Sitnice koje privuku paznju

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Sad kad budem rekao sta mi je za oko zapelo pre neki dan... :)
Devojka hostesa u jednoj velikoj trgovini, skockana lepo, pristojno, zgodna, nekako cak neupadljiva u toj sredjenosti i to je o.k.
Ali nisam mogao pogled da odvojim od jednog detaljcica koji je toj klasici davao primesicu neceg razbarusenog :)

Prvo sam pomislio da joj dugme otpalo, ili se otkopcalo, a onda sam ukapirao da su pantalone takve, uredno zakopcan slic, ne vidi se, ali sam gornji kraj preklopa slica, tu negde kod pupka, previja se i strchi napred, jedva jedan centimetar, skoro neprimetno, ali bode ochi :)

Erot'ka bolan...

Sta primecujete kao detaljcice, sitnicice? :)
žvrk na sređenoj kosi
nemarno prebacena marama
nesto?
:)
 
neoprostiva scena iz srednje skole.
septembar, prvi dan skole, nove face, ribe ludilooooo i jedna crna lepaaaaaaa zgodna doterana uh.
kako je progovorila da se upozna sa mnom tako sam video karijes izmedju keceva :D
FUJ BLJAK I PADANJE U NESVEST....u 21. veku karijes na KECEVIMA ej...i dan danas imam kosmare :)

zubi, nokti, kosa....pa sve ostalo :D
 
Sad kad budem rekao sta mi je za oko zapelo pre neki dan... :)
Devojka hostesa u jednoj velikoj trgovini, skockana lepo, pristojno, zgodna, nekako cak neupadljiva u toj sredjenosti i to je o.k.
Ali nisam mogao pogled da odvojim od jednog detaljcica koji je toj klasici davao primesicu neceg razbarusenog :)

Prvo sam pomislio da joj dugme otpalo, ili se otkopcalo, a onda sam ukapirao da su pantalone takve, uredno zakopcan slic, ne vidi se, ali sam gornji kraj preklopa slica, tu negde kod pupka, previja se i strchi napred, jedva jedan centimetar, skoro neprimetno, ali bode ochi :)

Erot'ka bolan...

Sta primecujete kao detaljcice, sitnicice? :)
žvrk na sređenoj kosi
nemarno prebacena marama
nesto?
:)

brada od dan-dva....podocnjaci-to mi je eroticno do bola....malo razbarusena kosa
 
Sad kad budem rekao sta mi je za oko zapelo pre neki dan... :)
Devojka hostesa u jednoj velikoj trgovini, skockana lepo, pristojno, zgodna, nekako cak neupadljiva u toj sredjenosti i to je o.k.
Ali nisam mogao pogled da odvojim od jednog detaljcica koji je toj klasici davao primesicu neceg razbarusenog :)

Prvo sam pomislio da joj dugme otpalo, ili se otkopcalo, a onda sam ukapirao da su pantalone takve, uredno zakopcan slic, ne vidi se, ali sam gornji kraj preklopa slica, tu negde kod pupka, previja se i strchi napred, jedva jedan centimetar, skoro neprimetno, ali bode ochi :)

Erot'ka bolan...

Sta primecujete kao detaljcice, sitnicice? :)
žvrk na sređenoj kosi
nemarno prebacena marama
nesto?
:)

Oko sokolovo...

Kod muskog...Ne znam....

Bela kosulja na taman ten,raskopcana malo...Miris,boja glasa...neki dobar sat ...I tetovaza,...
ali slazem se da su u detajima sve...
 
Poslednja izmena:
Sad kad budem rekao sta mi je za oko zapelo pre neki dan... :)
Devojka hostesa u jednoj velikoj trgovini, skockana lepo, pristojno, zgodna, nekako cak neupadljiva u toj sredjenosti i to je o.k.
Ali nisam mogao pogled da odvojim od jednog detaljcica koji je toj klasici davao primesicu neceg razbarusenog :)

Prvo sam pomislio da joj dugme otpalo, ili se otkopcalo, a onda sam ukapirao da su pantalone takve, uredno zakopcan slic, ne vidi se, ali sam gornji kraj preklopa slica, tu negde kod pupka, previja se i strchi napred, jedva jedan centimetar, skoro neprimetno, ali bode ochi :)

Erot'ka bolan...

Sta primecujete kao detaljcice, sitnicice? :)
žvrk na sređenoj kosi
nemarno prebacena marama
nesto?
:)

texy, svaka cas` na percepciji! z:)

al tacno sam znala de gledas nesrecno nijedna z:p
 
čerika, jel me zajebavaš malko, a? :D
ne da mi se svidelo nego moram opet da odem tamo, iako je miLJon kilometara odavde :D
samo da ima na sebi iste lone :)
pa kažeš bode ti oči
th_wonder.gif

meni nešto kad bode oči, mene to zapravo nervira
ali, kako si se osmehnuo na kraju hehe ... pomislila sam da ti se ipak dopalo

što se teme tiče, ne znam, evo vrtim film i ništa mi ne pada na pamet
lepe i negovane ruke
ali to nije sitnica
nemam pojma
 
zekse, nekad imas mnogo glupe teme, al neke su ti bas super.
bas volim kad moram da porazmislim pre nego sto odgovorim =)
elem
meni sitnice nikada ne privuku paznju.
nekako, tek kad me neko privuce pocnem da primecujem i da :heart: te detalje.
al onda mi budu bas vazni.
sa druge strane,
sitnice mogu da me odbiju na keca
jao bre sto sam pogana =I
i sto mi je kul odgovor nakon ovolkog razmisljanja=I
 
e ja sam ti kao skener...svasta primetim....e kod ovog sadasnjeg...eto snimila ti ga ja....kao moguca varijanta...i sedimo mi u autobusu, cekamo da krenemo na Taru, a on ti pridje izmedju sedista i stavi ruku na sediste ispred mene....a ono miris tela sa fenomenalnim parfemom, e to je bilo to, feromonchitji....taj detalj me je usmerio na njega u potpunosti...a dalje je history od 2.5 god......
 
zekse, nekad imas mnogo glupe teme, al neke su ti bas super.
bas volim kad moram da porazmislim pre nego sto odgovorim =)
elem
meni sitnice nikada ne privuku paznju.
nekako, tek kad me neko privuce pocnem da primecujem i da :heart: te detalje.
al onda mi budu bas vazni.
sa druge strane,
sitnice mogu da me odbiju na keca
jao bre sto sam pogana =I
i sto mi je kul odgovor nakon ovolkog razmisljanja=I

Baš lepo od tebe što pratiš moje teme :lol:
;)
 

Back
Top