Tadić protiv Smajlovićeve kao ambasadora Kanade?

Da li ovakvo ponasanje Borisa Tadica diktatorsko i dali predstavlja krsenje ustava?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.306
"Tadić poništio moje imenovanje"
21. januar 2009. | 16:33 -> 18:25 | Izvor: B92
Beograd -- Ljiljana Smajlović kaže da je njeno imenovanje na funkciju ambasadorke u Kanadi poništeno na zahtev predsednika Srbije Borisa Tadića.

Bivša glavna i odgovorna urednica "Politike" dodaje da razlog leži u njihovom ličnom odnosu. U predsedništvu ne žele da komentarišu ove tvrdnje, a diplomate navode da je ovakav slučaj, u najmanju ruku, neuobičajen. Gostujući u emisiji Kažiprst Ljiljana Smajlović rekla je da je od Ministarstva spoljnih poslova dobila informaciju da je za nju zatražen agreman za ambasadora u Kanadi.

Ona navodi da je kasnije nezvanično saznala da je ceo postupak poništen na zahtev predsednika Srbije.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=01&dd=22&nav_category=11&nav_id=340530

-------------------

Ovak Boris Tadic je toliko ogrezao u diktaturu i despotizam da je cak poceo da radi ono sto ni Milosevic nikad nije. Jeremic postavi ambasadora - a Tadic i ako to nije njegova nadleznost i predstavlja krsenje ustava , istu smeni i ako je Kanada vec izdala pozitivan agreman Smajlovicki z:D Tako sad mi zbog Borisa Tadica ispadamo budale i neozbiljni u medjunarodnim krugovima. Znaci Boris Tadic ne samo da protivustavno obavlja funkciju premijera Srbije ( donosi budzet, ocenjuje ministre, pregovara u vezi gasa sa Madjarima i Nemcima i ako su sve to duznosti premijera) vec je uzurpirao i funkciju ministra spoljnih poslova.
 
pa sto je onda predlagao za ambasadora ? z:D

moze mu se, i da postavlja i da razresava.
Pogledajte prilog 48698


ako si zaboravio mi imamo vecinu.
cuska.gif
z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ko je ono u starom Rimu konja postavio za SENATORA................ma ovo je pitanje sa odgovorom...............BoTu su postavili oni VAN SRBIJE.......a Cvetko po V.Ilicu ili B.T. šta je sve potpisao,*odlučio*,izdiktirao ili *naredio* tj.postavio po *ličnom*-daljinski izdiktiranom izboru..........pa sada u kojoj je funkciji POMENUTI da se analizirati kroz ne dostajuće ..... a to je da pored pitanog ili naziva teme -Boris Tadić - država, to sam ja!-... bude i opcija -VAZAL ili po narodnom SLUGA......ali da li NARODA svoga ili....................ma dovršite već odavno dovršeno............
 
Poslednja izmena:
Tadić bi trebao da shvati da je na mestu na kome se nalazi on samo fikus koji potpisuje papire.

Јбг нико му то није рекаоz;)Сада је барем јасно да је демократија једна испразна реч z:( Влада закон силнијег z:cry:На суђењу ђенералу Дражи на његову опаску да се комунистима поштено судило и да их нису убијали ,одговорено му је " е па зато вам је држава и пропала ".Ови данашњи немају ни трунку више образа од тих комуниста обични људски олош z:(
 
ne vredi patrijotama ozbiljno nesto objasnjavati, oni ionako nista ne kapiraju,
pamet pokazujem onoliko koliko sagovornik moze da pojmi.z:mrgreen:

ako si tako pametna i tako dobro zboris lako ces pronaci prave reci da glupom objasnis i najkomplikovanije stvari.jel te to milunka uci da omalovazavas sagovornike u fazonu.....sto da ti objasnjavam kad si glup i ne mozes da shvatis......
daklem od tebe zavisi da li ce neko shvatiti ili nece.
boldovanim pokazujes osrednje znanje koje je daleko gore od patriotskog "neznanja".
 

Back
Top