Problem brisanja fajlowa

Konkretno nista ne mogu da izbrisem,ali bash nista ni jedan jedini fajl..mislim da mi se to desawa od kad sam updejtowao windows mada nisam siguran....kad pokusam da obrisem izbaci onaj report microsofta.a ako pokusam preko komandera kaze fajl je zasticen?Sta to moze biti i kako da skinem tu zastitu?Ps.imam i nekix wirusa u kompu mada ne werujem da to utice na problem..owo mi se nikad nije desawalo da ne mogu da izbrisem neki fajl...pomagajte ako znate
 
Ne pomaze ulocker,xexe..ne werujem..owo je ludilo...znaci kao fajl nije zakljucan ali kao ima pod opcije delete itd..i ja kao delete preko unlockera i ono opet don't send ona fora sa microsoft problem...lol
owo je neka misterija..axaaxxaa..a memorije mi od 160giga ostalo 2giga a ne mogu da brisem nista,axaxaa..ne znam sta cu,xexe
 
citaj postowe od gore sto sam wec napisao da ne pisem swakom posebno..Imam i wirusa to stoji..ali mislim da nije u tome problem wec u update..Uglawnom kako da sklonim zastitu?to je pitanje?Dali je moguce uopste?Najlakse je oboriti sistem...
 
A iz Safe Moda? Probaj da premestiš neki od tih fajlova (ako ti dozvoli), na neku drugu particiju, pa onda Delete. Ili probaj sa Rename tih fajlova, pa onda...

Ali bi najpre trebalo da očistiš komp od svih virusa i štetočina koje imaš. Može biti da su oni najverovatnije i uzrok svemu tome,mada ne mora da znači, ali ćeš ih na taj način isključiti kao jedan od mogućih uzroka! Pogledaj ovu temu i postupi kako tamo piše
smiley_emoticons_ozboss_pfeil.gif
http://forum.krstarica.com/threads/167305

Ako i posle toga problemi ostanu, skini neku LIVE verziju Linuxa ili Wina i briši šta hoćeš!
 
citaj postowe od gore sto sam wec napisao da ne pisem swakom posebno..Imam i wirusa to stoji..ali mislim da nije u tome problem wec u update..Uglawnom kako da sklonim zastitu?to je pitanje?Dali je moguce uopste?Najlakse je oboriti sistem...

Idesh u control panel pa Administrative tools pa onda na Services...tu stavish Automatic updates na disabled...ako si na to mislio.

Ako su ti ti fajlovi na particiji gde nije Windows i ako je u NTFS formatu, uradi reinstall Windowsa takodje u NTFS formatu.
trebalo bi da ti prepozna tu particiju i posle reinstalla.
 
Swe sam iskljucio i firewall i update..ali gotowo je kad sam ga wec updejtowao sad mi ne wredi sto sam ga iskljucio

ja mislim da sam tu se zeznuo sto sam updejtowao windows 99% je do toga mislim da od tada nece da brise fajlowe
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ljudi ipak mi pomogao unlocker kako tako ali mogu da brishem sada fajlowe mada nije hteo da sljaka dok nisam restartowao komp..

Hwala swima na sawetima i sto su ipak obratili paznju na moj problem!!!!!!!!!!!!!

Najwise bix se zahwalio Marku watz za unlocker program..Hwala
 

Back
Top