MALA DUNDICA

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918

Mene su ovako malu i slatku našli na ulici i ostavili kod veterinara , sama sam bila u boksiću, a onda mi je u petak uveče došla Zvezdana i bili smo cimerke dva dana, a onda su nju odveli na privremeni smeštaj, a ja sam opet ostala sama među ova četiri zida... čekajući da se neko pojavi i uzmeme me. Devojke koje su slikale Zvezdanu, zamolile su me da im i ja malo poziram, mada nisam baš bila raspoložena za to...Pošto su nekako uspele da me slikaju i pored moje velike muke da sedim mirna par sekundi, sada možete videti i moje slikice dole. Ja imam između dva i tri meseca, devojčica sam, ičišćena sam od parazita i glista i vakcinisana sam i baš kao i Zvezdana imam zdravstvenu knjižicu ...Prava sam bebica, suvda bi da stignem i zavirim, čika veterinar kaže da neću biti mnogo velika kada porastem....ako neko želi da dođe po mene, ja ću ga i dalje strpljivo čkati ovde i silno mu se obradovati kad se pojavi....
 
Mala Dundica je sinoć dobila novi dom. Otišla je da živi u Zemun polje, u porodicu sa troje dece i velikim dvorištem. Ljudi su bili oduševljeni kada su je videli i mnogo im se dopala. Vidi se da su iskreni ljubitelji i da će joj pružiti lep život. Srećno Dundice mala!:vatromet:
 
Sinoć sam se čula sa ljudima koji su je udomili. Kaže da su im utisci skroz pozitivni, da je prvo veče malo jurcala, jer je verovatno bila u čudu, a još smo je pre toga kupali i sušili fenom, pa nije ni čudo z:p A juče je već druga priča bila, skroz se odomaćila i uživa....i naravno gricka ih z:p
 

Back
Top