Aleksej tvrdi - Nauka i tehnologija dokazuju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Velika je stvar kada neko za zivota dobije prznanje u nekoj oblasti, kojom se bavi profesnoalno ili iz hobija. E sada nekom je bitno da bude priznat, a nekom je i dovoljno sto nesto sto je otkrio bude dokazano, i priznato...

Takav sam ja. :cool::per:

Sta mislite o rezultatima ovih istrazivanja? ;)

http://www.blic.rs/slobodnovreme.php?id=74915

A mene, na dan bezbednosti, ako se sete, sete se... (Ilija Cvorovic) ;)

P.S. Najlepse bih molio moderatorke ovog podforuma da mi ne zakljucaju temu. Mada one mislie da su moje teme glupe i, kako ono bese, ne mogu da se setim sada kakve. UVERAVAM ih da ima veliki broj forumasica i forumasa koji vole moje teme, i da diskutuju na njima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ja to povezujem sa samopouzdanjem. bez samopouzdanja niko ne funkcionise bas kako treba, bilo da se radi o poslu, faksu, seksu...
ako neko ima finansijske probleme (a i bilo koje druge probleme, dakle, ako neko ima neke probleme) verovatno da je ta briga i mozda frustracija negde u podsvesti i da "radi" i da nekako, indirektno, utice na samopouzdanje. sto opet rezultira nekim disbalansom u kontaktima sa okolinom pa i u samoj intimi.
i sa druge strane, finansijski obezbedjena osoba, muska ili zenska svejedno, verovatno da ima dozu te neke bezbriznosti i neopterecenosti egzistencijom i sl pa samim tim toprenosi i na okolinu pa i u krevet. jer, priznacete, nije isti problem kada neko razmislja kako da plati racune sledeceg meseca, a neko razmislja KOJA kola da kupi pa se dvoumi izmedju ovih i ovih, a o boji da ne pricamo.
 
Hmm, a sta je sa bogatim zenama? :roll:

Pa njihovi partneri verovatno lakse dozivljavaju orgazam. :)

ja to povezujem sa samopouzdanjem. bez samopouzdanja niko ne funkcionise bas kako treba, bilo da se radi o poslu, faksu, seksu...
ako neko ima finansijske probleme (a i bilo koje druge probleme, dakle, ako neko ima neke probleme) verovatno da je ta briga i mozda frustracija negde u podsvesti i da "radi" i da nekako, indirektno, utice na samopouzdanje. sto opet rezultira nekim disbalansom u kontaktima sa okolinom pa i u samoj intimi.
i sa druge strane, finansijski obezbedjena osoba, muska ili zenska svejedno, verovatno da ima dozu te neke bezbriznosti i neopterecenosti egzistencijom i sl pa samim tim toprenosi i na okolinu pa i u krevet. jer, priznacete, nije isti problem kada neko razmislja kako da plati racune sledeceg meseca, a neko razmislja KOJA kola da kupi pa se dvoumi izmedju ovih i ovih, a o boji da ne pricamo.

Naravno. Nije ista spika nekoga ko je ceo zivot isao u sklo, gledao TV, i igrao igrice na kompu kao i onog ko je putovao svida, recimo, Pariz, Rim, NY... ;) PA makar je debeo, celav, i pakshu! :lol:
 
dodju snegovi... i onda prodju... dodju maturske veceri... svadbe... dodju sastanci... mora... jako bitni datumi... i datumi bitni nekom drugom... i dodju ljudi... i prodju... neki samo protrce kroz zivot... gledaju u zemlju... neki zauzmu prilicno dobre pozicije... i nikom nista... mozemo da se pitamo gde gresimo... i mozemo da se trudimo da ne radimo to... i mozemo puno toga... al' cesto nista ne radimo... nekome je nase malo i previse... a nekome i nije bas... i misli... da ih se bar nekad otresemo... kao kad ona skine snalu i kosa padne na ramena... a ti joj kazes da je lepa... dok zaista mislis to... i ona oseti... sanjaj... lepo je to... ne meri se ni sa cim...
 
