Svi sem Ferarija

ikksx

Zainteresovan član
Poruka
418
Eto sad ja postavih ovu temu, cisto da ne bude ferari iako nas drugih ima malo ovde.
Za pocetak ja navijam za Kimija 8)
To je kao deo replike na "Rile"-tov komentar da na "klub ferari" drugima nije mesto.
Ja ne mislim tako.
 
ugadnubaburastem:
...Ja preferiram susam... :lol: ...Za ozbiljno, cestitke na osnivanju 'Svi sem Furije' clubica, opozicijo!... :D :wink: ...I nemo' da ste Englezi - svrnite malo i do nas rumenih, nije zanimljivo bez vas... :twisted: :P
Ma bravo upravo i ja na tome potenciram.To sto ste sad superiorni u odnosu na sve druge ne znaci da mi ne mozemo lepo da se druzimo. :) :)
 
Zalosno je sto svi ostali su toliko losi u odnosu na Ferarija.
Ali mi se nedopada konstatacija da ferari unistava F1.
To cini nemoc drugih timova.
Ako uzmemo mogucnost da uklonimo M Schumakera.
Baricelo bi bio uvek na postolju.
Bolid je odlican.
A svake godine pokusavaju da ga uguse novim pravilima.Koja se iskljucivo i ubacuju zbog Ferarija.
Ipak moj adut je Alonzo i reno.Ako zanemarimo ferari.
a zeleo bih da vidim blizu vrha Toyotu i Jaguar.
Inace srecan sam sto meclaren i Wiliams padaju tako nisko.Mrzim bre Mercedes i BMW.
 
ikksx:
Eto sad ja postavih ovu temu, cisto da ne bude ferari iako nas drugih ima malo ovde.
Za pocetak ja navijam za Kimija 8)
To je kao deo replike na "Rile"-tov komentar da na "klub ferari" drugima nije mesto.
Ja ne mislim tako.
Rile nije rekao da drugima nije mesto u "Klubu Ferrari" !!!
Ako se ne secas, otvori naslov te teme pa ces videti da su i ostali dobrodosli i jos sam naglasio da bude sve fer-plej !!!
Samo jedno sam rekao da mu nije mesto na toj temi zbog onakvog pljuvanja, verovatno si procitao,
cim znas da je Rile nesto toako rekao, ali nisi dobro razumeo ???
 
Bustura:
Zalosno je sto svi ostali su toliko losi u odnosu na Ferarija.
Ali mi se nedopada konstatacija da ferari unistava F1.
To cini nemoc drugih timova.
Ako uzmemo mogucnost da uklonimo M Schumakera.
Baricelo bi bio uvek na postolju.
Bolid je odlican.
A svake godine pokusavaju da ga uguse novim pravilima.Koja se iskljucivo i ubacuju zbog Ferarija.
Ipak moj adut je Alonzo i reno.Ako zanemarimo ferari.
a zeleo bih da vidim blizu vrha Toyotu i Jaguar.
Inace srecan sam sto meclaren i Wiliams padaju tako nisko.Mrzim bre Mercedes i BMW.
Pa donekle se slazem sa tvojom konstatacijom, ali mislim da ce McLaren sledece godine biti opet u vrhu!!
Isuvise je to jaka ekipa da bi dozvolila sebi takav luksuz da se ne pripremi za sledecu sezonu !!
A, kad Velemajstor, jednog dana ode, i ja cu verovatno navijati za Alonsa !!!
On svakako nije Shumaherov kalibar, ali mi se svidja njegov stil voznje, jos ako dodje u Ferrari i bude vozio crveni bolid, definitivno ce biti u samom vrhu!!
 
Bustura:
Zalosno je sto svi ostali su toliko losi u odnosu na Ferarija.
Ali mi se nedopada konstatacija da ferari unistava F1.
To cini nemoc drugih timova.
Ako uzmemo mogucnost da uklonimo M Schumakera.
Baricelo bi bio uvek na postolju.
Bolid je odlican.
A svake godine pokusavaju da ga uguse novim pravilima.Koja se iskljucivo i ubacuju zbog Ferarija.
Ipak moj adut je Alonzo i reno.Ako zanemarimo ferari.
a zeleo bih da vidim blizu vrha Toyotu i Jaguar.
Inace srecan sam sto meclaren i Wiliams padaju tako nisko.Mrzim bre Mercedes i BMW.

