Radjaj Sinove :)

Slavo

Primećen član
Poruka
571
Pesma koja ni najvece rokere ne ostavlja ravnodusnim...Cim krenu prvi taktovi pesme atmosfera se podize, adrenalin skace, jednom recju nastaje pravi delirijum... Neki kazu da je muska himna, ali nema muskarca ni zene koji se u njoj ne pronadju... Grupa za sve nas koji "secemo vene" na ovo remek - delo... Radjaj sinove...
 
Pesma koja ni najvece rokere ne ostavlja ravnodusnim...Cim krenu prvi taktovi pesme atmosfera se podize, adrenalin skace, jednom recju nastaje pravi delirijum... Neki kazu da je muska himna, ali nema muskarca ni zene koji se u njoj ne pronadju... Grupa za sve nas koji "secemo vene" na ovo remek - delo... Radjaj sinove...

Sve ovo sto si napisao je,oprosti,jedno veliko sranje.Mrzi me da citiram svaku recenicu jer mi se gadi.

haos u diskotekama :)

Ne idem u diskoteke.Dakle-ne ynam niti zelim da znam.

Џеј је рокер, то је општепозната ствар...

Jest' vala.

Neka je svaka mu cast, ali pesma mrvi :)

Sta mrvi?
 
Glupost je neunistiva... Al doslovno...
Jadno i nikako... Trebalo bi da zvuci cvrsto i "muski" (al mrzim ovaj izraz) i da pokaze kako tamo neki narodnjak itekako moze da napravi jaku pesmu... A zapravo... Tuga...
Tek sad vidim koliko sam zivaca sacuvao jednostavno ignorisuci postojanje tzv narodnjaka...
 
džej je, objektivno posmatrano, mnogo uradio za razvoj kvalitetnog zvuka u Srbiji, a i šire. Njegov opus se kreće od melanholije Pink Floyd-a / nedelja/ do uzvišene razdraganosti Beach Boys-a /ej mala, malena/. Pjesma Radjaj Sinove meni lično najbliža je zlatnom periodu Iron Maiden-a, Seventh Son of the Seventh Son..
 
džej je, objektivno posmatrano, mnogo uradio za razvoj kvalitetnog zvuka u Srbiji, a i šire. Njegov opus se kreće od melanholije Pink Floyd-a / nedelja/ do uzvišene razdraganosti Beach Boys-a /ej mala, malena/. Pjesma Radjaj Sinove meni lično najbliža je zlatnom periodu Iron Maiden-a, Seventh Son of the Seventh Son..

Preterano receno!
 
džej je, objektivno posmatrano, mnogo uradio za razvoj kvalitetnog zvuka u Srbiji, a i šire. Njegov opus se kreće od melanholije Pink Floyd-a / nedelja/ do uzvišene razdraganosti Beach Boys-a /ej mala, malena/. Pjesma Radjaj Sinove meni lično najbliža je zlatnom periodu Iron Maiden-a, Seventh Son of the Seventh Son..

Suze su mi posle na oci,ovo moram da kopiram i sacuvam na hardu!!z:Dz:poz:
 

Back
Top