Rodjendaonice u Kragujevcu

iva76

Početnik
Poruka
8
Poslednjih meseci se povecao broj takozvanih rodjendaonica u Kragujevcu. U vecini sam bila, na raznoraznim proslavama rodjendana, ali mi se cini da ipak fali malo vise animacije i sredjenijih prostora. Pa zanima me sta mislite da li takvi sadrzaji Kragujevcu nedostaju ili ne? Tema moze da se prosiri i na opste sadrzje za malisane.Ja smatram da Kragujevcu fale sadrzaji...
 
naravno da hvale jer na primer cili vili je super ali za manju decu negde do treceg plafon cetvrtog razreda e za klince preko 11 godina to je bezveze i idu u podrum tiamo, uopste mi se ne svidja, uopste sve je neki program za predskolce ili do cetvrtog razreda i tu je kraj
 
Mislim da za malom vecu decu( mislim na decu stariju od deset godina) fali vise sadrzaja na otvorenom. Leti postoji samo ona trombolina u parku, a to se skroz nedovoljno. Ne znam sta bi bilo pametno ali proslave rodjendana za velike bi stvarno trebalo da se kreativno organizuju.
 
naravno da hvale jer na primer cili vili je super ali za manju decu negde do treceg plafon cetvrtog razreda e za klince preko 11 godina to je bezveze i idu u podrum tiamo, uopste mi se ne svidja, uopste sve je neki program za predskolce ili do cetvrtog razreda i tu je kraj

Samo jedno obavestenje za Vas,uskoro se otvara bas tako nesto o cemu pricate. Bice to decija diskoteka za proslave rodjendana,uz sve pratece programe. Ne mogu bas do detalja da pisem ali cucete za 20-tak dana. Pozdrav!:grudvanje2:
 

Back
Top