Злонамерна интерпретација трошења буџетских средстава

Djuka_SNS

Aktivan član
Poruka
1.763
Злонамерна интерпретација трошења буџетских средстава

Српска напредна странка са индигнацијом одбацује оптужбе појединих медија који злонамерно и погрешно интерпретирају податке о трошењу буџетских средстава од стране посланика Српске напредне странке, јер је из ставки објављених у Информатору Скупштине евидентно да су српски напредњаци, пропорционално броју посланика у Скупштини, најмање трошили у односу на плате и додатке, да су им трошкови репрезентације нула, као и да су им дневнице на најнижем нивоу. Једино је ставка дневница у земљи за нијансу испред Г17+, а значајно иза радикала и демократа.









Српска напредна странка зато поставља питање коме је било потребно да се лажима и фалсификатима обрачунава са Српском напредном странком, и покуша да је у јавности представи као расипничку, иако је потпуно јасно да се српски напредњаци руководе принципом домаћинског и штедљивог располагања државном имовином.



СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ

СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ
 
Ово морам, јер се ради о лагању од стране једне дневне новине и онда се овде постују бесмислени текстови са ружним насловима.

Uh al' ste postali osetljivi na lažiz:lol:
Pa jel lagao toma da će da se iseli iz bulevara z. đinđića?
da će napustiti politiku ako izgubi predsedničke izbore?
da je izgubio blanko ostavke?
mrzi me da nabrajam...... sad će tvoje bivše kolege da dovrše....z:mrgreen:
 
Из булевара планира да се исели и интезивно ради на томе. Ми смо му и тада рекли да је то ужасно глупо што је изјавио.
Око напуштања политике, па у неку руку напустио је политику у смислу да буде део СРС. Почео је нешто ново, а на то свако има право.
А оставке је изгубио... Видећемо, можда се пронађу :)
 
Из булевара планира да се исели и интезивно ради на томе. Ми смо му и тада рекли да је то ужасно глупо што је изјавио.
Око напуштања политике, па у неку руку напустио је политику у смислу да буде део СРС. Почео је нешто ново, а на то свако има право.
А оставке је изгубио... Видећемо, можда се пронађу :)

Ma ne pričaj da se dve godine radi na tomez:mrgreen:z:lol:
I u celom beogradu nema stana za tomuz:lol:
Lažov bio lažov i ostao.
 
Није да нема, али ипак ваља наћи адекватан овом где је сад. Извини, али ово је стан код Арене и на одличној је локацији, па самим тим доста и кошта, јер у том делу НБГ су најскупљи станови. Али, то је бесмислено шта наводиш. Ето, ја бих му препоручио да се никада не исели, да јавно каже како је одвалио глупост и да се са тим заврши.
 
Није да нема, али ипак ваља наћи адекватан овом где је сад. Извини, али ово је стан код Арене и на одличној је локацији, па самим тим доста и кошта, јер у том делу НБГ су најскупљи станови. Али, то је бесмислено шта наводиш. Ето, ја бих му препоручио да се никада не исели, да јавно каже како је одвалио глупост и да се са тим заврши.

Ma znam ja koliko košta taj stan, bilo je ovde i par tema o tome, doduše tada je zdušno branjen kako je to normalno, bla, bla....

Možda su i ovi novinari odvalili glupost, a odvaljivali su po drugima mnogo više nego po tomi i vučiću, pa se ne sećam da ste se tada bunili.Naprotiv.

Ne sećam se ni da se toma bunio kad je šešelj lagao za koru od banane i druge slične gluposti, da ih ne nabrajam jer ih znaš i sam.
Sad je, kao, progledao, on je nov, pa sve unazad brišemo.
Kad bi se zezali.
 
То није исти стан о коме сте писали. Види се да не знаш ништа о томе.

А Тома је имао храбрости, јавно је рекао да се чак и каје неких својих поступака и ту се види његова величина. То је оно што лопови у власти никада не би смели да ураде. Тадић је признао да је ДС лагао око гласања у Скупштини када је Неда Арнерић била у Бодруму, али само да би се решио Живковића и конкуренције. А Тома је у своје име рекао да се каје неких поступака. Е зато га ценим, јер има храбрости у односу на све наше политичаре и самокритичан да буде.
 
То није исти стан о коме сте писали. Види се да не знаш ништа о томе.

А Тома је имао храбрости, јавно је рекао да се чак и каје неких својих поступака и ту се види његова величина. То је оно што лопови у власти никада не би смели да ураде. Тадић је признао да је ДС лагао око гласања у Скупштини када је Неда Арнерић била у Бодруму, али само да би се решио Живковића и конкуренције. А Тома је у своје име рекао да се каје неких поступака. Е зато га ценим, јер има храбрости у односу на све наше политичаре и самокритичан да буде.

Momčino, nije istorija krstarice počela od dana tvog učlanjenja.
Pričamo o stanu kod arene, tačnije dva stana. Ako ti misliš na neki treći, onda za taj nismo znali, pa se izvinjavamz:mrgreen:
Toma jepočeo da se "kaje" tek od kada je napustio srs, samim tim je ljigaviji.
 
С обзиром да сам био у том стану, одмах да ти кажем да није ништа ни велики, нити гламурозан. Има око 90 квадрата и једина му је предност што је на доброј локацији. Нисам видео тамо тај други стан. А видим да је то теби једина тема.
А Тома је покушавао да унормални сцену и док је био у СРС. Проблем су били сарадници који су по нечијем налогу то опструирали. Но и тада је покушавао да вади флеке колико је могао, јер частан човек увек брани организацију у којој је. То изгледа само теби ниеј одлика. Када је видео да је то прешло у лудило и када је видео колико га нападају, одлучио је да скроз отвори душу и свака му част. Самим тим је још часнији.
И молим те да се вратиш на тему, ако умеш о њој да уопште дискутујеш.
 
