Divx...

Trebalo bi da mozes.. Prvo, i iskreno ja radim sa NERO programom za rezanje i jednostavan je postupak.. Kao prvo kad otvoris taj program (sem ako ne koristis neki drugi) lijepo u pocetnoj fazi kazes da kopiras CD i sledis dalja uputstva i to je to.. Ukoliko ga zelis rezati sa HDD onda jednostavno opet govorim za NERO prevuces u za to odgovarajuci prozor na lijevoj strani i nakon toga BURN.. Pripazi i na velicinu CD kojeg zelis narezati. Mozda ti se desilo da si prazan disc ubacio a on 650MB a potrebno vise.. Pokusaj. Poz.
 
Sve ja to znam kako ide. Cd je normalno velicine 700mb, a film ima cak i manje od toga, nekih 695mb. On ga iskopira do nekih 98% kada prijavljuje neku gresku i prekida se kopiranje. Probao sam kod druga da taj isti film sa istim cd-om kopiram i moglo je. A kod mene sam na tom cd-u probao nesto drugo da kopiram i normalno je islo. Stvarno ne znam u cemu je problem.
 
ocigledno si bio nestrpljiv. Imao sam slucaj da neki ljudi ne cekaju da racunar obavi posao do kraja pa klikaju ili prekinu operaciju.. Izgleda da ti se desilo sledece.. Prilikom kopiranja tog filma ti nisi zavrsio operaciju do kraja jer je trebalo da iskopira jos ta 2% a ti nisi sacekao, i posle kopiranja ta 2% mora da odradi tzv bufering i da ti trazi prazan CD za rezanje. Bio si malo nestrpljiv pa si ili prekinuo operaciju ili si izbacio disc napolje. Pokusaj u NERU ako koristis njega da nadjes tu privremenu datoteku koju je NERO napravio prvi put i da zavrsis ooperaciju do kraja i kasnije mozes da je narezes ili da pobrises pa ponovo da pokusas ali ova operacija koju si radi je upmacena po kodovima CD i jednostavno nece da ti je pokrene ponovo jer vec takva postoji nezavrsena. Dalje ovo je moje iskustvo vezano za to. Probaj.. Poz.
 
fazon je najverovatnije u gresci na disku.
Ako ides na copy disk, pa nero nadje najmanju gresku prekinuce kopiranje. To mozes da resis na 2 nacina.
Ukljuci da preskace ili da kopira greske takve kakve su, ili mnogo bolje kopiraj film na hard pa ga sa harda narezi, time nista ne gubis.
 

Back
Top