SMS PORUKE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
koji hobi :shock:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Tri svetska cuda: ***** nema noge a stoji uspravno; Pic** je stalno vlazna a ne rdja; Zemlja je okrugla a narod se **** po coskovima.

Zelim ti:7 dana lezanja na suncu I jahanja na *****,kupalja u mulju I karanja u bulja.Poruka(nagrada)ce da stigne kad se meni digne!

VREMENSKA PROGNOZA: "Devojke su danas delomicno suve i normalno prohodne, no na pojedinim mestimasu mokre i klizave. JEBACI OPREZ!"
 
CRUCIAL-G_iR_l:
---<>:Hej momci, koliko jos imamo do jajovoda?---<> ---<> ---<> ---<>:O stari,tek smo---<> ---<> ---<> prosli---<> ---<> ---<> ---<>krajnike! ---<> :twisted:
:lol:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Ednes,bednes na moj sednes.
Marku platis pa se klatis.
Tri ti guram dva ti vadim
cik pogodi sta ti radim?!
Ti na cebe,ja na tebe
cik pogodi ko te j***!

Gurnucu ti otpozadi
ono sto se tesko vadi.
Kad ga primis skini mu odelo,
a ono ce biti belo.
Gurnucu ti moje malo luce
PISMO U SANDUCE
 
Ako su moji snovi
jedini nacin
da budemo zajedno,
znaj da cu zauvek spavati!

Ova poruka me kosta
3 dinara,
17 minuta razmisljanja,
5 minuta tipkanja
20 sekundi cekanja,
ali iz prilozenog truda
se moze videti
da mislim na tebe!

Ovo je poverljiva poruka
sa sedmog neba.
Ako izadjes sa njenim autorom,
ispunice ti se tri zelje...

Ponekad pozelim da ti cujem glas,
da srusim sve sto je izmedju nas,
da ti kazem,da vrisnem snazno,
da te jos uvek...Ma nije vazno!!!
 
Ah taj zvuk, to prelepo "message" na ekranu, sladak osmeh na licu, srecan si, jel` da? I dalje citas poruku jer mislis da cu ti nesto reci, a ja samo ubijam dosadu!

Ja tebe volim isto kao i prije, a tebi do mene uopste stalo nije. Tvoje srce je karta u jednom pravcu idi kupi povratnu ne glumi mi facu!
 
A+K+O+V+I+D+I+S+P+L+U+S+I+C+E+I+Z+M+E+D+J+U+S+L+O+V+A+P+O+D+H+I+T+N+O+T+I+J+E+P+O+T+R+E+B+A+N+S+E+X

Gurnucu ti otpozadi
ono sto se tesko vadi.
Kad ga primis skini mu odelo,
a ono ce biti belo.
Gurnucu ti moje malo luce
PISMO U SANDUCE!
 
Ako zaspim-sanjacu te,
ako se probudim-videcu te,
ako te vidim-zaljubicu se,
ako se zaljubim-poljubicu te,
ako te poljubim-istopicu se...
Sta da radim s tobom?

Zaista si nesto posebno!
Hiljade ljudi danas slavi rodjendan,
ali ja mislim samo na tebe!

Ako te plasim-pozovi 92,
ako te palim-pozovi 93,
ako te povredim-pozovi 94,
ako me zelis-pozovi me!

75% znas da mi se svidjas
85% znas da si sexy
95% znas da te volim
100% ne znas da li se zezam!

Ti imas nesto posebno,lepo,
sarmantno,izvrsno,jedinstveno,
nesto sto drugi nemaju
i ne mogu da imaju-
ti imas mene.

Prema clanu 49,stav 2,ljubavnog ustava,
osudjujem te na dozivotnu robiju
U MOM SRCU.
Protiv ove presude
ne moze se uloziti zalba.

Zasto ne pisete poruke?I meni trebaju,a pretpostavljam da mnogi znaju neke dobre na ovu foru.
 
1.kad se na nebu rspu zvezde i jedna proviri kroz prozor tvoj,zatvori svoje umorne oci i lepo spavaj andjele moj!
2.Noc je pala,ugasio se dan,nema te kraj mene al` svrati mi u san. Ruke te moje traze,srce te moje zove,nedostajes mi ljubavi noci ove.
3.Moje srce je bilo pijano, volelo, kajalo se, bolelo, davalo i uzimalo, bilo srecno i
gubilo, ostavljalo i bilo ostavljeno, ali nikada LUBAVI MOJA OVAKO ZALJUBLJENO!!!
4. Ako voleti znaci ziveti, onda voleti tebe znaci ziveti vecno...
5. Ako ti kazu da se veselim - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu da se veselim. Ako ti
kazu da se smejem - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu se smejati. Ako ti kazu da volim
drugog - ne veruj im, jer bez tebe u meni ljubavi vise nepostoji. Ako ti kazu da sam umrla,tada im veruj, jer bez tebe ja ne mogu da zivim!
6.Kad me budes pitao sta vise volim - tebe ili zivot,ja cu reci zivot; ti ces se
naljutiti i otici daleko i nikada neces saznati da si ti moj zivot!
7.Nazovi me ponekad pa nista ne kazi, razumijem neizreceno ali, u sutnji ne lazi, nazovi me ponekad da zapamtis moj broj voljecu to cutanje i zivjecu za poziv tvoj!!!
8. I da si nebo,zvejzda bih postala,i da si otrov ja bih te probala,i da si vjetar ja bih
te vidjela,da tebe nema ja ne bih zivjela!!!
9.Pretvori kamen u prah, suze u smeh, tamu u svetlost, tren u vecnost, godinu u vek,
otrov u lek ... a posto ti mozes sve, pojavi se i poljubi me!
10.Rastojanje koje predjes od tebe do mene pomnozi sa 2 miliona, sticices na kraj sveta. Stani na ivicu videces beskraj, pogledaj pravo , e toliko i plus 2cm TE VOLIM..
Pisite i vi meni!
 
laz je da je sve tesko kada si ostavljen i sam,evo vec godine su prosle,a ja o tebi ne razmisljam.Samo ponekad,na tvoj rodjendan osetim bol u grudima,samo ponekad na tvoj rodjendan osetin da nemam nikoga...
*****************************************************
Da li verujes u ljubav na prvi pogled ili da prosetam ispred tebe jos jednom????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top