Dobar digitalni fotoaparat!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Dobar digitalni fotoaparat!

Nov član
    Učlanjen
    03.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dobar digitalni fotoaparat!

Dobar digitalni fotoaparat!

Upravo planiram da kupim digitalni fotoaparat sa cenom do nekih 9 hiljada ali bi se mozda odlucio i za neki skuplji ako bi to bila znacajna razlika u kvalitetu, bez punjaca,kartice...to imam
    Imao sam pre cetri godine neki Umax sa samo 2mp i pravio je slicice veoma niskog kvaliteta.
    Nedavno sam imao priliku da isprobam i neki isto tako kineska neka firma...(kupljen u idei za nekih 5500din) kao 5mp pa cak i 12mp u opcijama moze da se podesi i primetio sam da moj aparat iako ima samo 2mp (1600x1200 ma da ja cesto koristim 800x600) pravi manje ali ipak dosta jasnije slike sa zivljim bojama...

1.Moze li za te ili slicne pare da se kupi nesto sto je dobro i za koju marku se odluciti?
    2.Znam da broj piksela nema neku presudnu ulogu ali je ipak vazan. Koliko je dovoljno za prosecnog korisnik?
    3.Voleo bi da aparat moze da pravi lepe slike u prirodi sa zivim bojama nemora da su vece od 1600x1200 ali da su ostre i jasne.
    4.Znam da je opticki zum odlicna opcija ali ako aparat pravi lose slike to zumiranje mu nece pomoci zato bi pre uzeo dobar aparat bez optickog zuma nego los sa optickim.

Meni interesantne ponude su (Fuji Finepix S5800 - 160 € - moj maksimum) i (Nikon Coolpix L18 - 95 € dosta prihvatljiv po ceni) izvor www.foto-global.com

Unapred hvala na odgovorima!

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano Re: Dobar digitalni fotoaparat!

Uzmi Canon PowerShot A590IS i uživaj. Za 130€ teško da možeš naći bolji aparat.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •