Koju srednju skolu da upisem???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mmaky95

Zainteresovan član
Poruka
112
Eh,ovako,znam da ima jos vremena,ali hocu da budem sigurna.Ne zelim upisati gimnaziju,a onda npr. pravo,jer bih stekla mnogo nepotrebnog znanja koje mi tu ne bih trebalo.
Odlican sam ucenica i vjerovatno cu biti vukovac(imati sve petice od 1do9 razreda)!
SO HELP ME!z:pz:)z:lol:z:D
 
Eh,ovako,znam da ima jos vremena,ali hocu da budem sigurna.Ne zelim upisati gimnaziju,a onda npr. pravo,jer bih stekla mnogo nepotrebnog znanja koje mi tu ne bih trebalo.
Odlican sam ucenica i vjerovatno cu biti vukovac(imati sve petice od 1do9 razreda)!
SO HELP ME!z:pz:)z:lol:z:D

Covece...mnogo nepotrebnog znanja???
A u nekoj strucnoj skoli ces steci bas onoliko znanja koje ti treba za pravo???
Boze me sacuvaj...
Pa ne znam,ja bi uvek upisala gimnaziju (koju i upisujem ove godine),pa cu dati sebi oduska da vidim da li cu da studiram posle bas ti sto zelim trenutno,posto nista jos nisam sigurna...a i za 4 godine cu biti zrelija i mislim da cu bolje znati sta stvarno zelim...
 
Eh,ovako,znam da ima jos vremena,ali hocu da budem sigurna.Ne zelim upisati gimnaziju,a onda npr. pravo,jer bih stekla mnogo nepotrebnog znanja koje mi tu ne bih trebalo.
Odlican sam ucenica i vjerovatno cu biti vukovac(imati sve petice od 1do9 razreda)!
SO HELP ME!z:pz:)z:lol:z:D

nema nepotrebnog znanja, naprotiv, teži ka tome da što više znaš, da širiš svoje vidike, jer štagod kasnije upišeš, uvek će se od tebe tražiti to što ti nazivaš nepotrebnim... opšta kultura, ajde da je tako nazovemo.
nemoj biti fah idiot, dakle samo da se fokusiraš na tvoju užu struku.
ja sam završio gimnaziju i mislim da smo mi iz gimnazije u prednosti na fakultetu, upravo zbog te širine.
ako ne znaš šta da upišeš, idi na test profesionalne orijentacije, isto da vidiš ka čemu imaš sklonosti. Ja lično ovakvim testovima ne verujem, mislim da svako mora znati šta je ono što mu leži ...
 
nema nepotrebnog znanja, naprotiv, teži ka tome da što više znaš, da širiš svoje vidike, jer štagod kasnije upišeš, uvek će se od tebe tražiti to što ti nazivaš nepotrebnim... opšta kultura, ajde da je tako nazovemo.
nemoj biti fah idiot, dakle samo da se fokusiraš na tvoju užu struku.
ja sam završio gimnaziju i mislim da smo mi iz gimnazije u prednosti na fakultetu, upravo zbog te širine.
ako ne znaš šta da upišeš, idi na test profesionalne orijentacije, isto da vidiš ka čemu imaš sklonosti. Ja lično ovakvim testovima ne verujem, mislim da svako mora znati šta je ono što mu leži ...

pogresno sam se izrazila,htjela sam reci da bi bilo bolje kad bih se odmah za nesto opredjelila!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top