Britanija na ivici bankrota

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
The country stands on the precipice. We are at risk of utter humiliation, of London becoming a Reykjavik on Thames and Britain going under. Thanks to the arrogance, hubristic strutting and serial incompetence of the Government and a group of bankers, the possibility of national bankruptcy is not unrealistic.


Rokaj Snimaj
 
e pa sjajno, ovo ni džorž buš junior ne bi provalio..

E moj druze, da ti znash koliko zlata samo ima u Fort Knoxu i ostalim fortovima po Americi...z:poz:

usa_america_fort_knox_gold_bars_bricks_bullion.jpg
 
Zao mi je Britanije sto je zrtva svojih politicara margaret i narocito blera , koji su je ugurali kao slugu americi.....

Inace je po kulturi i znanju iznad amerike da ne pricam, a i evropi na ugled....

meni ne da ih nije zao nego jedva cekam da BANKROTIRAJU

Izvor sveg zla koje nas je snaslo od 1991 do danas jesu BRITANCI I AMERIKANCI

Pogotovo ona skotina Toni Bler koji gura siptarsku kvazidrzavu Kosovo

Cim stoka bankrotira to znaci da nece imati pare da napda druge drzave po svetu

ROKAJ SNIMAJ
 
E moj druze, da ti znash koliko zlata samo ima u Fort Knoxu i ostalim fortovima po Americi...z:poz:

znam. otkad postoji ljudska civilizacija iskopano je ukupno zlata u vrijednosti od( prema danasnjoj njegovoj cjeni) oko 4,5 hiljada milijardi dolara. E sad,prošlogodišnji bruto društveni proizvod svijeta je negdje oko 50 hiljada milijardi dolara. Ukupna vrijednost svih obveznica i drugih hartija od vrijednosti danas u svijetu jeste negdje oko 500 hiljada milijardi dolara. Dakle, postoji otprilike 100 puta više novca /dolara/ u opticaju od realne potrebe. Američka privreda je uništena, poslijedice toga nemoguće je popraviti bez teških socijalnih nemira. Probudi se prijatelju, američki san je mrtav.
 
znam. otkad postoji ljudska civilizacija iskopano je ukupno zlata u vrijednosti od( prema danasnjoj njegovoj cjeni) oko 4,5 hiljada milijardi dolara. E sad,prošlogodišnji bruto društveni proizvod svijeta je negdje oko 50 hiljada milijardi dolara. Ukupna vrijednost svih obveznica i drugih hartija od vrijednosti danas u svijetu jeste negdje oko 500 hiljada milijardi dolara. Dakle, postoji otprilike 100 puta više novca /dolara/ u opticaju od realne potrebe. Američka privreda je uništena, poslijedice toga nemoguće je popraviti bez teških socijalnih nemira. Probudi se prijatelju, američki san je mrtav.

Kazem ti da nisu u teshkom stanju...jesu uzdrmani, vishe drame da bi opravdali neke poreske rezove i sl. Najveci problem u Americi je pad cena nekretnina, sve ostalo je zanemarljivo.
 

Back
Top