Ево села сам и присећала се...
Код мене је све обрнуто пропорционално.

Штампа ... а сви знамо колико се њој верује.
Забава за један дан.
Битно је попунити странице и странице неким садржајем...
До сутра...
 
Kojim sadržajem živ ti ja...
Па лепо рекох... неким.
Није много ни важно.
Увек има оних који читају и верују.
А и они који не верују, читају по навици.
Ма важно да се купује.

(А изгледа ми да имамо исто мишљење о штампи)
 
Штампа ... а сви знамо колико се њој верује.
Забава за један дан.
Битно је попунити странице и странице неким садржајем...
До сутра...

e, to.
pa ja bih sad mogla ovde zamarati svaki dan sa po jednom temom
na osnovu analiza iz novina

kao npr onom od pre 2 nedelje
"muskarci su slabiji pol"
a radilo se o tome da zbog raznih kancerogenih elemenata kojima se sve vise izlazemo
na planeti zemlji u dogledno vreme nece biti muskog roda.
sto automatski povlaci i izumiranje ljudske vrste.
i "naucno je dokazano", izmedju ostalog, da muskarci usled pomenutih kancerogenih materija
postaju sve vise feminizirani.
i u svetu je sve vise homoseksualaca.

jeste, kako nije.
juche.

pa nikom nista.
 
Velika je stvar kada neko za zivota dobije prznanje u nekoj oblasti, kojom se bavi profesnoalno ili iz hobija. E sada nekom je bitno da bude priznat, a nekom je i dovoljno sto nesto sto je otkrio bude dokazano, i priznato...

Takav sam ja. :cool::per:

Sta mislite o rezultatima ovih istrazivanja? ;)

http://www.blic.rs/slobodnovreme.php?id=74915

A mene, na dan bezbednosti, ako se sete, sete se... (Ilija Cvorovic) ;)

P.S. Najlepse bih molio moderatorke ovog podforuma da mi ne zakljucaju temu. Mada one mislie da su moje teme glupe i, kako ono bese, ne mogu da se setim sada kakve. UVERAVAM ih da ima veliki broj forumasica i forumasa koji vole moje teme, i da diskutuju na njima.

Dakle....nemam vise komentara za ovakve tekstove....

Ukoliko je pojedinac,bez obzira kog pola bio,siguran u sebe,zna sta hoce i moze,mali su izgledi da ce biti i bez novca onoliko koliko zeli da ga ima.
Oba pola vole stabilnu osobu pored sebe.Uravnotezenu,koja zna i svoje vrline i svoje slabosti.Koja ume da bude skromna kad treba,cvrsta kad treba,nezna kad treba, koja zna da se i nasali,ali koja zna i da bude ozbiljna i odgovorna kad treba.

Ako neko gradi svoje samopouzdanje iskljucivo na novcu,to se vrlo lako prepozna i vidi.

I sad malo saljivo....Ne, zene ne vole novac,vole cvrstu valutu ;)

A o orgazmima....svako ima svoj stimulans :sanke:
 
Ukoliko je pojedinac,bez obzira kog pola bio,siguran u sebe,zna sta hoce i moze,mali su izgledi da ce biti i bez novca onoliko koliko zeli da ga ima.
Oba pola vole stabilnu osobu pored sebe.Uravnotezenu,koja zna i svoje vrline i svoje slabosti.Koja ume da bude skromna kad treba,cvrsta kad treba,nezna kad treba, koja zna da se i nasali,ali koja zna i da bude ozbiljna i odgovorna kad treba.
Šta mi nesigurni u sebe koji ne znamo šta hoćemo, ali smo sigurni da ćemo dobiti to.. samo kad shvatimo šta je u pitanju... šta mi da radimo?

Čekamo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top