хаха, па не мислиш ваљда да би барикело стварно био први да није шумахера? :lol: да бре, па није он ни приближно таква класа возача..ОК, не кажем да је лош, али има склоности да тако глупаво изгуби позицију, коју би ваљда чак и несрећни минарди успео да задржи...
што се тоyоте тиче - ускоро ћеш видети позитивне резултате (можда на хив :?: :lol: ). ипак су то јапанци који нису нимало наивни и кад-тад ће да склепају најбољи болид, па ће ферари и компанија само да се чуде...(нисам нострадамус :lol: ) али предвиђам од следеће сезоне почетак ехпанзије тоyоте...
а шта се дешава са меклареном и вилијамсом - кеине појма... :roll: :(
 
Rile:
I na kraju krajeva, slobodno svrnite do "Klub Ferrari F1" da se ispricamo i razmenimo utiske i komentare, kao sto sam i ja svratio do Vas !!!
Vidimo se drustvo !!!!!
Svraticemo Rile, usput izvini ako sam pogresno protumacio tvoj izliv ljutnje na jednog clana.
Pozdrav za sve, i dodjite i vi kod nas :D
 
фигхтер:
Bustura:
Zalosno je sto svi ostali su toliko losi u odnosu na Ferarija.
Ali mi se nedopada konstatacija da ferari unistava F1.
To cini nemoc drugih timova.
Ako uzmemo mogucnost da uklonimo M Schumakera.
Baricelo bi bio uvek na postolju.
Bolid je odlican.
A svake godine pokusavaju da ga uguse novim pravilima.Koja se iskljucivo i ubacuju zbog Ferarija.
Ipak moj adut je Alonzo i reno.Ako zanemarimo ferari.
a zeleo bih da vidim blizu vrha Toyotu i Jaguar.
Inace srecan sam sto meclaren i Wiliams padaju tako nisko.Mrzim bre Mercedes i BMW.

хаха, па не мислиш ваљда да би барикело стварно био први да није шумахера? :lol: да бре, па није он ни приближно таква класа возача..ОК, не кажем да је лош, али има склоности да тако глупаво изгуби позицију, коју би ваљда чак и несрећни минарди успео да задржи...
што се тоyоте тиче - ускоро ћеш видети позитивне резултате (можда на хив :?: :lol: ). ипак су то јапанци који нису нимало наивни и кад-тад ће да склепају најбољи болид, па ће ферари и компанија само да се чуде...(нисам нострадамус :lol: ) али предвиђам од следеће сезоне почетак ехпанзије тоyоте...
а шта се дешава са меклареном и вилијамсом - кеине појма... :roll: :(
Izvini "фигхтер" ne bih sad jos da komentarisem na ove replike, mozda nisam dobro pratio, ali bih voleo da znam ko je tvoj favorit(za koga navijas) ? :!: :?:
 
ikksx:
Rile:
I na kraju krajeva, slobodno svrnite do "Klub Ferrari F1" da se ispricamo i razmenimo utiske i komentare, kao sto sam i ja svratio do Vas !!!
Vidimo se drustvo !!!!!
Svraticemo Rile, usput izvini ako sam pogresno protumacio tvoj izliv ljutnje na jednog clana.
Pozdrav za sve, i dodjite i vi kod nas :D

да, кад се заврши следећа трка дођите јер нећемо моћи сами да попијемо шампањац :P 8)
 
е сомборац, нешто слабо пратиш акцију у последñе време...дај се ангажуј мало :P
27941.jpg


еспаñол, па можа и би! мислим, дечко стварно има потенцијала и знања, али дефинитивно нема среће...
мада кад би сви возили исти болид чини ми се да би се можда ипак монтоја најбоље показао (из овог коментара је изузето све навијачко :wink: ) колумбијац има већа мyдa од шумахера и барикела заједно...а то утиче на много ствари, па чак и на вожњу болида :lol:
 
фигхтер:
ikksx:
Rile:
I na kraju krajeva, slobodno svrnite do "Klub Ferrari F1" da se ispricamo i razmenimo utiske i komentare, kao sto sam i ja svratio do Vas !!!
Vidimo se drustvo !!!!!
Svraticemo Rile, usput izvini ako sam pogresno protumacio tvoj izliv ljutnje na jednog clana.
Pozdrav za sve, i dodjite i vi kod nas :D

да, кад се заврши следећа трка дођите јер нећемо моћи сами да попијемо шампањац :P 8)
Normalno kad ga nikad i ne otvarate, pa imate višegodišnje zalihe. Ali eto nas, volimo kad se šampanjac malo "ukrti" od stajanja. :wink: (Po B. Đorđeviću, važno je samo dobro se zezati)
 
па није баш да никад не отварамо шампаñац...у ствари отварамо ми, али ретко тако да се то наше славље после оволиког сушног периода одужи далеко у ноћ...

а сад неко треба да пита "које ваше славље"? :lol:
 
Espanol:
Cheaf:
Zao mi bre sto Hakinen napusti F1 bas je bio dobar.A za sada sam za Kimija.Ma ovi Finci su odlicni vozaci.Samo im daj dobar bolid.
Pitanje za KIMIJEVCE: Mislite li da bi sa svojim trenutnim znanjem i iskustvom čak i u Ferariju bio bolji od Švabe? Iskreno molim, bez navijačkih strasti. :roll:
Eh bas bolji ne ali dobra konkurencija da.Ebiga svaba vozi vec dugo a Kimi treba tek da odvozi.U svakom slucaju mislim da je Kimi vredan vozac i veoma dobar.
 

Back
Top