have a problem...:(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sk8erka

Početnik
Poruka
7
E ovako...Volela bih da me saslushate i kazhete mishljenje...
Ja sam imala najbolju drugaricu, i naprotiv nisam mislila da trebamo jedna drugoj da chinimo usluge, vec mi je tako prijalo nashe prijateljstvo, provodile smo dane zajedno... I jednog dana (necu da zalazim u detalje) ja sam (bukvalno nesvesno) uradila neshto shto je nju mnogo naljutilo, ustvari nije je naljutilo vec razocharalo...ja sam danima slala poruke, zvala, izvinjavala se, ali bilo je uzalud...vreme je prolazilo, i postajale smo stranci jedna za drugu, iako smo mnogo vremena provodile zajedno(u shkoli)...ja sam u pochetku bila nadrndana i na nju jer nece da pricha samnom i to, ali sam posle nekog vremena "konachno" shvatila shta sam uradila...I izvinjavala se...Ali ne, ona nije htela da oprosti...Mislila sam mozhda joj treba prostora, vremena...Dala sam joj i to...Ponashala sam se kao da je ne vidim, kao da me nema...Ali odgovor je uvek bio isti...Do trenutka kada sam prestala da dobijam odgovore...Troshila sam stotine poruka objashnjavajuci da se kajem i da mi je zhao, ali nazad nisam dobila nishta...
I nekako sam, da kazhem, pregurala to...Zavrshio se osmi razred, i bilo mi je laknulo jer se vishe necemo ni vidjati, bice lakshe... Ona je upisala shkolu u nashem gradu, a ja u beogradu, znala sam da je definitvno kraj, prestala sam da se borim, prihvatila chinjenicu...
Onda je pochela shkola...otishla sam u shkolu u kojoj ne znam nikog...i tako je bilo prvih dana, doshla bih kuci, i preplakala svako veche, mrzeci samu sebe zbog onoga shto mi se deshava, i pitajuci se da li cu ikada moci da nadjem pravog prijatelja - ponovo...
I onda, u shkoli upoznam dve devojke, koje su bile naj ortakinje, i bash sam u njima videla ono shto smo nas dve nekada imale...
Ali rekla sam sebi da cu biti jaka, i nastaviti dalje, sama sam kriva...
Kako su shkolski dani prolazili stekla sam drugaricu...to je bila jedna od njih dve...i, plashila sam se da ta druga ne pomisli da ja pokushavam da prekinem njihovo prijateljstvo, shto naravno nisam nikako htela...pochela sam da se povlachim, da o5 ne uradim neshto loshe, ali ta moja drugarica je mene skroz ubacila u njihovo drushtvo...pochela sam i sa tom drugom da se druzhim, i evo proshlo je polugodishte i mi smo sada nerazdvojne(iako se kratko znamo)...
ali meni 2 stvari ne izbijaju iz glave...
1. da li zasluzhujem da imam takve ortakinje, posle onoga shto sam uradila najboljoj drugarici(7-godishnjoj)
2. Da li me one samo iskorishcavaju kada im neshto treba, ili me smatraju drugaricom?(ipak one imaju jedna drugu)
 
mrzeci je pravilno,bre:)

nego...Skejterka...gledaj,to sto si napravila ogromnu gresku ne znaci da ne smes vise da se druzis sa ljudima;) pogresila si,nazad nema,ali gotovo je.

A da li te iskoriscavaju...to moras sama da vidis.postoje li neke situacije u kojima si to pomislila/osetila..?
 
Čak sam i pročitao ceo tekst.

Ima već tema Teen problemi, lepljiva je, možeš je pronaći i sama..


katanac800m-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top