересентна је још једна ствар код њега, наиме тип оставља утисак као да уопште нема људских емоција и топлине, што после извесног времена код човека буди неку врсту страха спрам њега. Барем сам ја с друге стране екрана, стекао такав утисак.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top