Muftija ubijao Srbe

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Svedok: Muftija ubijao Srbe


Edhem Čamdžić, danas muftija banjalučki, hladnokrvno je ubio najmanje osam zarobljenih srpskih vojnika iz neposredne blizine, tvrdi svedok ovog zločina.


svedok-v.jpg

Svedok, koji zbog straha za sopstveni život ne želi da mu se otkrije identitet, ispričao je „Nezavisnim novinama“ da je u jesen 1995. godine, kada se desio ovaj zločin u Vozući, služio u 375. brigadi Armije BiH i bio blizak komandi u kojoj je Čamdžić bio kapetan zadužen za moral i verska pitanja.
Svedok kaže da je tog 10. septembra 1995. godine pred Čamdžića dovedeno osam ili devet pripadnika Vojske RS, koji su bili postrojeni, na sebi su nosili sivo-maslinaste uniforme, bili su razoružani, a ruke im nisu bile svezane. Tvrdi da je Čamdžić tada izveo iz stroja najmlađeg vojnika i naterao ga da klanja.
- Nedugo zatim mu je iz neposredne blizine pucao u glavu - kazao je svedok.

On je dodao da iz sećanja ne može da izbriše mrtvi pogled mladog vojnika koji leži na zemlji, za koga je kasnije saznao da je to u stvari bio Ranko Bundalo iz Banjaluke. Prema njegovim rečima, među preostalim zarobljenim vojnicima u tom trenutku je zavladao strah, ali samo nakon nekoliko trenutaka, Čamdžić ih je sve pokosio rafalom iz puške



link
 
Svedok: Muftija ubijao Srbe


Edhem Čamdžić, danas muftija banjalučki, hladnokrvno je ubio najmanje osam zarobljenih srpskih vojnika iz neposredne blizine, tvrdi svedok ovog zločina.


svedok-v.jpg

Svedok, koji zbog straha za sopstveni život ne želi da mu se otkrije identitet, ispričao je „Nezavisnim novinama“ da je u jesen 1995. godine, kada se desio ovaj zločin u Vozući, služio u 375. brigadi Armije BiH i bio blizak komandi u kojoj je Čamdžić bio kapetan zadužen za moral i verska pitanja.
Svedok kaže da je tog 10. septembra 1995. godine pred Čamdžića dovedeno osam ili devet pripadnika Vojske RS, koji su bili postrojeni, na sebi su nosili sivo-maslinaste uniforme, bili su razoružani, a ruke im nisu bile svezane. Tvrdi da je Čamdžić tada izveo iz stroja najmlađeg vojnika i naterao ga da klanja.
- Nedugo zatim mu je iz neposredne blizine pucao u glavu - kazao je svedok.

On je dodao da iz sećanja ne može da izbriše mrtvi pogled mladog vojnika koji leži na zemlji, za koga je kasnije saznao da je to u stvari bio Ranko Bundalo iz Banjaluke. Prema njegovim rečima, među preostalim zarobljenim vojnicima u tom trenutku je zavladao strah, ali samo nakon nekoliko trenutaka, Čamdžić ih je sve pokosio rafalom iz puške



link

Ja mislim da si ti nacionalista i da siris versku netrpeljivost.
 
Ja mislim da si ti nacionalista i da siris versku netrpeljivost.

Najlakše je Srbovati iz Beograda.
Pogane slike rata, naslušao sam se do sada svega...
Pa opet u srpskim javnim firmama dolaze sa svih strana, pored ostalog da nam uzmu pare i da nam obore cenu rada a stanovništvo ostave bez standarda i posla.
Rat se nastavlja a domaćim dipl. ing. paroljubima odgovara ovakva radna snaga.
 
Svedok: Muftija ubijao Srbe


Edhem Čamdžić, danas muftija banjalučki, hladnokrvno je ubio najmanje osam zarobljenih srpskih vojnika iz neposredne blizine, tvrdi svedok ovog zločina.


svedok-v.jpg

Svedok, koji zbog straha za sopstveni život ne želi da mu se otkrije identitet, ispričao je „Nezavisnim novinama“ da je u jesen 1995. godine, kada se desio ovaj zločin u Vozući, služio u 375. brigadi Armije BiH i bio blizak komandi u kojoj je Čamdžić bio kapetan zadužen za moral i verska pitanja.
Svedok kaže da je tog 10. septembra 1995. godine pred Čamdžića dovedeno osam ili devet pripadnika Vojske RS, koji su bili postrojeni, na sebi su nosili sivo-maslinaste uniforme, bili su razoružani, a ruke im nisu bile svezane. Tvrdi da je Čamdžić tada izveo iz stroja najmlađeg vojnika i naterao ga da klanja.
- Nedugo zatim mu je iz neposredne blizine pucao u glavu - kazao je svedok.

On je dodao da iz sećanja ne može da izbriše mrtvi pogled mladog vojnika koji leži na zemlji, za koga je kasnije saznao da je to u stvari bio Ranko Bundalo iz Banjaluke. Prema njegovim rečima, među preostalim zarobljenim vojnicima u tom trenutku je zavladao strah, ali samo nakon nekoliko trenutaka, Čamdžić ih je sve pokosio rafalom iz puške



link

Hmmm . da . Uobicajeno
 
Ne, pre si ti nacionalista

Zrtve i zlochinci su van svakih nacionalnih podela

Postoje samo ZRTVE i ZLOCHINCI, nacija,vera,boja koze,status............su tu potpuno nebitni

Da neko ovako beskrupulozno i javno napada svesteno lice jedne verske zajednice...

Ja sam zaista zgranut.

Ako je neko pocinio zlocine, nema potrebe isticati njegovu versku titulu kako bi se mrznja kanalisala ka pripadnicima jedne vere.

Jasno je da je to u ovom slucaju bio tendenciozan postupak i ja se tome zestoko protivim. z:hm:
 
Priznaj da te masta zagolica kad pomislis na Barak Obamuz:)

varash se, meni su inspiracija neki drugi
alergicna

Lokacija: Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI

Re: O Bože, O Bože!
Ovoliko gadarija,na samo jednoj temi....strashno. PatriJotski chopor se bash ostrvio pa se prosto utrkuju ko ce vishe a ko dalje da pljune, sve jakim *argumentima...boja koze,broj cipela,zena,deca...........


]Ponelo *gradivo bagru seljachku, a dorasla je samo da komentarishe -izbor preCednika u svojoj *ZADNJOJ POSHTI.
 
Srbocetnicka , jugokumunisticka propaganda.z:D

\
Ma naravno da je ubijao bre . Nije to nikakvo cudo . Al eto . zivimo u vreme , kad nesto , ako nijje bilo na televiziji , nije se ni dogodilo . Veliki je problem sto Tijanic nece da pusta materijale o straddanju Srba , a pogotovo nece necenzurisan materijal , jer eto , nije pogodan za gledanje ... a B92 jo 80 puta prikazala streljanje 6 muslimana bez ikakve cenzure . Sad ko to vidi , stvarno se zgrane se . svakom normalnom coveku se creva prevrunu i oci zasuze .Naravno , njima ne pada na pamet da objavi iste takve materijale , samo gde su Srbi zrtve .
rezultat toga je stav da su samo Srbi pravili Zlocine , Naravno , bilo je na TVu , a Muslimani i Hrvati nisu nikada , ( nije bilo na TVu,) a logicno da je bilo i toga , naravno TV bi i to prikazala ko i ono streljanje one sestorice .
 

Back
Top