Dimitrije Vojnov

Zadrigli,iskompleksirani slepac!
Nista mu ne valja!Na svaki film ima zamerku,ali je zato dizao u nebesa
film Mi nismo andjeli 3,ili kako li se vec zove....R'N'R uzvraca udarac,jel?!
Film je zesce sranje,ali gospodin vepar je radio na tom filmu,pa je jedino taj dobar!
Kad ga vidim(Dimitrija),zeludac mi se prevrne!
Eto sta ja mislim o njemu!
 
Poslednja izmena:
ajde svu kritiku i hejtovanje mozemo da stavimo pod pubertet ali
posle hvalospeva nastavcima andjela totalno se diskreditovao
kako neko ima moralno pravo da pljuje po nashoj kinematografiji ako su mu to dobri filmovi?
 
ajde svu kritiku i hejtovanje mozemo da stavimo pod pubertet ali
posle hvalospeva nastavcima andjela totalno se diskreditovao
kako neko ima moralno pravo da pljuje po nashoj kinematografiji ako su mu to dobri filmovi?

***, čim se pomene to ime, na um mi pada, umesto Tito i ja, što bi bilo normalno, emisija Kulturni nokaut.. onomad kad je gostovao na temu MNA2... Pa kad reče, parafraziram, ''ko kaže da taj film nije ozbiljan... on se bavi i socijalnim temama... imate prikaz beogradskih splavova...'', a Dragojević ispsova ''onu'' kritičarku što je rekla da joj film uopšte nije bio smešan: ''Ona je debil! Ja tvrdim da je to najsmešniji domaći film svih vremena!'' Al' se on za tu svoju kritiku ugradi u sledeći nastavak...
 
To ti je mali Zoki iz "Tito i ja".


Pa sad se vise ne bavi kritikom, prestao je, kako sam kaze.
Dok se bavio hejtovao je sve i svakoga, verovatno je tako iskaljivao svoju licnu frustraciju i komplekse.
Inteligentan je, ali pun negativne energije i mrznje prema svemu i svima.

Mozda i nije inteligentan,nego samo mnogo cita Vujakliju,pa se frlja sa razno-raznim manje poznatim stranim recima i izrazima....kao Vendi!:D
 
ajde svu kritiku i hejtovanje mozemo da stavimo pod pubertet ali
posle hvalospeva nastavcima andjela totalno se diskreditovao
kako neko ima moralno pravo da pljuje po nashoj kinematografiji ako su mu to dobri filmovi?
naravno da ih je hvalio kada je za to dobio da on bude scenarista i koreditelj valjda, u trecem delu ,nije nista za dzabe z:mrgreen:
 
PASKALJEVIĆ vs. VOJINOV


U svom najnovijem filmu "Optimisti" Goran Paskaljević se našalio "imenom i delom" mlađanog kritičara Dimitrija Vojnova. U "Optimistima", pojavljuje se elegantno popunjeni mališan (glumi ga Lazar Milošević), koji izuzetno podseća na Vojnova, (čak se i zove Dimitrije) koji voli (eto!) da kolje stoku kako u svom dvorištu tako i po komšiluku. Roditelji ga stoga zaključavaju u sobu gde provodi vreme igrajući igricu "First Person Shootere" na kompjuteru
 
živ dokaz da svinje nisu baš tolko inteligentne koliko su ih naučnici naduvali

još da vidimo i to 'Doba nevinosti' pa da pobacam sve filmove kroz prozor, iskopam oči, probijem bubne opne i do kraja života uživam u sećanjima na jedini film ikad
 
Ljudi, znate sta jedino nije ok- da ismejavate njegov izgled.
Decko nije takav jer se prezderava, nego ima neki poremecaj.
Moj rodjak je davno imao tezu povredu noge i bio u nekoj banji gde se lecio i Dimitrije.
Momak je bolestan.

Ok je da napisete bilo sta o njemu kao kriticaru ili njegovom karakteru, na kraju krajeva i ja sam to uradila, ali mislim da nije bas ok da ismevate njegov izgled koji je jos i posledica nekog poremecaja...
 
Imao sam priliku da ga upoznam . Nismo pricali o filmu i na mene je ostavio utisak krajnje prepotentnog momka .
U nekoliko intervjua i gostovanja po emisijama , pa i na nekim tribinama , pokazuje vise nego zavidno znanje i poznavanje filma . Odlican je poznavalac americke filmske industrije , pogotovo komericajlnih filmova . Meni se iskreno jako smucio kada je gostovao u jednoj emisiji i izjavio da se Andjeli 2 poslednji veliki srpski film ?! Cak je kritikujuci krajnje afirmativno i bacajuci hvalospeve , rekao da film jako dobro funkcionise na prikazu socijalnog nivoa , jer prikazuje mladalacki nocni zivot po splavovima :-))))))))
 
@ Quiet Rebel....gledali smo ga jos kao decaka...i tad je obecavao da ce da postane upravo ovakav kakav jeste.Zao mi je ako je bolestan,ali mozda njegove kosti ne mogu da se nose sa njegovim salom,pa se zato i razboleo.
@wujaymarkoff.....ocigledno da se svima smucio zbog iste izjave!:)Verovatno ni on sam ne misli tako,ali je za pare i on pojeo gowno,sto govori jos vise o njegovim ljudskim kvalitetima.Verujem ti da je prepotentan,i na onog ko ga nije upoznao ostavlja takav dojam,mada ako pitate mene sasvim neosnovano se ponasa tako!Nije nista znacajno uradio u svojoj karijeri da bi sebi dao za pravo takvo ponasanje!Meni ide na zivce sto sve gleda sa visine....kao da je on neki bitan faktor!
 
A ne znas ti koje su to muske muke kad ti Isidora Bjelica izjavi da si sladak
lol-052.GIF
 
Davno sam čitala neki njegov intervju u nekom časopisu i, koliko se sjećam, tu se pominje da ima neku bolest koja ima veze sa kostima... tipa, i najblaži pad bi bio dovoljan da mu se kosti polome.
Inače, vidjeh ga prije 2 mjeseca otprilike, na Lollobrigidi :lol:, i primijetih da se jako sporo kreće, ne znam da l' je to razlog. :neutral:

Nego, inteligentan jeste, u to nema sumnje, ali to ne daje mu za pravo da se ponaša k'o kreten.
No, kontam da isfrustriranost i kompleksi čine svoje.
 
jedan je bio Jovan Ristic !
a mali "ugojeni degenerik"(citat iz njegovog JEDINOG FILMA) naravno je kompleksas koji umesto da se slihta Dragojevicu bolje da malo radi na sebi i svom "kritickom osvrtu na pojedine filmove".
ako se lozi na "A" produkciju neka ide u Hollywood pa nek se pro*****va tamo. tamo je demokratija ovde ce za mene uvek biti na prvom mestu PROPALI GLUMAC na drugom mestu ISKOMPLEKSIRANI PROPALI GLUMAC na trecem mestu JADNA SENKA NEBOJSE PAJKICA
Pajkic je ekscentrik sa ZAVIDNIM nivoom opste kulture za razliku od "svinjogojstva"

quit rebel - dovoljno je veliki "decak" D.V. da kada zadaje "ujede za dusu" nasoj kinematografiji i primi malo ... makar i od nas forumasa koji smo takodje deo sto on voli da kaze "establismenta" (hebeni americki) tj. javnog mnjenja !
 

Back
Top