С обзиром да сам био у том стану, одмах да ти кажем да није ништа ни велики, нити гламурозан. Има око 90 квадрата и једина му је предност што је на доброј локацији. Нисам видео тамо тај други стан. А видим да је то теби једина тема.
А Тома је покушавао да унормални сцену и док је био у СРС. Проблем су били сарадници који су по нечијем налогу то опструирали. Но и тада је покушавао да вади флеке колико је могао, јер частан човек увек брани организацију у којој је. То изгледа само теби ниеј одлика. Када је видео да је то прешло у лудило и када је видео колико га нападају, одлучио је да скроз отвори душу и свака му част. Самим тим је још часнији.
И молим те да се вратиш на тему, ако умеш о њој да уопште дискутујеш.

Malopre si mi napisao da nemam pojma i da nije to taj stan, a sad ga opisuješ, pa još kažeš da nije nekiz:mrgreen:
Ako nije neki zašto onda ostaje u njemu, a još u bulevaru zorana djindjića? I još uvek, po tebi, nije on problem neki "saradnici" koji su to opstruirali?!?
Jel ti stvarno misliš da neko veruje u ovo što pišeš?z:lol:
Doduše, reče neki dan i da su bili prijatelji, na neki poseban načinz:hm:
Al' se upetljaoz:lol:


Mi pričamo o temi. Kad lažu o drugima unazad koliko hoćeš godina, toma nije dobio taj novi, naprasni, nagon da reaguje na laži. Šta više i sam je potvrdjivao neke laži.
I sad treba da ga sažaljevamo možda?
 
Kolk'o para nudite da Vas i ja reklamiram?
Za 200-300 evra, obecavam da cu srce i dushu pokloniti SNS-u. Deal?
P.S. Nisam ironichan. Ne zaje*avam se. Ponuda je ozbiljna. Treba mi kesh.

Дјука то за џабе,
додуше такав му и квалитет, али мали се труди ...
 
Дјука то за џабе,
додуше такав му и квалитет, али мали се труди ...

Odlichno, razlog vishe da plate kvalitetniju reklamu. z:)

Pa dobro, kad je takva situacija, ali da znaš da naprednjaci, trenutno,najbolje plaćajuz:lol:

Iskreno se nadam da je tako, i da ce ponudu prihvatiti. z:)
 
Онда се пријави Општинском одбору ДС на Вождовцу и реци цену ...

Иди директно, јел ако идеш преко "назадњака" одраће те, и онако ДС финансира Тому ...

Отрошиће се и за тебе, али само ако си квалитетнији и упорнији од Дјуке ...
 
Онда се пријави Општинском одбору ДС на Вождовцу и реци цену ...

Иди директно, јел ако идеш преко "назадњака" одраће те, и онако ДС финансира Тому ...

Отрошиће се и за тебе, али само ако си квалитетнији и упорнији од Дјуке ...

Pa jes', al' tamo nikoga ne znam, a Djuka je ovde... + DS-u verovatno ne treba josh jedan stranachki vojnik... Ima ih koliko hocesh... A SNS je, predpostavljam, u deficitu...
 
Poslednja izmena:
Pa jes', al' tamo nikoga ne znam, a Djuka je ovde... + DS-u verovatno ne treba josh jedan stranachki vojnik... Ima ih koliko hocesh... A SNS je, predpostavljam, u deficitu...

Mislim da trenutno DS ima manje clanova od SNS na Vozdovcu. Nego neko je pomenuo placanje, pa rekoh da me uputite gde da se javim z:mrgreen:. Ja znam da DS ima prostorije ko milion dolara, sa video bimovima kaficem i kancelarijama za sve stranacke funkcionere, nego mora da to nema veze sa oni zgradama bez reda po Vozdovcu i da je finansirano iz clanarine 800 clanova * 5 evra godisnje = 4000 evra, pa to mora da je od 250-to godisnje clanarine.
 
Pa da nastavim, 5 prvih funkcionera je zavrsilo orvi stepen pravnog fakulteta u Kragujevcu a da isti nisu ni videli ( Pre toga je predsednik OO prodavao jabuke na pijaci, a potpredsednik zaduzen za finansiranje visnje i tresnje) pa da racunamo 5 * 10.000 evra = 50.000 evra to je samo 12,5 godina calnarine. Pa akcije, bilbordi, kola jos jedno 200 godina.

I dolazimo do zakljucka da DS na Vozdovcu postoji izmedju 450 i 500 godina.
 
Ниси схватио,
Одеш у ДС, погодиш се за цену, даш им број рачуна,
Дођеш на Крсту па удри по Визији и низији СНС ...
Па онда о Томином поштењу, (ко о чему к.р.е о поштењу, војска о скраћењу ...),
о доследности у борби за себе (а народ ко ј.б. ...)

А тек кад кренеш у Ацине визије,
па кад опишеш путешествије по Книнској крајини (у пратњи и уз обезбеђење МУПаваца, ко највиша Државна делегација),
а он један, стамен и баш леп, забринут (Ало бре Тадић, кад ће бре те дневнице, јел ти мислиш да се ја овде џабе шетам ...)

Па Јоргованкине економске анализе, па нахвалиш министра финасија, говернера, а они ти шутну стотинак Државних акција-нема везе што нипта не вреде, важан је гест, пажња ...

И све то (као и Дјука) лепо снимиш и доставиш на оверу пре наплате ...

И Томица је исто тако, али му дали само прву рату ...
 

Back
Top